Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Şirinlik Muskası dediğimiz işlem türü kişinin diğer insanları kendisine hayran bırakmak için yapılan bir uygulamadır. Bu uygulama ile insanları kendinize hayran bırakarak insanların üzerinde etkileme gücünüz artacaktır. Herkesin bildiği gibi hitap gürünüm konuşma insanların üzerindeki etkilemeyi arttıran unsurlardır. Kişinin çevresindeki insanları ruhani açıdan etkilemek oldukça önemlidir. Şirinlik Muskası ‘nı  esmasını okuyarak ve şirinlik duasını okuyarak, çevrenizin size karşı iyi ve olumlu düşünmesini sağlayacak bir duadır. Bu duanın etkilerini aşk hayatınızda ve iş hayatınızda çok rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Şirinlik Muskasını ve  duasını kafanıza göre okumamalısınız, internet ortamında bu dua ile ilgili çok fazla siteler bulunur ancak araştırmadan edeceğiz duanın anlamını bilmeden asla bu duayı okumamalısınız. Bazı ritüeller içeren dualar vardır, sadece dua okumak yetmeyecek, ritüeller gerektirecektir. İnternette gördüğünüz ve okuduğunuz her duayı kendinize uygulamamalısınız. Böyle bir durumda bu duadan fayda yerine büyük zararlar görebilirsiniz, bu duayı okumanızın nedeni şirinlik olur ama ya etkisiz olur ya da tam tersi etkilenebilirsiniz. Şirinlik duasının tek bir tılsımı yoktur ve bununla birlikte asla şirinlik büyüsü ile karıştırılmamalıdır. Her duanın belirli bir sayısı vardır ve buna göre okunur. Şirinlik duasında kuranda dualar okunduktan sonra şirinlik duası okunur. İnsanlara şirin görünmek için çok dua vardır ancak şirinlik duası etkili bir duadır.

Şirinlik duasını okumadan önce Fatiha İnşirah İhlas Duha Felak ve Nas süreleri sırasıyla okunmalıdır. Şirinlik esmaları ise, YA MELİK, YA KUDDÜS, YA SELAM ,YA MÜHEYMİN, YA AZİZ, YA CEBBAR, YA MÜTEKEBBİR, YA BARİ,  YA MUSAVVİR, YA REZZAK tır. Bunların öncesinde kişi elbette abdest almalı öyle okumalıdır. Bu esmaların ardından kişi kendisini şirin göstermek için duasını okuyacaktır.

Esmaların ne kadar etkili olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Esmalar ile ALLAH tan yardım istenmektedir. Elbette bu esmalar okunurken kişilerin dikkat etmesi kurallar vardır. Kişi kafasına göre asla esma okumamalıdır ve en doğrusunu yapabilmek adına iyi bir araştırma yaptıktan sonra kişi bu esmaları okumalıdır, yoksa büyük zararlar görebilir.

Bir önceki yazımız olan Kısmet Kapalılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir