Büyü Ters Tepebilir mi?

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

buyu ters tepebilir mi

Büyü Ters Tepebilir Mi? Teperse Ne Olur?

Bizimle irtibata geçen çoğu kişinin sorduğu özellikle öğrenmek istediği konulardan biri Yapılan uygulama yada büyülerin yaptıran kişiyi etkileyip, etkilemediği…

Büyü Ters Tepebilir mi, Bu konuya etraflıca bakmakta yarar var. Şöyle açıklayalım: Yapılan bazı uygulamalar başarıya ulaşmaz; bunun bir çok nedeni olabilir. İşlemlerde yanlışlık yapan medyum-hoca’nın tecrübesiz oluşu ve ilminin yetersizliği; İşlem yaptırılacak olan kişinin bilgilerinde yanlışlık olması… Bu durumlar tamamen yapılan uygulamaya etki eden en önemli faktörlerdir. Ancak, şu konuyu belirtelim ki; eline her kalem alan alim değildir. Bu konuda yapılan istismar ve suistimallere karşı tedbirli ve dikkatli olmanızı önemle rica ediyoruz. Çünkü yapılacak olan yanlış çalışmalar, sizi bulunduğunuz durumdan dahada kötü bir hale getirebilir. Müracaat edeceğiniz ve çalışacağınız kimseleri iyi seçmeli, ilim ve tecrübesi olan, adresi, telefonu, yeri, yurdu belli olan kimseler ile iritbat kurmaya önem verilmelidir.

Büyü Ters Tepebilir Mi? Hakkında Gerçek Bilgiler

Büyü ters teper mi?

Evet, yanlış yapılırsa, yaptıran kişiye de, yapılan kişiye de şiddetli zararı dokunabilir. İşte şu ana kadar önemle anlatmaya çalıştığımız konuda bu. İyi bir uygulama varsa ve bu uygulama başarıya ulaşıyorsa, arkasında bu uygulamayı yapan medyum-hocanın bilgi ve tecrübesi vardır. Bilgi ve Tecrübe olmadan havas dahil, hiçbir iş yada amelde başarıya ulaşılamaz.

Örneğin; sevdiğinizden ayrıldınız, yada büyü yolu ile ayrıldınız. Bunun için bir işlem yaptırdınız. Ancak işlem başarıya ulaşmadığı gibi, daha da kötü sonuçlar doğurdu. Sonuç: kocaman bir sıfır elde ettiğiniz gibi, hem maddi, hem de manevi yönden ağır kayıplara uğradınız; özellikle belirtmek istiyoruz, bu durum kişide ağır depresyona yol açtığı gibi, bu depresyonun verdiği zararla kişide oluşan enerji açıkları, cin ve musallat gibi varlıklarada yol açar. İşte yapılan bir yanlış işlem yada uygulamanın kişiye verdiği onarılması zor zararlardan bazıları bunlardır.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Malakit

İşini iyi yapan insanlar bilirler; Havas çalışmaları merdivenin basamakları gibidir. Uygulamalar her zaman basamak basamak işler ve sonuca ulaşır.

Şunu unutmayalım; tam anlamıyla sağlam yapılan her işin arkasında; bilgi, ilim ve tecrübe vardır. Bu kavramlar ne satın alınabilir, ne de bir anda oluşabilir. Son zamanlarda mantar gibi türeyen, 7 günde kesin çözüm garantili medyum yada medyumculara güvenmemenizi tekrar ediyoruz. İlmine ve tecrübelerine güvendiğiniz, adresi, iletişim kanalı belli, yeri yurdu belli olan kişiler ile çalışma yapınız. Yapılan bazı çalışmalar size yarardan fazla zarar verebilir. Güven her konuda önemlidir. Güveninizin olmadığı insanlar ile çalışma yaparken iki kez düşünmeniz kendi yararınıza olacaktır.

Kendinizde bu ve buna benzer bazı sorunlar ve problemler hissediyorsanız, bu konuda bilgi ve yardım almak için bize ulaşabilirsiniz. Önce sorunlarınızı konuşalım, teşhisi koyalım; sonra nasıl çözeceğimiz konusunda karar verelim …
İnsan olarak, Allah’ın yarattığı en şerefli, en onurlu varlıklar olarak hak ettiğimiz yerde olmamız, daha iyi yarınlara, daha sağlıklı ve mutlu günlere ulaşmamız dileği ile…