Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

  Büyü Bozmak İçin Neler Yapılabilir?  Kendilerine büyü yapılan birçok insan yapılan bu büyünün etkisinden kurtulabilmek için çeşitli dualar okuyabilirler. Dualar Allah ile aranızda bir bağ oluşmasına olanak sağlar. Bu nedenle de dualar okumanız kesinlikle tavsiye edilir. Dualar sizi korur, güç vererek sizi de güçlendirir. Ancak bazı büyüler çok güçlü olduğu için bu büyülerden dualarla kurtulmak mümkün olmuyor. Bu tür güçlü büyülerin bozulmasının zor olduğu bilinmektedir. Bazı büyüleri bozmaya çalışan kişilerin bu konuda çok zorlandıkları ve genel olarak başarısız oldukları da bilinen bir durumdur.

Büyü Bozmak İçin Neler Yapılabilir, Büyüleri bozmak ve onlardan kurtulabilmek için birçok yol vardır elbette. Kendi başınıza baş edemeyeceğiniz çok güçlü büyülerle de karşılaşabilirsiniz. Bu konuda en doğru şey alanında uzman bir kişi tarafından yardım almak olacaktır. Büyüleri ancak bu alanda uzman olan kişiler temizleyebilirler. Bu konuda akla ilk gelen isimler medyumlar ve hocalardır. Büyü bozacak olan kişilerin havas ilmine tam olarak hakim olmaları gerekir. Ancak bu konuda kendisini medyum olarak tanıtan ve insanları yanlış yönlendirebilen insanlarla karşılaşmak mümkündür. Bu yüzden yardım alacağınız kişiyi seçme konusunda çok dikkatli davranmaya özen göstermelisiniz. Büyüyü bozmak için Kendisinin uzman olduğunu iddia eden kişiler sizi yanlış bir yola sürükleyebilir. Bu tür kişilerden kesinlikle uzak durmanız yararınıza olacaktır. Yalancı kişiler size hem maddi hem de manevi yönden zarar verebilirler. Bu yüzden işini iyi bilen, işinde uzman olan kişilere başvurmaya gayret etmek en doğrusudur. Olumlu sonuç elde edebilmenizin tek yolu bundan geçer.

Büyülerden Kurtulmak İçin dua Okunurmu?

Büyülerden korunabilmek için sabah akşam okunabilecek çeşitli dua ve sureler vardır bunlardan yararlanabilirsiniz. Bunlardan birkaçı ; 7 defa Ayetel Kürsi, 3 defa Nas ve 3 defa Felak surelerini okumanız gerekir. Bu işlemi tekrar tekrar uygulayın. Ayrıca bir miktar suyun içine Ayetel Kürsi, Felak, Nas ve İhlası Şerif okunur. Büyünün etkisinde kalan kişi bu suyu 3 kez yudumlar ve kalan suyla da gusül abdesti alır. Bunların yanında dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Size zarar vermek istediğini düşündüğünüz kişilerden hiçbir şey almamaya özen gösterin. Kendinize dikkat edin ve Allah ın adını dilinizden düşürmeyin.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.