Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Bozma konusu havas ilminin daima merak edilen ve her zaman muallakta kalan meselelerindendir ve aynı zamanda en önemlilerindendir. Çünkü büyü bozma işlemi, büyü yapma işlemi kadar kolay değildir. Bu ifademizden büyü yapma uygulamalarının kolay ve basit işlemler olduğu kanaatine varılması yanlış olur. Böyle bir ifade kullanmamızın sebebi, büyü bozma işleminin var olan bir kurguyu değiştirmek, çizilmiş olan bir karalamayı silmek, bozulmuş olan bir düzeni yeniden inşa etmek gibi olduğunu belirtmektir. Büyü bozma işlemi, bir anlamda arındırma ve temizleme uygulamasıdır.

Büyü bozma denilen durumun oluşması için öncelikle kişi ya da kişilerde; büyüye uğrama durumunun kesinliği söz konusu olmalıdır. Büyü bozma işlemleri, “Bende Büyü Var” şikayeti ile gelen herkese uygulanamaz. Kendisinde büyü gibi belirtiler gözlemleyen kimselerin en sık yaptıkları yanlış budur maalesef. Piyasada satılan kitaplarda ya da web sayfalarında şikayetlerini araştıran kimseler, büyü belirtilerinin kendi yaşadıkları ile benzerlik göstermesi durumunda, büyü olduğu zannı ile olmadık işler yapıyor, atılmaması gereken adımlar atıyorlar.

Üzülerek belirtmek isterim ki; tarafımıza başvuran kimselerin bir çoğu, kendilerinde büyü olmadığı halde, bilmedikleri işlemleri yaparak farklı rahatsızlıklara kapı açan insanlar. Hal böyle olunca, boyutu en az büyü kadar ciddi bazı problemler yaşıyorlar, işin içinden çıkamayacak duruma geldikleri zaman bir bilene danışma yoluna gidiyorlar. İşin ciddiyetinin farkında olmaksızın yapılan hatalar nedeniyle, temiz olan auralarının kirlenmesi nedeniyle çok ciddi sıkıntılar çekebiliyorlar. Değerli ziyaretçilerim, her sıkıntının, her problemin, her ne kadar aralarında büyük benzerlikler olsa da her cin musallatının nedeni büyü değildir. Bu konunun önemini ciddiyetle belirtmek isteriz…

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü nasıl bozulur? Büyü bozma uygulaması, yapılan büyünün ne olduğuna bağlı olarak değişir. Her büyünün amacı ve yapılış tarzı farklı olduğu gibi, büyü bozma işlemi de yapılan büyünün ne olduğuna yönelik olarak boyut kazanır. Diyelim ki, fotoğrafa yapılan bir muhabbet uygulamasında, hedeflenen kişinin fotoğrafına yapılan bazı okumalar esas alınır; böyle bir uygulamada kişinin sadece fotoğrafı kullanıldığı için etki mekanizması da aynı düzlemde hareket edecektir. Böyle bir uygulamanın bozulması için herhangi bir hazırlık ya da süreye gerek yoktur; birkaç gün içinde karşı okumalar ile bozulabilecek bir tılsımla üstesinden gelinir.

Ancak; papaz büyüsü gibi kara-kırmızı büyü sınıfına giren ve etki altına alınmak istenen kişiye ait DNA malzemeleri kullanılarak hazırlanan bir büyünün bozulması için, sadece okumaların etki etmesi beklenemez. Böyle bir büyü çeşidi, ancak bir karşı büyü ile bozulabilir; ya da aynı oranda etki edebilen bir büyü bozma çalışması yapılır ki; ciddi anlamda sabır ve inanç gerektirir. Bu uygulamalar, yapılan büyünün ne olduğu ile doğru orantılı olmakla birlikte yine yapılan büyünün çeşidine göre şekil almaktadır.

Büyü Bozma Malzemeleri Nelerdir?

Evet büyü bozarken kullanılacak malzemeler de yapılan büyünün ne olduğuna göre değişir. Kara-Kırmızı büyü uygulamalarında, kişilere ait parçaların kullanılması esastır. Nedir bu parçalar; örneğin kan, tükürük, ter veya benzeri ifrazat sinmiş eşyalar, giyilen çamaşır ve kıyafetler, saç, tür, tırnak… Tüm bu malzemeler, büyünün amacına ulaşması için kullanılır ve kullanılış yöntemleri birbirinden çok farklıdır. Büyü bozma uygulamasında ise, büyünü ne ile yapıldığı baz alınarak, büyünün verdiği zararla orantılı olarak aynı malzemeler kullanılabilir. Bu malzemelerin ve eşyaların ne olduğu ve nasıl kullanılması gerektiği yapılan bakım neticesinde netlik kazanır; sonrasında ise, uygulama yoluna gidilir.


Büyü Nasıl Bozulur? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.