Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Bozma İçin Hoca, kimi zamanda işinde uzman bir medyum, büyünün pençesinde olan bir kişiye yardımcı olacak doğru bir adrestir. Ancak her hocayım ya da medyumum diyen kimselere güvenilmemesi gerektiğinin önemini bir kez daha belirtmek isteriz. Kişilerin umutlarını sömüren ve yalan yanlış bilgilerle kandıran bir çok medyum ve hocaya maalesef sıkça rastlıyoruz ve bu kişiler tarafından madur edilen kimselere yardım ediyoruz. Büyü yaptırmak ya da Büyü Bozmak İçin Hoca ya da medyum, hangisi olursa olsun; deneyimli, profesyonel, tecrübeli ve kesinlikle bu gibi durumlarda nasıl davranılması gerektiğini bilen bir uzmandan yardım almak faydalı olacaktır.

Büyü Bozmak bazen, büyü yapmaktan bile zor olabilir; çünkü büyü kişiye zarar vermiş, bir anlamda kişinin ruh ve bedenini kirletmiştir; var olan bu durumdan kurtulmak biraz zaman ve sabır isteyen bir durum olacağı için kişiler çalıştıkları uzman, hoca ya da medyumun dediğinin dışına çıkmamalıdır. İşinde uzman olan Hoca ya da Medyum elbette çalışmaya başladığı ilk anda sizde etkilerini göreceksiniz.

Büyü yapmak ve büyü bozma için  hoca ve medyumların ilgi ve uzmanlık alanıdır. Büyülerin zararlı olanlarını hoca ve medyumlar pek yapmak istemezler. Dinimize göre büyünün her türlüsü yapılması yasaklanmıştır. Dinimiz büyüye her ne kadar karşı çıkmış olsa bile insanlar büyüden vazgeçmemişlerdir ve bununla birlikte kara büyüler dahil olmak üzere her türlü büyü ve büyüleri yapmaya ve ya yaptırmaya devam etmişlerdir.

Büyü bozmak ve ya bozdurmak asla günah sayılmaz, üzerinde büyü olan kişi bu büyüden kurtulmak zorundadır; aksi bir durumda kişi büyüyü bozmaz veya bozdurmaz ise, çok zor zamanlar o kişiyi bekliyor diyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.