Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon
Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (Geçtiğimiz Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

 24-30 Mayıs 2021 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

koç burcu haftalık burç yorumları
Yüksek öğretim, yurt dışı konuları üzerine odaklanıyoruz. Geleceğimiz ile ilgili önemli kararlar alabileceğimiz ve hedeflerimizi belirleyeceğimiz bir döneme giriyoruz. Bu dönemde, sonuçlanmasını beklediğimiz hukuku bir süreç nihayet sona erebilir. Uzun zamandır beklediğimiz bir seyahati gerçekleştirebiliriz. Sosyal medyada ve kardeş, kuzen, komşu ilişkilerinde daha sakin ve anlayışlı olmamızda yarar var. 12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu sürecinde kişisel görünüş ve bakımınızla meşgul olabilirsiniz. Elinizde bir güç veya otorite varsa, bunu kötüye kullanırsanız bu geri tepebilir. Tecrübe kazanmaktan endişe etmeyin. Evde kalmaktan hoşlanabilirsiniz. Hiçbir konuyu yarım bırakmamanız gerekiyor. Geçmişte yarım bıraktığınız konular, projeler, işler varsa bunlar önünüze gelebilir. Sosyal çevreniz ön planda olabilir. Arkadaşlık ilişkilerinde zorluklar, sınavlar yaşayabilir, araya mesafe koymak isteyebilirsiniz. Ay tutulması eğitim konularınızı netleştirirken, seyahat konularında beklenmedik durumlar geliştirebilir. Kendi akrabalarınız ve eşinizden dolayı olan akrabalarınız ile ilgili konu ve meseleler tekrar ortaya dökülebilir. İletişim kuramadığınız kimselerle konuşmaya başlayabilirsiniz. Bilgilerinizin size neler kattığını, farkında olmadığınız çoğu bilgiye vakıf olduğunuzu görebilirsiniz.

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları
Ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda nihayet arzu ettiğimiz sonuçlara ulaşabilir, güzel haberler alabiliriz. Yeni yatırımlar konusunda kafamızdaki planlar netleşebilir. Borçlarımız ya da yapmamız gereken ödemeler her ne kadar huzursuz bir ruh hali içinde olmamıza sebep olsa da yine de mücadeleci bir ruh hali içinde olacağız. Spekülatif yatırımlar beklemediğimiz bir gelir kazandırabilir. Ancak temkinli olmaya devam etmeliyiz. 12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu, maddi güvencenizi korumak ve finansal düzenlemeler yapmak açısından sizlere sorumluluklar yükleyebilir. Bu süreçte anne, baba, patron, aile büyükleri gibi otorite figürleriyle ilişkinizde, iletişiminizde sınanabilirsiniz. Sakin, sabırlı ve iyi iletişim kurmanız önemli olacaktır. Çalışma hayatınızda, çalışma koşullarınızla ilgili bu durumlara dayanıklı olmanız gerekebilir. Boğa burçları uzun süredir Satürn’ün tetiklediği değişim ve olgunlaşma rüzgarını alıyor ve bir boğa olarak güven alanını korumaya çalışıyordu. Ay tutulması değişime olan dirençlerinizi kırabilecek bir hanede gerçekleşirken, ekonomik anlamda uzun dönemleri içeren belirsizliklerinize cevaplar verecek olabilir.

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları
Karşıt burcumuzda gerçekleşen bu dolunay döneminde ikili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktamız haline geliyor. İlişkimiz yoksa, şanslı bir döneme giriyoruz. Hayatımıza uzun zamandır beklediğimiz yeni biri girebilir. Eğer ilişkimiz varsa, ciddi kararlar alabilir, evlilik yolunda ilerleyebiliriz. Yolunda gitmeyen bir ilişkiyi sonlandırmamız ihtimali de var. Bu arada yeni ortaklıklar ve iş birlikleri açısından da güzel bir dönemdeyiz. Yeni iş anlaşmalarına imza atmamız da mümkün. 12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu, eğitim konularında sizi sınayabilir. Akademik hayatınızda zorluklara neden olabilir, eğitim hayatınızın yarım kalması söz konusu olabilir. Ne istediğinizi bulmaya çalışabilirsiniz. Bu süreçte kafanız karışık olsa da kalıcı başarılar kazançlı adımlarla gelebilir. Retro esnasında öğrenme veya iletişim becerileri konularında olumlu etkiler alanlarınız da olabilir. Hayata bakış açınız değişebilir, daha ciddi bakmayı öğrenebilirsiniz. Bu süreçte sorumluluklarınız artabilir. Hayatınızda sürekli değişiklik yapmak yerine istikrar aramanız faydalı olacaktır. İkizler burçları Ay tutulmasından en çok etkilenecek burçlardan birisi. Son 6 aydır uğraştığınız ve kafa yorduğunuz şeyler için cevapların alınacağı, belirleyici olayların gerçekleşeceği bir hafta yaşayacaksınız. İlişki, eşiniz, evlilik/ortaklık konularında haberler ve gelişmeler sizi bekliyor.

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları
İş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor. Çok çalışacağımız, çok emek sarf edeceğimiz bir sürece giriyoruz. Yeni bir iş ortamında çalışmaya başlayabilir, yeni ekip arkadaşlarımıza alışmaya çalışabiliriz. Biraz adaptasyon sorunları yaşamamız mümkün. Çalışmıyorsak, günlük yaşamamızda bazı rutinler bizi strese sokabilir ve akrabalarımızla tartışmalar yaşayabiliriz. Sağlık açısından hassas günlerdeyiz. Rutin doktor kontrollerini aksatmamalıyız. 12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu sürecinde aileye düşkünlüğünüz artabilir. Kendinizi daha duygusal hissedebilirsiniz. Bu süreçte ödemeler ve alacaklar konusunda sorunlar, gecikmeler yaşanması muhtemeldir. Bu süreçte açgözlülük, uyumsuzluk gösterenler bu süreci zorlanarak geçirebilirler. Yengeç burçları için kafa karışıklığının bittiği bir dönem olabilir. İş hayatında belirsizliklerle uğraşan yengeçler için son altı ay zor geçmiş ise bu dönemde kararlar alacak ve işinizde çalışıp/çalışmayacağınıza dair kafanızı netleştirecek olabilirsiniz. Sağlık konularında sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız.

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları
İkili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Sosyal hayatımız renkleniyor. İlişkimiz yoksa aşktan yana şansımız son derece açık. Her an sürpriz bir aşk başlayabilir. İlişkimiz varsa, mevcut partnerimizle çok eğlenceli ve hareketli bir dönem geçirebiliriz. Bol bol hobilerimiz ve keyif aldığımız alanlara vakit ayırabiliriz. Macera hevesimiz artıyor. Çocuk sahibi olmak istiyorsak sürpriz bir hamilelik söz konusu olabilir. Eğer çocuklarımız varsa, onlarla ilgili güzel haberler alabiliriz. 12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu sürecinde evlilik ilişkileri ön planda olabilir. Ailede en zor görev eşlere düşebilir. Eşinizi üzerek sorumluluk almasını beklemek yanlış olacaktır. Aile içinde sorumlulukları paylaşmanız, uzlaşmacı olmanız ilişkinizin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayacaktır. Bazı Aslan burçları özellikle yaratıcılık veya tasarım gerektiren bir işte çalışıyorsanız zorlanmanız olasıdır. Bu sürecin geçici olduğunu bilmenizde fayda var. Bu süreçte yarım kalan projelerinizi tamamlayabilirsiniz. Aslan burçları için gelecek hedef ve hayallerini gerçekleştirme zamanı. Son aylarda üzerinde çalıştığınız ve geleceğinizi şekillendirmesini istediğiniz proje ve gündemleriniz meyvelerini verecek. Bir topluluk ve grubun içine girebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki değişimler sizi şaşırtabilir. Tutulma etkisiyle büyük bir aşka yelken açıyor olabilirsiniz.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 başak burcu haftalık burç yorumları
Ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Ev ve aile ilgili konularda uzun zamandır süregelen bir konunun nihayet sonuca ulaşması mümkün. Gayrimenkuller ya da aile meseleleri ile ilgili fikir ayrılıkları stres yaşamamıza ve kendimizi sert sözlerle ifade etmemize neden olabilir. Taşınma ya da tadilat konuları gündeme gelebilir. 12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu esnasında kişisel gelişim ve sağlık konularında ilgilenebilirsiniz. Sağlığınıza özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Günlük hayat karmaşası içinde sağlığınıza özen gösteremeyebilirsiniz. Bu yüzden planlı programlı hareket etmeniz, dinlemeniz ve önleyici tedbirler almanız faydalı olacaktır. Başak burçları için ev ve yaşam alanında değişimler olacaktır. Arsa/ev ve tapu gibi al/sat işlerinizin gerçekleşebileceği ya da ev içi tadilat/değişiklik konularınızın gelişeceği bir haftadan geçeceksiniz. İşverenlerinizden haberler alacak, iş hayatınızda rahatlama ve ilerleme kaydedeceksiniz.

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları
Yakın çevre ve kardeşlerimizi ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Kardeşlerimiz, kuzenlerimiz ve yakın çevremiz ile ilgili bir sorunu çözebilir, onlara destek verebiliriz. Sosyal medyada çok aktif olabileceğimiz bir sürece giriyoruz. Kullandığımız sözlere dikkat etmemiz ve internet üzerinden alışveriş yaparken kontrollü davranmamızda yarar var. Uzun zamandır istediğimiz bir eğitim varsa, başlamak için çok uygun bir dönemdeyiz. Çok sayıda kısa yolculuk yapabilir, yeni anlaşmalara imza atabiliriz. 12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu esnasında evliliğiniz veya ilişkinizde kendinize birtakım sorular sorabilirsiniz. Böyle bir dönemin başlangıcı diyebiliriz. Bu süreçte bazı Terazi burçları çocuk ruhunu tekrardan yakalayabilir. Retro süreci bazı Terazi burçları açısından da yaratıcı bir dönem olabilir. Uzun süredir kendinize vakit ayırmadıysanız bu süreçte dinlenmek için fırsat bulabilirsiniz. Dinlenirken birçok konuyu sorgulayabilirsiniz. Teraziler daha önce seyahat edebildiler mi bilemeyiz ama bu tutulmanın seyahat edebilecek yegane burçlarından olacaklar. Akraba ziyareti ya da iş sebepli seyahat ediyor olacaksınız. Dersleri ve eğitim konuları hızlanan bir diğer burçta terazi burçları olacak. Kardeş ve yakın akrabalarınızla görüşecek ya da kendilerinden haberler alacaksınız.

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları
Finansal konular ve kendi öz değerimiz üzerine odaklanıyoruz. Kendimize olan güvenimiz bu dönemde artış gösterebilir. Karşımıza yeni iş fırsatları çıkabilir. Yeni yatırımlar yapabilir, yeni girişimlere el atabiliriz. Uzun zamandır beklediğimiz bir ödemeyi nihayet alabiliriz. Bu süreçte, konfor ihtiyacımız artacağından, harcamalarımızda dikkatli olmakta ve aşırıya kaçmamakta fayda var. Gayrimenkul satın alabilir ya da evimize yeni eşyalar alabiliriz. 12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu, sizleri büyük işler konusunda aceleci adımlar atmamanıza vurgu yapıyor. Bu süreçte kendini bir yere ait hissetmeme durumu yaşayanlarınız olabilir. Kendinizi kim olduğunuzu anlamak ya da anlatmaya çalışırken bulabilirsiniz. Satürn, yaşamdan alacağınız dersleri ve gerçek olanla olmayan arasındaki çelişkiyi yaşatabilir. Sizler için tereddütlü bir dönem olabilir. Kafa karışıklığı yaşanabilir. Kafanızın net olması için kararlı olmanız ve güçlü bir irade sergilemeniz gerekebilir. Akrep burçları ne zamandır beklediği ekonomik özgürlüğe kavuşuyor. Uzun zamana yayılmış projeleriniz ya da işlerinizin karşılığında görmeniz gereken değeri görecek, yeteneklerinizi paraya çevirebildiğinizi fark edeceksiniz. Para ve ekonomik konularda gelişmelere açık, kazanç dolu bir dönem başlıyor.  

Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yay burcu haftalık burç yorumları
Kişiliğimiz ve dış dünyaya yansıttığımız imajımız ön plana çıkacak. Hayat amacımızın kafamızda iyice netleşeceği, yolumuzu çizebileceğimiz bir döneme giriyoruz. Yolunda gitmeyen kişisel ilişkilerimizi ve geçmişten gelen, sürüncemede kalmış konuları artık sonlandırıyor olacağız. Öte yandan, hayatımıza yeni insanlar girebilir ve yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Kendimizi açık ve net olarak ifade edebileceğimiz, bu sayede çevremizin hayranlığını kazanabileceğimiz bir süreçteyiz. 12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu esnasında maddiyata yönelebilirsiniz. İletişimsel anlamda sorunlar yaşanabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Ayrıca eğitim hayatında zorluklar yaşayan Yay burçları olabilir. Bu süreçte duyma veya konuşma sorunları yaşayanlarınız olabilir. Seyahatler ve ulaşım konularında da gecikmeler, sorunlar ve zorluklar yaşanabilir. Yay burçları, tutulmanın asıl burcu sizsiniz. Uzun soluklu işlerinize, sıkıntılarınıza ve beklentilerinize cevaplar alma zamanı geldi. Yapabilmiş misiniz, becerebilmiş misiniz, eksikseniz nerelerde ve hangi konularda bu tutulma ile fark edecek, zamanında çok çalışmışsanız karşılıklarını alacaksınız.

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU7 Aralık – 13 Aralık 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Bu Dolunay bizi bilinçaltımızla yüzleştirecek gibi görünüyor. İç dünyamızda inişler ve çıkışlar yaşayacağımız bir dönemdeyiz. Sezgilerimiz artabilir ve günlük yaşamın yaşattığı sıkıntılar yüzünden maddi dünyadan bir süreliğine uzaklaşmak isteyebiliriz. Fiziksel ve ruhsal olarak dinlenmek, bu arada eğer kötü bir alışkanlığımız varsa (sigara vb.) bırakmak için çok uygun bir zaman. Sağlığımıza dikkat etmeli, kendimizi zihinsel olarak rahatlatmak için sanatsal faaliyetler, meditasyon gibi araçlara yönelmeliyiz. 12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu sorumluluklarınıza daha çok ilgileneceğinize vurgu yapacak. Maddi konularda bu konuda sınanabilirsiniz. Kendi değerinizi fark etmekte ve başkalarına fark ettirmekte zorlandığınız bir süreç olabilir. Bu da sizi psikolojik olarak yorup yıpratabilir. Bu süreçte yapacağınız her şey normalden daha zor gelebilir. Bu sürecin geçici olduğunun bilincinde olarak sağlam durmakta fayda var. Tutumlu olmak veya çalışkan olmak size fayda sağlayacaktır. Oğlak burçları hayatı sorumluluklar ve görevler üzerinden yaşamayı severler, yönetmeyi sevdikleri bu hayatta akışına bırakmak çok zordur. Bu tutulma iş hayatındaki kontrolünüzü akışa bırakmak ile ilgili sınavlardan geçebilir, elinizden geleni zamanında yapmışsanız geride kalmış bir işin tekrar kucağınıza düştüğünü gözlemleyebilirsiniz. Sağlık açısından hassas bir dönemdesiniz.

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 kova burcu haftalık burç yorumları
Sosyal çevremiz, arkadaşlarımız ve hayallerimiz ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Sosyal ortamlarda bir güneş gibi parlayabiliriz. Keyif alacağımız organizasyonlara katılabiliriz. Arkadaşlarımızdan her konuda destek göreceğiz. Bize yeni kapılar açacak farklı insanlarla tanışmamız da mümkün. Bize zarar verdiğini düşündüğümüz birini hayatımızdan çıkarabiliriz. Gelecek planlarımız bu dönemde daha da netleşecek. Kariyer kazançlarımız ile ilgili de şanslı bir dönemdeyiz. Bir terfi ya da zam söz konusu olabilir. 12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Sorumluluklarınız ile sınanabileceğiniz bir süreç diyebiliriz. Yükleriniz altında nefes almakta güçlük çekebilirsiniz. Hayatınızın her alanında tereddütlere neden olabilecek bazı enerjiler olabilir. Bu dönemde sorumluluk alıp çok çalışmanız, pratik ve disiplinli olup planlar yapıp buna uygun davranmanız gerekebilir. Sorunlarınıza gerçekçi bir şekilde yaklaşmanız, buna göre çözümler üretmeniz gerekebilir. Özellikle çocukluk dönemlerinde zorluklar yaşadıysanız bu konular önünüze gelebilir ve farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Kova burçları için gelecek hayalleri ve ideallerinde değişimler olabilir. Yeni çevre ve kişilerle önemli tanışmalar yaşayabilir ve arkadaş çevrenizde değişiklikler gözlemleyebilirsiniz. Bazı çevrelerle ve arkadaşlarla alakanızı kesmeye karar verebilirsiniz. Aşklar ve çocuklarla ilgili sorumluluklar açısından önemli günler. Görünür olmak adına attığınız adımların sonucuyla, popülariteniz artabilir.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 balık burcu haftalık burç yorumları
Kariyer ve sosyal statümüzle ilgili gelişmeler ön plana çıkıyor. Kariyerimizde bir yenilenme ve dönüşüm dönemine giriyoruz. Üstlerimizle iyi iletişim kurabileceğimiz, fikirlerimizi dinletebileceğimiz bir süreçteyiz. Uzun zamandır istediğimiz bir mevkiye bu dönemde ulaşabiliriz. Yaratıcı projelerimiz takdir toplayabilir ve tüm dikkatleri üzerimize çekebiliriz. İş arıyorsak, bu süreçte iş bulmamız büyük bir olasılık. Ev ve aile konularında da olumlu gelişmeler olabilir. Evlilik ya da çocuk sahibi olma kararı alabiliriz. 12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu sürecinde içinize kapanmak isteyebilirsiniz. Yalnız kalmak isteyenleriniz olabilir. Kendinizi daha güvensiz hissedebilir, melankolik bir ruh haline bürünebilirsiniz. Bu süreçte herhangi bir konuda sorun yaşadığınız zaman, bunun çözümü noktasında sabırlı olarak bu süreci mantıklı bir şekilde değerlendirerek geçirmeye çalışmanız faydalı olacaktır. Duygu ve mantık dengesini kurmak, hayatınızı kolaylaştıracaktır. Satürn bu süreçte hayatınızda kalıcı sonuçlar elde edebilmeniz adına sizleri bazı derslerle sınayabilir ve bunları sizlere yavaş yavaş öğretebilir. Sağlığınıza dikkat etmenizde de fayda var.

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


24-30 Mayıs 2021 Haftalık  Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan Haziran 2021 Aylık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.