Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (13 Nisan-19 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumları) muhakkak okumanızı öneririz.
20 Nisan-26 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumları ve astrolojik değerlendirmeler sizlerle…

Haftaya Bakış Ve Astrolojik Değerlendirmeler

23 Nisan 2020 de Boğa Burcunda oluşacak olan Yeniay haftaya damgasını vuruyor. Yeniay yenilik demek, yenliklere açık olmak ve yeni olana kucak açmak demektir. Bu yeniayın Boğa Burcunda gerçekleşiyor olması; bu değişimlerin zor ve sancılı olmasını ifade ediyor bize. Aynı zamanda uyum sağlanmasının da zor olacağını gösterir.

Değişime direnen durumların ortaya çıkması, adaptasyon sürecinin uzun olması gibi zor bir süreci destekleyen yeniay; bu sürenin bitiminde kalıcı ve ferah bazı enerjileri de beraberinde getirir. Evet, değişim zordur, değişim bazen acıtır ve değişim korkutabilir ancak, değişim başladıktan sonra tamamlanana kadar yaşanılan zorluklar, aslında değişimin getirisini elde etmek için meyvelerini toplamak içindir.

Türkiye’nin Haritasında Bu Hafta

Bu hafta Türkiye’nin haritasına baktığımızda; ekonomik bazı kaynak paketlerinin açıklanacağının yanı sıra, genelde kaynak yaratmak ve yeni olanaklar sunulacağını görebiliriz. Yönetimde söz sahibi olan kimselerin ve tanınmış kimselerin farklı bir yüzle, farklı bir karakter veya farklı bir söylem ile kamuoyu karşısına çıkabileceğine hazırlıklı olalım.

Haftanın ilk üç günü pazartesi, salı ve çarşamba günleri çok yüksek bir enerji bekliyor bizi. Özellikle halk ve yönetimin karşı karşıya gelmesi, kolluk güçleri ile bazı problemlerin kendini göstermesi şeklinde olaylara dikkat etmeliyiz. Ayıca koronavirüs izolasyon sürecine karşı çıkan bazı kimselerle güvenlik güçlerinin karşı karşıya gelmesi gibi bir süreç yaşanabilir.

Yeniay ile birlikte mecliste yaşanacak tartışmalar, kabinede değişiklik ya da istifalar şeklinde ani kararların yüksek olduğu bir hafta yaşanacak. Hükümet ve muhalafetin yine karşı karşıya geleceği durumlar yaşanabilir. Bu polemikler ciddi boyutlara varabilir.

Ülke genelinde boşanmalar ve aile içi şiddetlerin kendisini sıkça gösterdiği durumlar yaşanabilir.

Uranüsle kavuşumda olacak olan Yeniay, depremlerle ilgili bazı oluşum ve etkileşimleri tetikleyebilir. Ülkemizin doğusu özellikle bu enerjilere açık görünüyor. Dikkati elden bırakmamakta yarar var değerli ziyaretçilerim.

Sokağa Çıkma Yasağı Uzayabilir

Ülkemizde 23 Nisan’dan itibaren ve izleyen birkaç gün sokağa çıkma yasağı devam edebilir. Hükümetin bu yönde ek tedbirler alması olası…
Koronavirüs ve bu durumun getirileri, hafta içi bazı sert ve iç karartıcı haberlere sahne olabilir. Durum, ABD açısından çok ciddi boyutlara varabildiği gibi, Çin açısından bakıldığında, Çin’in yaşanılan durumları çok net söylemediğini, daha net bir ifade ile vaka sayısını ve gerçek rakamları dünya ile paylaşmadığını söyleyebiliriz. ABD ve Çin arasında yaşanılan gerilimin önümüzdeki günlerde hızla tırmanabileceğinin de altını çizelim…

Sevgiyle, Huzurla, Mutlulukla ve Sağlıkla Kalın


Haftalık Burç Yorumları 20 Nisan-26 Nisan 2020

20 Nisan - 26 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumları
20 Nisan – 26 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

20-26 Nisan 2020 Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları
Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Koç Burçları bu hafta gelir ve gider arasında bir denge kurma stratejisine yönelik hareket edecekler. Bazıları yeni bir gelir ve karşı bir yatırım planları yaparken, bazı koçlar ise var olan kaynaklarıyla nasıl idare edebileceklerinin hesabını yapacaklar. Yeni iş fikirleri düşünen koçlar için şu an tam da o zaman değil. Bunun için yaz sonu belki çok daha umutlu olabilir. Çünkü koronavirüs nedeniyle oluşan bu pandemi, sadece ülkemizi değil, tüm dünyayı biraz zorlayacak açıkçası ekonomik açıdan.

Bu durum ile ilgili yakın çevrenizden yada dostlarınızdan manevi destek alabilirsiniz. Aynı zamanda bazı dostlarınızın tavsiyelerine kulak vermelisiniz. Bu hafta maddi ve mali konular çok fazla strese neden olabilir ve planlarınızın sekteye uğraması, kariyerinizin şekillenmemesi sizi depresif ve agresif bir ruh haline sokabilir. Eş ve çocuklarla ilgili ani ve beklenmedik gelişmelere şahit olabilirsiniz. Öncelikle dinlemeli ve sonrasında karar vermelisiniz sevgili koçlar… Yakın çevrenizde bulunan ve özellikle Balık ve Yengeç burçlarına mensup olan kişilerin dolduruşlarına gelmemeli, bu burçta bulunan kimlere karşı dikkatli olmalısınız…

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

20-26 Nisan 2020 Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları
Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları

Boğa Burçları, bu hafta Yeniay sizin burcunuzda… Bu size ne getirecek? Bu size yenilik ve değişim rüzgarları taşıyacak; özellikle istemeden yapılan ve yapılması gereken değişimler. Ancak; artık bir şeylerin değişmesi gerekiyor ve siz sürekli geç kalıyorsunuz. Siz artık o güven veren sıcak kovuğunuzdan dışarı çıkmalı, kabuklarınızı kırmalı ve beklenen sonuca doğru bir adım atmalısınız. Yeniay’ın size vermek istediği bu sevgili boğalar…

Siz, köklerinize çok bağlısınız ve yenilikler sizi çok korkutuyor; ancak kaçınılmaz olan bir durum varsa bunun eninde sonunda olacağına kanaat getirdiğiniz zaman, değişim sizin için çok da zor olmayacak. Bir anlamda mecburi bir durumla karşı karşıyasınız diyebiliriz. Bu hafta birinci dereceden yakınlarınıza, özellikle eş ve çocuklara, evli değilseniz anne-babanıza karşı kendinizi ifade etmekte, ne istediğinizi ve nasıl istediğinizi anlatmada zorlanabilirsiniz. Herkesin sizi anlamasını bekleyemezsiniz; dolayısıyla bir şekilde sizi bu durum bekliyor ve aşmak zorunda kalacaksınız.

Dediğimiz gibi boğaları zor bir hafta bekliyor. Aşmaları gereken bir sabır süreçleri olacak. Güneşin sizin burcunuzda olması, kendinize olan güveninizi ve direncinizi arttıracak. Hayatınızla ilgili ani ve hızlı bazı kararlar alabilir ve bu kararı hayatınızı paylaştığınız kimselerle paylaşmakta zorlanabilirsiniz. Aile büyüklerinize karşı biraz daha alttan almalı ve agresiflikten uzak durmalısınız.

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

20-26 Nisan 2020 İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları
İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları

İkizler Burcu bu hafta(20 Nisan-26 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumları) beklenmedik bazı problemlerle karşılaşabilirler. Bu olaylar genel anlamda ekonomik bazı sıkıntıları beraberinde getirebilir. Bu dönemde bu gibi sorunlara karşı vereceğiniz tepkiler, geleceğinizi etkileyebilir. Kredi, banka, ödemeler gibi bazı durumlarda zorlanabilir ya da istedikleri maddi beklentiye ulaşamayabilirler. Bu tarz gelişmeler sizi psikolojik olarak zorlayacak sevgili ikizler. Aslında doğanız gereği siz gelişmelere ayak uydurabilen bir yapıdasınız. Cesur olmaya ve sevdiklerinizin manevi desteğinden kaynaklanan güce dayanarak bu durumdan kurtulacaksınız.

Yeniay ile birlikte yeni bir iş veya eğitim konularını gündeminize alabilirsiniz. Bu hafta beklenmedik ve ani haberler alabilirsiniz. Bu haberler ile ilgili ciddi bazı adımlar atmanız olasılık dahilinde. Bu hafta kafa karışıklığınız ve ne yöne bakacağınızı bilememe gibi bazı telaşlanmalarınız varsayım dahilinde; bunu da belirtelim.

Kadersel bazı etkilerin de olduğunu belirtmek isteriz sevgili ikizler; bu durum sizin elinizde olmayan bazı gelişmelerin yaşanacağına ve bu tarz yeni olayların aslında olma zamanı geldiği için karşınıza çıktığını unutmayın. Eşinize veya hayatınızda bulunan kişiye karşı davranışlarınızı bir süzgeçten geçirmeli, karşınızda bulunan kişiye birazcık ayrıcalık tanımalısınız diyor yıldızlar…

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

20-26 Nisan 2020 Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları
Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Yengeçler için bu hafta oluşacak olan Yeniay geleceğe yönelik bazı kararlar almalarını, aldıkları kararlar varsa bunları sorgulamalarını teşvik edecek. Yengeçler bu hafta oldukları yerde saymayacaklar gibi görünüyor. Hafta başından itibaren yoğun bir gündem onları bekliyor. Maddi, manevi, iş, eğitim, aile gibi hayatları ile ilgili akla gelebilecek her konuda uzun zamandır düşünme halinde olan yengeçler, bu konularda özellikle koronavirüs sonrası nasıl bir adım atacaklarının, nasıl bir plan yapmaları gerektiğinin hesabını yapacaklar.

Herkesin sizi anlayabileceğini düşünemezsiniz sevgili yengeçler; anlatmalı ve bazı durumlarda egonuzdan taviz vermeyi bilmelisiniz. İş konularında sizi zorlayan durumlara karşı hazırlıklı olmalı, iş arkadaşlarınız ya da işvereniniz ile oluşan olumsuz durumları konuşmalı ve bir karara bağlamalısınız.

Kafanızın bir tarafında işleri halletmeli, gideceğiniz yolu görmelisiniz. Maddi olarak yaşanılan problemlerin sizi, içinize kapatmasına izin vermeyin. Bu Yeniay, sizin etrafınızda bulunan kişilere karşı nasıl bir tavır takınmanız gerektiğini ve kimin yanınızda kimin karşınızda olduğunu daha net görebilmenize ışık tutacak. Artık sümen altı ettiğiniz ve görmezden geldiğiniz hataların ve yanlışların gün gibi açık bir şekilde önünüze serildiğini göreceksiniz.

Değişimlerin sizi korkutmasına asla izin vermeyin; çünkü değişimler yanlarında bazı yenilikleri de beraberinde getirirler, elbette her yeni şey yeni bir başlangıçtır aslında…

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

20-26 Nisan 2020 Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları
Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Aslanlar bu hafta ve bu haftayı izleyen 15 günlük süreçte, yeni kariyer planları üzerinde bazı planlar yapacak ve beklemeden bu planlarını devreye sokacaklar. Özellikle koronavirüs nedeniyle oluşan pandemiden zarar gören aslanlar için durma vaktinin olmadığını bir kez daha gözler önüne serecek bir yeniay var gökyüzünde.

Yeni planların dahilinde, nasıl daha fazla maddi olanak yaratırım şeklinde bazı planlar ve kurgular yapan aslan burçları, daha önce kurdukları planlarının hepsini yeniden revize edecekler. Varsa eşleri ya da sevgilileri ile bu planları paylaşabilir ya da beraber hareket edebilirler.
Size tavsiyemiz her kim olursa olsun, adımları adımlarınıza uymayan kimselerle yola çıkmamanız olacaktır.

Bu hafta özellikle parasal konular ve kredi konusunda bazı adımları atmamanız gerekiyor. En azından mayıs ortasına kadar para ve maddiyat içeren planlarınızı askıya almalısınız diyor yıldızlar. Uzakta bulunan bazı akrabalarınızdan yada tanıdıklarınızdan alacağınız haberler nedeniyle enerjinizde düşüşler yaşanabilir. Ailenizle olan bağlarınızın nasıl olduğu ve bu bağların nasıl daha kuvvetli olabileceğini bol bol düşüneceğiniz bir haftadasınız sevgili aslanlar. Aile üyeleriniz, özellikle anne-babanız ile olan ilişkilerinizde daha sakin ve duyarlı olmanızda fayda var. Sağlığınıza dikkat etmeyi de unutmayın…

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

20-26 Nisan 2020 Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları
Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Başaklar, yeni haftaya yine özel hayatlarında yaşayacakları bazı karışıklıklar ve planlamalarla giriyorlar. Hafta sonu özellikle bu konuda dikkatle düşünen başak burçları, yeni haftada aldıkları kararların yansımaları ile karşılaşacaklar.

Eğitim ve kişisel gelişim konularında varsa bazı planlarınız bunları yoluna koyacağınız bu gibi konularla ilgili bazı adımlar atacağınız bir hafta sizi bekliyor. Böyle planlarınız varsa bunları perşembe gününden sonra düşünmeniz lehinize olacak. Evlilik, yeni bir bebek, yeni bir iş, yeni bir eğitim gibi tamamen yenilik içeren ve çok farklı bir değişim rüzgarı estirecek yönde alınacak olan kararlarınızı Yeniay destekliyor sevgili başak burçları. Evet, yeniay ile birlikte hayatınızda yapacağınız yeni ve köklü değişimler hayat bulacak ve bu konuda en büyük desteği kendi içinizden, kendi yapabilir olan doğanızdan alacaksınız.

Özel hayatınızda birisi varsa, ya da evliyseniz eşinizle bazı konularda yaşayacağınız anlaşmazlıkları büyütmediğiniz takdirde birkaç gün içinde her şeyin yoluna girdiğini göreceksiniz. Haklı olabilirsiniz ancak üstünlüğünüzü ego savaşlarına dönüştürmemeniz gerektiğini şiddetle belirtmekte fayda var. Aslan veya boğa burcunda olan birisinden alacağınız haber üzerine heyecanlanabilir, agresif bir ruh haline bürünebilirsiniz. Bu gibi aksiyonlardan sağlığınız için vazgeçmenizi öneririz.

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

20-26 Nisan 2020 Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları
Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları

Terazilerin bu hafta tek düşünebildikleri konu neredeyse maddiyat, kredi, borçlar ve dolayısıyla mali durumları olacak. Çünkü ödemeler konusunda bu hafta Yeniay etkisi ile birlikte bazı yeniliklere ihtiyaç duyacak olabilirler. Alım satım yapabilir, bazı varlıklarını elden çıkarma yoluna gidebilirler. Bu hafta Terazi burçlarını özellikle nakit ihtiyaçları konusunda zor günler bekliyor. Bu da onları bazı kaynak bulma telaşına götürebilir. Bu konuda en büyük desteği etrafınızda bulunan ve birinci derecede yakınlarınızdan alabilirsiniz. Ancak bu konu bu ay sizi fazlasıyla meşgul edecek gibi görünüyor.

Özellikle aşk ve özel hayatınızda karşınızda bulunan kimse ile bazı düşüncelerinizi paylaşırken, gergin ve agresif olmamaya özen göstermelisiniz. Söz ağızdan çıkınca maalesef geri dönüşü olmuyor sevgili Teraziler… Bu nedenle bin defa düşünüp, bir defa konuşmaya gayret etmekte fayda var.

Hafta sonu maddi konularda yenilikçi düşüncelerinizi etrafınızla paylaşabilirsiniz. Etrafınızdan onay alma beklentisi içindeyseniz, size sadece siz inanmalısınız diyor yıldızlar. Kişisel gelişim konuları ile ilgilenme düşüncesi eğilimi içindeyseniz bu dönem bu gibi planlarınızı hayata geçirmek için tam zamanı…

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

20-26 Nisan 2020 Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları
Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları

Akrep Burçlarının bu hafta huzursuzluk seviyelerinde artışlar olabilir. Uzaklardan alınan haberler nedeniyle pimpirik olan akrepler, iyice içine çekilip etraflarına karşı kırıcı bazı önlemler alma telaşı içine girebilirler.

Bu Yeniay ile birlikte yeni fikirler ve yeni düşüncelerini hayata geçirme konusunda çok aceleci davranışlar içine girebilir. Bu tarz düşüncelerinizin size geri dönüşü çok hayal ettiğiniz seviyede olmayabilir. Etrafınızda bulunan ve özellikle size değer veren kimselere karşı sert bir tutum içinde olmanız karşı tarafın sizden uzaklaşmasına ve soğumasına neden oluyor. Biraz da dönüp kendinize iğne batırma zamanı gelmedi mi sizce sevgili Akrepler?

Ailenizle ilgili sorumluluklar sizi boğuyor olabilir. Bu noktada yapmanız gereken, biraz sakin ve soğukkanlı olmak. Olayları akışına bırakmalısınız, yoksa ruhsal açıdan çok parlak günler beklemiyor sizi. Hafta sonu alacağınız haberler üzerine gereksiz telaşa kapılabilirsiniz. Çok ani kararlar almaktan ve bu kararları kendi başınıza uygulamaktan kesinlikle kaçınmalısınız.

İkili ilişkilerinizde eşinize ve sevdiğiniz insana karşı takındığınız sert tutumları gözden geçirmelisiniz. Çocukları olan akrepler, bu hafta onların eğitimleri ve gelecek planları ile ilgili bir takım adımlar atma eğiliminde veya düşüncesinde olabilirler…

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

20-26 Nisan 2020 Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları
Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları

Yay burçlarını bu hafta evleri ve aileleri hakkında bir takım konuların ön plana çıkması, ebeveynleri ile olan ilişkiler, varsa çocuklarının geleceğine yönelik atılması gereken adımlar gündemlerini oluşturacak.

Bu hafta Yay burçları kendi kabuklarına çekilerek biraz daha iş ve sosyallikten uzak kalıp kendi özel hayatları ve evleri ile olan dengeye odaklanacaklar diyebiliriz. İşlerinizle ilgili bazı olaylar, beklenmedik kararlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durum, sizin maddi konularda bir takım hedeflerinizi ertelemenize neden olabilir.

Özel hayatınızda bazı sert tutumlardan kaçınmalı, üstesinden gelemeyeceğiniz sözler vermemelisiniz. Karamsarlıktan uzak olmalısınız sevgili Yay burçları. Bu karamsarlığınızı, negatif düşüncelerinizi sizi pusuda bekleyen insanlara göstermemelisiniz bizden söylemesi. Yaptıkları işten çok hoşnut olmayan yay burçlarının, bu işe şimdilik ihtiyaçları olduklarını bilmelerinde fayda var. Hafta sonu enerjileri daha yüksek, bu enerjilerin size dönüşü özellikle ev ve özel hayatınızda gayet olumlu ve pozitif…

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

20-26 Nisan 2020 Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları
Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Oğlaklar bu hafta(20 Nisan-26 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumları) ailelerine hiç olmadıkları kadar zaman ayıracaklar. Bu zaman zarfında, onlarla vakit geçirmenin ve düşüncelerine kulak vermenin farkındalığını yaşayacaksınız. Anne-baba, eş ve çocuklar hangisi olursa olsun, size ihtiyacı olan ve size değer veren insanlarla birlikte geçireceğiniz vakit, size gayet iyi gelecek.

Hayal dünyanızın oldukça geniş olduğu zamanlardasınız Sevgili Oğlaklar. Dünyanı hayal kurar, gerçek şekillendirir derler. Siz hayal kurmaya devam etmeli, uzun vadede atacağınız adımların ve alacağınız kararların portatifini şimdiden hazırlamalısınız.

Evde olduğunuz bu günlerde özellikle iş aşkıyla dolu oğlaklar için, kişisel ve özel kararlar almak için gayet doğru zamanlar. Evde bazı tamirat ya da tadilat işleri içine girebilir, bir takım dekorasyon değişiklikleri yapabilirsiniz.

Parasal ve maddi konularda ihtiyacınızın dışına çıkmamanızı tavsiye ediyoruz; geri dönüşünü hesaplayıp yapacağınız harcamalar içine girmelisiniz. Önemli bazı alım-satım işlerine girmemeniz gerekiyor. Yeniay ile birlikte, bazı yeni haberler alabilir, buna göre hayatınızı ve planlarınızı şekillendirebilirsiniz.

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

20-26 Nisan 2020 Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları
Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Kovalar, hayattan beklentileri ve ne istedikleri, nasıl istedikleri konusunda bir takım kararlar alacak, planlar kuracak. Bunları gerçekleştirmek adına adımlar atabilecekleri bir döneme geçiş yapıyorlar. Bu adımlar, hayatlarını ve yaşayış tarzlarını tümden değiştirebilir, rutinin dışına çıkmak çok doğalarında olmadığı için kendilerine bile yabancı gelecek olabilir. Ancak Yeniay her zaman yenilik ve değişim anlamına gelir sevgili Kovalar…

Atacağınız adım ne olursa olsun, sizin anlayışınıza ve yaşam tarzınıza ters olmadığı sürece bununda üstesinden gelecek irade sizde fazlasıyla mevcut. Hafta sonuna doğru alacağınız haberler, iletişim halinde olduğunu kimselerden duyacağınız bazı olaylar nedeniyle biraz agresif ve sinirli olabilirsiniz. Bu durumun tüm hafta sonunuzu mahvetmesine izin vermeyin.

Aile büyüklerinize karşı sabırlı ve sağduyulu olmanızda fayda var; aile daima sizin lehinize konuşur bunu sakın unutmayın. Bir aile büyüğünüzden bu konuda tavsiye alabilirsiniz. Bu nasihatleri dinlemeniz yerinde olacak.

İş ve ortaklıklar ile ilgili atacağınız adımlara dikkat etmenizde ve konuşmalarınızda özenli olmada fayda olduğunu söylüyor yıldızlar. Özellikle tüm dünyada etkisini sürdüren koronavirüs ve pandemi nedeniyle oluşan ekonomik zarar, sizin işiniz ve varsa ortaklığınız konusunda daha olumlu ve pozitif bir yaklaşım içinde olmanız gerekliliğini düşündürüyor.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

20-26 Nisan 2020 Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları
Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları

Yeni haftaya yeni ve önemli bazı kararlar alarak başlıyorsunuz sevgili Balık Burçları… Özellikle bu kararların ev, aile, çocuklar, kardeşler alanlarında olduğunun altını çizelim. Oldukça korumacı bir şekilde alacağınız bu planların bu kişileri nasıl etkileyeceğiniz ve nasıl bir getiri ile sizi karşı karşıya bırakacağınız uzun uzadıya düşünmenizde fayda var.

Yine bu hafta ve önümüzde bulunan on beş günlük süreçte balık burcunu sabır ve sağduyulu olması gereken günler bekliyor. Özellikle aile büyükleri konusunda ciddi anlamda sakin ve yumuşak başlı olmaları yerinde bir davranış olacak.

Beraber çalıştığınız kişiler veya iş ortaklarınıza karşı sert tutum izlemekten vazgeçmelisiniz. Yeniay sizin ve yakınlarınızın  bazı yeni olaylarla karşılaşması anlamına geliyor. Bu da sizin onlarla ilgilenmenize sebebiyet veriyor. İletişim ve haberleşme konularında bazı aksaklıklar yaşanabilir.

Gelecek ile ilgili atacağınız adımları tekrar gözden geçirmeli ve planlarınızı uzun vadeye yaymalısınız. Sağlığınıza dikkat etmeli, bağışıklığınızı güçlendirmek adına ek vitaminler kullanmalısınız…

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


20 Nisan-26 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler Medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan 13 Nisan-19 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde evindekal, Koronavirüs ve Nisan Ayı Burç Yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir