Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (Geçtiğimiz Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

Haziran 2021 Aylık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

koç burcu haftalık burç yorumları

 

Koç burçlarının iletişimleri artıyor fakat bu burçtakiler iletişimde zorluklar yaşıyorlar. Hem yurt dışına gitmek hem yarım kalmış eğitimlerini tamamlamak hem de kendilerini daha iyi ifade etmek istiyorlar ama yanlış ve hızlı hareket ediyorlar. Gereksiz programların içinde kendilerini dahil ediyorlar. Bu da onların yorulmasına sebep oluyor. Fakat her şeye rağmen Güneş Tutulması’nda Koçlar büyük bir coşkuyla “Ben de varım” diyecekler. Kendilerini gösterecekler ve iletişimleri kuvvetlenecek. Bazı insanlarla ilişkilerini kesecekler, bazı insanlarla da birleştirebilecekler. Yeni bir çatışma içine girecekler ve bu onlar için güzel olacak. Özellikle ikili ilişkiler, aşk ilişkileri, duygusallık, iletişim, kardeş bağları ve arkadaşlıklar Koçlar için ön planda olacak. Çok koşturacaklar, bazı tekliflere karşıt düşünce üretecekler ama eğitim, kardeşler, aile bağları, uzaklarda olan aşklar gündemlerinde olacak. Çok güzel bir haziran ayından geçiyorlar. Ayın 22’sinden sonra aile bağları ve kariyerle ilgili konulara daha çok odaklanacaklar. Para onlara sonbaharda gelecek. Parayla ilgili konularda çaba göstererek başarılı olacaklar.

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

 

Boğa burçlarının istedikleri paralar ellerine geçecek. Uzun süredir donmuş paralar, bekletilmiş, sümen altında kalmış olaylarla, çevre ile iletişimi doğru kullanmakla ilgili Boğaların lehine gelişen durumlar olacak. Sevgili Boğalar çalıştığı iş yerlerine veda edebilirler veya çok güzel terfi alıp yeni bir dönemin içine girebilirler. Çevreleri çok güzel gözüküyor. Özellikle Plüton retrosunun içinde eski aşklar, eski dostluklar, eski arkadaşlarla yeniden bir araya gelecekler. Ama bu tutulma sayesinde eskilerin gerçek yüzlerini görüp, yeni ilişkilere başlayabilirler.

 

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

 

İkizler, Güneş Tutulması ile birlikte bir çatışma içine girecekler. Büyük bir enerji topunun içindeler. Ne yapmaları gerektiği konusunda biraz düşünüyorlar. Çünkü içlerinde büyük bir potansiyel barındırıyorlar. Hem ilişkiler hem iş hem aile konusunda kendilerini daha iyi yerlerde görmek isteyecekler ve var olan potansiyelleri ortaya çıkacak. 22 Haziran’dan sonra koşar adımlarla paraya koşacaklar, para da zaten gelip onları bulacak.

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

 

Yengeç burçları çok değişik bir 4 seneden geçti. Çok eğlendiler, çok koşturdular ve çok yoruldular. Şimdi artık bunları geriye atmak ve planlarını gerçekleştirmek isteyecekler. Çünkü eskiden yaptığı planlar artık vadesini tamamladı ve bitti. Hayatlarının bir bölümünün perdeleri kapandı. Yeni bir perdenin içindeler. Bunun için yeni bir çalışma düzenine, yeni olaylara, yeni oluşumlara ihtiyaçları olacak. Bu nedenle doğru planlar yapacaklar ve yaptıkları planları destekleyen bir ekip onların yanında olacak. İçsel huzurları ve duyguları ön plana çıkacak. Artık sağlıklarıyla, hayatlarıyla ilgili çok güzel kararlar alacaklar ve bu kararları uygulayacaklar.

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

 

Tutulmalar en çok Aslan burçlarına yaradı. Çünkü İkizler’deki ve Yay’daki iki tutulma Aslan burçlarını çok iyi destekledi. Yeni bir yaşam planı, yeni çevreler, yeni bir aşk gündemlerinde olacak ve çok fazla sevilecekler. Kendi hayatlarındaki rüzgarları kendileri estirecekler. Yeni oluşum içinde, kendi fikirlerini destekleyen önemli kişilerle bir arada olacaklar. Ama ille de çocuklar, ille de aşk ille de sosyal ilişkiler ve ille de ben diyerek istediklerini yapacaklar. Özgürlüklerine de sınır koyan insanlara tepki gösterecekler.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

 

Başak burçları haziran ayında sınavlardan geçecekler. Hem ailevi konular hem iş konuları hem de kariyer konuları arasında gelgitler yaşadılar. Neptün’ün etkisinde kaldılar, Neptün onları yanlış yerlere götürdü. Sevgili Başaklar artık bunları yaşamak istemeyecekler. Geriye dönük hesaplarında yeni bir çıkış yolu bulacaklar. Başaklar kendi planlarını kendileri yapar ama artık çevrelerini dinlemenin ayrı bir özveri olduğunun farkında olacaklar. Birlikte işler yapmaya, çevresel koşullarla yeteneklerini birleştirmeyi öğrenmeye devam edecekler. Çünkü bir geçiş dönemindeler. Ama sonuç onların bu sene lehine olacak.

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları
 
 
Terazi burçları sorumluluk almaya çok meraklılardır. Dengeyi severler ve dengeleri bozulduğu zaman hemen o ortamdan uzaklaşmak isterler. Ama maalesef bu aralar uzaklaşamadılar. Uzun süredir Satürn ve Plüton onlara hem destek hem köstek oldu. Bu nedele yeni bir yapılanmaya girecekler. Aileyle ilgili sorumlulukları bitecek, iş konusunda çok başarılı olacaklar ve Teraziler artık yüksek sesle çevresine kendilerini kabul ettirecekler. Eskiden daha kibar ve zarif bir şekilde geri çekilmeyi seviyorlardı ama artık onu yapmak istemeyecekler. Kendi donanımlarına çok güvenecekler. “Ben diğer insanlardan daha akıllıyım” diyecekler. Haklı olarak birazcık egolarını beslemeye başlayacaklar. Özellikle ikili ilişkilerde, dostluk ve arkadaşlık ilişkilerinde kendi düdüklerini kendileri çalacak ve ön plana çıkacaklar.
 
 

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları

 

Akrepler en son yapacağı şeyleri önce yapmak isteyecekler. Parasal konular onlar için çok önemli olacak. Şimdiye kadar derinden gidiyorlardı. Kimseye çok fazla duygularını anlatmak istemiyorlardı. Mars haziranda Akrep burçlarına destek vererek, “Aşkı bulacaksın”, “Çevreni çok iyi koşullandıracaksın”, “Hayatını çok güzel düzenleyeceksin”, “Bunları yaparken de çok iyi paralar kazanacaksın” diyecek. Haziranda en çok parayı kazanan, en güzel aşkı bulan, çevre ilişkilerini pekiştiren burç Akrep olacak. Sadece kıskançlıklar, bazı projelerde itirazlar, kurdukları diyaloglarda insanların kuyu kazması gibi agresif davranışlara hedef olabilirler. Ama onlar bu konuları takmayarak emin bir şekilde ilerleyecekler.

 

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

 

Yaylar ikili ilişkiler alanında 26 Mayıs’ta bir Ay Tutulması yaşadı. 2020 Aralık’ta yaşanan tutulmanın rövanşıydı bu. Böylelikle Yaylar bazı konulara nokta koydu, içselliği yükseldi. Pek çok işte başarılı olmanın tadına vardılar ve bu tadı bu sene de götürmek isteyecekler. Muhteşem bir başarının içine girecekler. Enerjileri çok yüksek, itiraz haklarını da çok rahat ve doğru yerlerde kullanacaklar. Eskiden hayatın akışında ilerliyorlardı. Şimdi iç dinamiklerini çok doğru kullanacaklar. “Sorumluluklarımın farkındayım, işimi çok iyi biliyorum, ben çok donanımlıyım, bayrak benim elimde” diyecekler. Böyle bir davranışı benimseyerek çok başarılı olacaklar. Çevresel ilişkilerden de çok destek alacakLlar ve güçlenecekler.

 

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Oğlaklar çok zorluklar yaşadı. Plüton 2008’den beri onları çok yordu ama artık son sınavlarını verecekler. Plüton geri hareketinde. Özellikle haziran ayında parasal kazançları, çalışma hayatları, çalıştığı insanlar, çalıştığı insanlarla kurdukları düzen çok önemli olacak. İkili ilişkilerinde biraz daha akıllıca ilerliyorlar. Kazandıkları parayla doğru insanlarla doğru işbirliği içine girerek yatırım yapacaklar. Enerjilerini çok yüksek tutacaklar. Muhteşem bir güzelliğin içindeler sevgili Oğlaklar. Eski akraba ilişkilerini ve atalardan gelen kodlamaları çözüyorlar Eskiden sanki atalarının kaderlerini yaşıyormuş gibi hissediyorlardı ama artık sınavlarını verdiler. Özellikle haziran ayı Yengeç burcundaki Venüs’ten muhteşem bir enerji alacaklar. Evlilikler, aşklar, güzel kararlar Oğlaklarla olacak.

 

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

 

Kovaları yılın burcu olarak kabul ettik. Ama Jüpiter onlardan çıkarak Balık burcuna geçti. 29 Temmuz’a kadar da Balıkta kalacak. Kovalar daha güzel para kazanma yollarını bulacaklar. Kendilerini gösterecek ve daha disiplinli hareket edecekler. Kovalar çok zeki oldukları için toplumdan kendilerini ayırarak konuşurlar. Farklı duygularla hareket ederler. Bu da onların çevresi tarafından anlaşılmamasına neden olabilir. Haziran ayı para kazanma konusunda çok önemli. Öte yandan sağlıklarıyla ilgili gecikmiş olan tedavilerini yaptırmalı, diyet programları varsa başlamalılar. Özgürlük alanları genişliyor, onları da daha çok kullanmalılar.

 

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

 

Balıklar haziranda biraz kilo almaya hazırlasınlar kendilerini. Azıcık iştahları artacak. Direkt sağlıklarını etkileyen bir Jüpiter var. Bunun yanında şans kapılarına geliyor. Mars zaten haziran boyunca Yengeç burcunda, Venüs de Yengeç burcunda olacak ve gezegenler Balıkları çok mutlu edecek. Bütün başarılar onlarda olacak. Güneş ve Ay tutulması 10. ve 4. evlerini etkiliyor. Gerek aile içinde gerekse kariyerde güzel fırsatlar gözüküyor fakat gezegenler “Seni çok destekliyorum ama bazen gecikiyorsun atılımlarını geç yapıyorsun. Haziran ayı boyunca seni çok yüksek yerlere getirecek, enerjini ortaya çıkaracağız, aşk ve parasal konularda sana destek vereceğiz. Fırsatları lütfen iyi kullan” diyor. Balıklar da mesajı çok iyi aldıkları için haziran ayı onlar için muhteşem geçecek.

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Haziran  2021 Aylık Burç Yorumları ve her ay tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan 31 Mayıs - 6 Haziran 2021 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.