Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Tuz, Sirke ve Deniz Geçmenin insanların üzerinde bulunan bazı negatif ve olumsuz enerjileri bertaraf ettiği, aynı zamanda beden üzerinde bulunan ve ağırlık olarak tabir edilen durumdan temizlediği bir gerçektir.

Tuz, Sirke ve Deniz suyu, doğal tuz içerir. Bu doğal tuzun insan vücudunda bulunan elementler ile tam bir etkileşimi vardır. İnsan vücudu, tuz ile yıkandığı zaman, bedende bulunan ölü derinin temizlenmesinin yanında, ruhen de temizlendiği ve şifalandığı doğrudur. Tuzun içinde bulunan bileşenler, deri içi gözeneklerin açılmasına ve tenin daha rahat nefes alarak, gözeneklerde bulunan toksinlerden arınmasına yardımcı olur.

Deniz tuzu ve sirkede aynı özelliğe sahiptir. Tuzun aynı zamanda gözenekleri açmasıyla birlikte, vücudun daha rahat nefes alması ve ruhen de daha temiz ve arınmış hissine sahip olduğu bilinmektedir. Bu durum, tıkanmış olan aura ve çakraları da gevşeterek, ruhsal açıdan çok daha rahat ve pozitiflik hissi ile dolmamızı sağlar. Bu nedenle tuz, özellikle deniz tuzu tam bir şifa kaynağıdır.

Peki Tuz ve Sirke Büyüyü Bozar mı?

Tuz ve sirkenin elbette hem insan ruhu, hem de insan bedenine sayılamayacak kadar çok katkı ve faydaları vardır. Doğal olmalarının yanı sıra, ruhsal olarak da arınma sağlar. Bir çok alternatif tedavi ve aromaterapide tuzdan yararlanılır. Ancak tuzun tek başına büyü temizleme konusunda çok fazla etkisi yoktur. Bazı nazar ve kem gözlerin, kişilerin üzerinde yarattığı negatif enerjilerden arındırdığı doğrudur.

Tuz ve sirke aynı zamanda mekanların temizliğinde de, özellikle negatif enerjilerden arındırır. Ancak, kişi üzerinde doğrudan yapılan bir etki varsa, tuzun ve sirkenin tek başlarına bu enerjilerden arındırması yeterli olmayacaktır. Kişi veya kişilere yapılan etkilerin ne olduğu ve hangi yollardan gerçekleştirdiği ortaya çıkarılmadan tuz ve sirke ile yapılan bazı ritüeller, birkaç saat etkili olmanın ötesine geçemeyecektir.

Evi Sirkeyle Silmek Büyüyü Temizler mi?

Tıpkı insan vücudu ve ruhunun olduğu gibi, evlerin ve mekanlarında bir enerjisi vardır. Belirli bir mekana veya yaşanılan yere yapılan bir etki veya benzeri bir işlem için, evi sirke ile silmek çok bilinen bir yöntemdir. Hatta birkaç günde bir bu işlemin tekrarlanması evi nazar ve ağırlık gibi kötü enerjilerden arındırabilir.

Ancak ev veya mekan üzerine yapılan doğrudan bir etkiyi kırmak için biraz zayıf kalacaktır. Bunun için neden ve sebeplerin ortaya çıkarılıp, bir analiz yapılarak; önce etkinin ne olduğu öğrenilmeli, sonrasında bu etkinin neden olduğu negatif enerjilerin havas yöntemleri ile çözülmesi gereklidir.


“Tuz, Sirke ve Deniz Geçmenin Büyü ile İlgisi” ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyü ve Yıldız Düşüklüğü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.