Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon
Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (Geçtiğimiz Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

31  Mayıs- 6 Haziran  2021 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

koç burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi ve salı günleri sosyal çevrenizden insanlarla, arkadaşlarınız, iş çevrenizle daha sık görüşebilirsiniz ve zaman zaman iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Çarşamba ve perşembe günleri duygusal olarak hassas olabilirsiniz. Yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Cuma ve cumartesi günleri fiziksel sağlığınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Baş bölgesi ile ilgili ağrı ve hassasiyetler yaşayabilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişiklik yapabilirsiniz. Kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. Pazar günü bütçe planlamaları yapabilirsiniz. Maddi harcamalar gündeme gelebilir.

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi ve salı günleri kariyeriniz ve işinizle alakalı konular, yaptığınız projeler ve işinizde aldığınız sorumluluklar gündeminizde olabilir. Çarşamba ve perşembe günleri sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınız ve sosyal gruplarla birlikte hareket edebileceğiniz konular gündeme gelebilir. Cuma ve cumartesi günleri sağlık konuları gündeme gelebilir. Gizli düşmanlarınız varsa bu ortaya çıkabilir. Yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Pazar günü dış görünüşünüz ve fiziksel sağlığınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Kişisel bakım yapabilirsiniz. Boğaz ve boyun bölgesinde hassasiyetler yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi ve salı günleri eğitim konuları, mahkemeler, davalar gündeme gelebilir. Evliyseniz eşinizin aile bireyleri ile ilgili konular gündeme gelebilir. Çarşamba ve perşembe günleri kariyer ve sosyal statünüzle ilgili konular gündeminize gelebilir. İş yoğunluğunuz artabilir. Cuma ve cumartesi günleri sosyal çevreniz, arkadaş çevreniz ve iş arkadaşlarınız ile ilgili iletişim konuları gündeme gelebilir. Gönüllü olduğunuz sosyal gruplar varsa bunların faaliyetlerine katılabilirsiniz. Pazar günü iç dünyanıza çekilip dinlenmek isteyebilirsiniz. Meditasyon ve şifa çalışmaları yapmak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi ve salı günleri ödemeler, alacaklar, miras gibi maddi konular gündeminize gelebilir. Günü gelmiş bitmiş bir sigortanız varsa bu gündeminize gelebilir. Çarşamba ve perşembe günleri inançlarla ilgili konular, eğitim, yurt dışı ile bağlantılı konular, varsa davalar ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Cuma ve cumartesi günleri kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Yeni bir projeye başlayabilir ya da var olan bir projeyi geliştirebilirsiniz. Çalışma ortamında iletişim problemleri yaşanabilir. Pazar günü sosyal çevrenizdeki insanlarla daha çok vakit geçirebilirsiniz.

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi ve salı günleri İkili ilişkiler ve sözleşmelerle ilgili konular gündeminize gelebilir. Bu konularda zaman zaman sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Çarşamba ve perşembe günleri finansal konular, alacaklarınız, ödemeler gündeminize gelebilir. Kronik sağlık konularında hassasiyet yaşayabilirsiniz. Cuma ve cumartesi günleri yurt dışı ticaret ve seyahat konuları, eğitimleriniz, davalar gündeminize gelebilir. Pazar günü kariyerinizle ilgili yeni stratejiler belirleyebilirsiniz. Yeni girişimler için plan yapabilirsiniz

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 başak burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi ve salı günleri yoğun çalışma temposu içerisine girebilirsiniz. Çalışma ortamınızda ara ara gerginlikler yaşayabilirsiniz. Çarşamba ve perşembe günleri ikili ilişkilerinizle alakalı konular gündeminize gelebilir. ikili ilişkilerde duygularınızı rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir zaman dilimi yaşayabilirsiniz. Cuma ve cumartesi günleri sağlığınızla ilgili hassasiyetler oluşabilir. yapmanız gereken ödemeler gündeminize gelebilir. Alışveriş yapma isteğiniz artabilir. Pazar günü kişisel eğitim konuları gündeminize gelebilir. Eşinizin ailesi ile ilgili konular gündeminize gelebilir.

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi ve salı günleri aşk ilişkiniz, çocuklar, yatırımlar ve kreatif yeteneklerinizle alakalı konular gündeminize gelebilir. Çarşamba ve perşembe günleri yoğun bir çalışma ortamında kendinizi bulabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili hassasiyetler oluşabilir. Sağlıklı beslenmeye dikkat ediniz. Cuma ve cumartesi günleri ikili ilişkiler ve sözleşmeler gündeminize gelebilir. Partnerinizle aktiviteler yapabilirsiniz. Pazar günü finansal konular gündeme gelebilir. Boğaz ve boyun bölgesinde hassasiyetler oluşabilir.

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları
  Pazartesi ve salı günleri aileyi ilgilendiren konular gündeminize gelebilir. Evinizle ilgili bir tadilat konusu varsa bunlar gündeminize gelebilir. Çarşamba ve perşembe günleri yatırımlarınızı ilgilendiren konular gündeminize gelebilir. İlgilendiğiniz bir hobiniz varsa bununla ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Aşk ilişkinizde duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Cuma ve cumartesi günleri yoğun bir çalışma temposu yaşayabilirsiniz. Pazar gününe iş bırakmamak için çok fazla sorumluluk altına girebilirsiniz. Pazar günü partnerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerle ilgili konular gündeminize gelebilir.

Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yay burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi ve salı günleri iletişimle ilgili konularda problemler yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde sorunlar çıkabilir. Çarşamba ve perşembe günleri aile içini ilgilendiren konular gündeme gelebilir. Ailenizi ilgilendiren karar alınması gereken konular gündeminize gelebilir. Cuma ve cumartesi günleri partnerinizle ilişkiniz gündeme gelebilir. Güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Yatırım konuları gündeminizi meşgul edebilir. Pazar günü rutin yapmanız gereken işlerle ilgilenebilirsiniz. Evcil hayvanları olanlar dostları ile ilgilenebilirler. Boğaz ve boyun ağrıları görülebilir.

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU7 Aralık – 13 Aralık 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi ve salı günleri finansal konular gündeminize gelebilir. Ödemeler ve bunları planlamak ayrıca maddi ve manevi sahip olduğunuz tüm değerlerinizi ilgilendiren konular yaşayabilirsiniz. Çarşamba ve perşembe günleri iletişim, sosyal medya, eğitim, seyahat ve ticaret ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Cuma ve cumartesi günleri aile içi ilgilenmeniz gereken konular gündeminize gelebilir. Evinizle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Pazar günü partnerinizle zaman geçirebilirsiniz. Çocuğu olanlar çocukları ile zaman geçirebilir.

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 kova burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi ve salı günleri kendinizi ön plana çıkartmaya çalışabilirsiniz. Fiziksel görünüşünüz ve sağlığınızla ilgilenebilirsiniz. Çarşamba ve perşembe günleri maddi ve manevi değer konuları gündeminize gelebilir. Cuma ve cumartesi günleri yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. İletişim, sosyal medya, seyahatler ve eğitim konuları gündeme gelebilir. Pazar günü ailenizle zaman geçirebilirsiniz. Evinizde değişiklikler yapabilirsiniz.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 balık burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi ve salı günleri sağlık kontrolleriniz geldiyse bunları yaptırabilirsiniz. İçsel huzuru bulmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Çarşamba ve perşembe günleri dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. Cuma ve cumartesi günleri finansal konular gündeminize gelebilir. Harcamalar ve ödemeler gündeminize gelebilir. Pazar günü yakın çevrenizin sağlık konuları ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sosyal medya, iletişim gibi konularda problemler yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


24-30 Mayıs 2021 Haftalık  Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan 17-23 Mayıs 2021 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.