Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Kısmet Kapanmasının Belirtileri Nelerdir? Genel olarak tüm insanlar, hayatının belirli noktalarında şansız dönemler yaşayabilmekte ve işlerinde aksilik oluşabilmektedir. Arada yaşanan bu tarz kısmetsizlikler, hemen kısmet kapanması olarak yorumlanmamalıdır. Kısmet bağlılığı belirtileri şu şekilde sıralanabilmektedir;

Kişinin iş hayatında herhangi bir sorun yokken ve her şey yolundayken birdenbire sorunlar yaşanmaya başlanması,

Kişi çalışma rutinini bozacak bir durum yaşamadığı halde sıkıntılar yaşıyorsa, kısmeti kapalı olabilir.

İnsan ilişkileri iyi olan kişilerin karşılarına çıkan ani sorunlar ve sosyal hayatlarında kişilerin kendisinden uzaklaştığını fark edenler, kısmet kapama ya da başka bir büyüye maruz kalmış olabilirler. Evlilik hayatında her şey yolunda giderken aniden yaşanan sıkıntılar ve en ufak problemlerden doğan büyük tartışmalar kısmet kapanmasına işaret edebilmektedir. Nişanlı ya da sözlü olan kimselerde, hiçbir problem yokken yaşanan ayrılıklar ve sorunlar kısmet kapanmasına ve bunun için büyü yapıldığına işaret edilebilmektedir. Kişinin hayatında olan her olumlu şeyin birdenbire değişmesi, sağlıkla ilgili yaşanan problemlerde doktora gidilmesine rağmen çare bulunamaması gibi durumlarda kısmet kapanmasından şüphelenilmektedir.

Kısmet Kapanmasının Belirtileri Nelerdir? Bir kimse için kısmet kapama büyüsü yapılmış ise, bazı belirtiler bunu ifşa edebilmektedir. Kısmeti kapatan şeyler arasında belki de en çok rastlanılan vaka, büyü yapılmasıdır. Kısmet kapama büyüsü belirtileri, insanların hayatında her noktada kendini gösterebilmektedir. Büyü olup olmadığına dair belirtiler şu şekildedir; Kişinin hayatında yaşanan ani ve sebepsiz değişimler büyünün göstergesi olabilmektedir. Kişinin kendine olan öz güvenin birden azalması, asla yapmayacağı şeyleri yapmaya başlaması büyü etkisinde olduğunu gösterebilmektedir. Kişinin işleri yolunda giderken aniden ve sebepsiz yere işlerinin kötüye gitmesi ya da iflas etmesi gibi durumlar büyü göstergesi olabilmektedir. Daha önce öyle bir sorun olmamasına rağmen, kişinin konuşmakta ve derdini anlatabilmekte güçlük yaşaması büyü göstergesi olabilmektedir.

Peki Kısmet Nasıl Kapanır?

Allah (C.C) her kulunu kısmetli olarak yaratmış olup, kullarının kısmetini kapatmamaktadır. İnsanlar çevrelerindeki kötü niyetli kişilerin enerjilerinden, kalplerindeki kötü niyetlerden etkilenebilmektedir. Öyle ki işinizdeki başarınız ya da evlilik hayatınızdaki mutluluğunuz kötü niyetli bir kimse tarafından kıskanılabilir ve bunun sonucu hayatınızda olumsuz şeyler yaşayabilirsiniz. Bir insanın kısmetinin kapanabilmesi için; nazar değmesi, göz değmesi gibi konular, kısmet kapatmada etkilidir.
Peygamberimiz (S.A.V) şöyle buyurmuştur: “Göz değmesi (nazar) gerçektir.” Nazarın gerçek olması ve nazar sebebiyle kısmetin kapanması mümkün olabilmektedir. Bir kimsenin bedduasını almak da kısmetin kapanmasına neden olabilmektedir. Allah’a olan kulluk vazifelerinin yerine getirilememesi, hak yolundan uzaklaşılması da insanın kısmetinin kapanmasına sebep olabilmektedir. Kötü niyetli kimseler tarafından yapılan büyü ve efsunlar kısmetin kapanmasına sebep olabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Eylül Aylık Burç Yorumu başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.