Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü yapılırken yardım ve destek alınan cinler özellikle kara büyülerde çok daha fazla kullanılır. Bu büyülerde kullanılan cinler şeytani olurlar.Bu şeytani cinler en iyi şekilde yardım ederler, bu cinler yalnızca kötülüğe hizmet eder ve kötülük içeren bütün büyülerde severek görev alırlar. Bu yüzden kara büyüler ak büyülere göre her zaman daha etkili olur ve daha kısa zamanda etki eder.

Dinimizi en güzel şekilde yaşayan insanlara büyünün tesir etmesi pek mümkün olmaz. Çünkü bu insanların ağızları ve kalpleri sürekli dua ile dolu olur ve içinde büyük bir ALLAH sevgisi vardır. Bu kişiler duaları ayetleri ve aynı zamanda esmaları sürekli okurlar, bu okunan duaların ayetlerin ve esmaların içinde büyülerden korunma yolları da bulunur. Kişi okurken zaten büyülerden korunmak için her şeyi yapmakta. Kişi bunları zikrettiği sürece büyüden korunması olası bir durumdur. Ancak bazı büyüler vardır ki kişi ne okursa okusun bu büyülerden pek korunamaz, bunlar çoğunlukla kara büyülerden olan papaz büyüleri çok etkili olduğundan dolayı kişi büyüden etkilenecektir. Bunun için kişi üzerinde bir koruyucu muska taşıyabilir. Koruyucu muskalar kişileri büyüden koruyabilir. Bu muska hazırlama işinde mutlaka uzman birinin desteği gerekir. Aksi durumda kişi ne yaparsa yapsın büyüden korunamaz.

Büyüden Korunma Yolları Nelerdir?

Büyüden Korunma Yolları Büyü ve ya büyülerden korunmak elbette mümkündür ancak bazı durumlarda korunmak mümkün olmayabilir. Büyülerin geçmişi çok eski dönemlere dek dayanmaktadır. Büyüler de kendi içlerinde niyetlere göre iki gruba ayrılmıştır, bunlar ak büyü ve kara büyüler olup Ak büyü dediğimiz büyü türünde iyi niyetler ön plandadır. Kişi ak büyü ile kimseye zarar vermez ve hayırlara vesile olacak büyüler yaptırır ve aşk büyüleri buna en güzel örnek olacaktır. Kara büyü dediğimiz büyü grubu ise tamamen kötü amaçlar ve aynı zamanda kötü niyetler ile yapılır. Bütün kötülükleri içinde tutan bu grup büyüler oldukça tehlikelidir. Birine böyle bir büyü yapıldığında kişinin hayatı alt üst olur ve kişi bunu bozduramaz ise hayatının boyunca bu büyü ile yaşamak zorunda kalırlar. Papaz büyüleri de bu kara büyü dediğimiz grupta yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kötü Büyülere Örnekler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.