Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

   Büyü Bozmak İçin Ne Yapmalı? Büyüler genelde kişilerin iradelerini ellerinden alarak onlara kendi istekleri dışında kendi istediklerinizi yaptırmak için kullanılan etkili bir yöntemdir. Büyüler insanlara çeşitli amaçlar için yapılabilir. Üstelik bazı büyülerin çok etkili olduğu bilinmektedir. Ve hatta bazı büyülerin insanların ölümüne bile yol açtığı bir gerçektir. Bu tür büyüler etkili olduğu kadar uzun bir süre hatta çözüm yoluna gidilmez ise hayatının sonuna kadar etki altında tutabilir. Oldukça kötü amaçlar içeren büyülerin yapıldığı kişiler önce hastalanır ve bu hastalık zamanla daha da şiddetlenir ve ölüme gider.

Peki, Büyü Bozmak İçin Ne Yapmalı, nasıl hareket etmeli, nasıl davranmalı… Büyü Bozmak için öncelikle kendinizde büyü olasılığını kesinleştirmeniz gereklidir. Ne olursa olsun tıbben herhangi bir rahatsızlığın bu duruma sebep olup olmadığı araştırılmalı, tıbben herhangi bir problem yoksa ilmine, bilgisine ve tecrübesine güvendiğiniz bir uzmandan yardım almalısınız.

Büyü Yapılmış Kişiler Nasıl Hissederler ?

Genele bakıldığında dünyanın neresinde olursa olsun, insanlar kendilerine büyü yapıldığını düşündüklerinde kurtulmak için medyum, hoca gibi uzman kimselere başvurular; bunun için medyumlar ve hocalar ilk akla gelen isimlerdir. Medyumlar ruhsal alem ile bağlantı kurabilen ve ruhsal varlıklarla iletişim kurabilen kişiler olarak bilinirler. Büyüler de genel olarak ruhsal varlıklardan yardım alınarak yapılır. Bu yüzden medyum ve hoca gibi insanlar bu büyülere çözüm bulmayı başarabilirler. Büyüyü tamamen etkisiz hale getirmeyi de başarabilirler. Büyüye maruz kalmış kişilerde bir takım belirtiler ortaya çıkar. Genel olarak büyü yapılmış kişiler psikolojik sorunlar yaşarken sürekli sinirli haldedirler. Genel olarak oldukça yorgun ve bitkin hissederler kendilerini.

Kendilerini, tanıyamaz halde gelirler. Rüyalarında sürekli kedi ve köpek gibi hayvanlar görebilir sürekli kabus görürler ve kabuslarında yüksek yerlerden düşüyormuş gibi hisse de kapılırlar. Gözlerinde ağrı olur ve sürekli takip ediliyormuş gibi hissederler. Bu tür belirtiler üzerinizde bir büyü olduğunu göstermez elbette ama olma ihtimalini düşünmeniz gerekecektir. Bu tür büyülerden kurtulmak için okunabilecek çeşitli dua ve sureler bulunur. Bazı büyülerden bu yolla kurtulmak ya da en azından etkisini azaltmak mümkün olur ancak bazı büyüler oldukça güçlü olduğu için dualar ve surelerle yani okuma yoluyla kurtulmak mümkün olamıyor ne yazık ki… Buna benzer sorunlar ile karşılaştığınızda kendi başınıza bir şey yapmamalı, işinde uzman olanlardan yardım almayı tercih etmelisiniz. Uzman kişiler önce size genel bir bakım yapacaktır. Eğer size yapılmış olan bir büyü varsa bunu anlayacak ve neden yapıldığını da size söyleyecektir. Sonrasında ise büyünün çözümü için gerekli işlemleri uygulayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.