Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Geri Getirme Tılsımı, tüm geri getirme amacı işlemler gibi kaçmışı, terk etmişi, bir nedenden dolayı yaşadığı yeri bırakıp gitmiş olan kimseleri hedef alır. Bu tılsım ile amaçlanan; araya giren ayrılığın sonlandırılması ve huzurlu bir ortam sağlanmasıdır. İlgili tılsım çoğu zaman etkili olmakla birlikte bazı kural ve kaidelerine uyulduğu takdirde çok kısa zamanda etki edebilmektedir.

Geri Getirme Tılsımı muska ve vefkler gibi herhangi bir okuma barındırmayabilir, yazılı bir nüsha ya da duaların üzerinde taşınması gibi bir kurala da ihtiyaç duymayabilir. Adı üzerinde bir tılsım olan tılsımı kimi zaman bir kolye, küpe ya da herhangi bir takıya işleneceği gibi, kimi zaman da farklı eşya ya da materyaller üzerine yapılarak; gömme, suya atma, rüzgara asma ya da ateşte yakma şeklillerinde yapılır. Bu metodlardan hangisinin yapılacağı geri getirme tılsımları için yapılan bakım ve analiz neticesinde ortaya çıkar. Bakımın önemi burada çok büyüktür çünkü; isteyen ve istenen kişilerin bilgileri ile yapılan bu analiz, bu tılsımın nasıl ve hangi yol izlenerek yapılacağının da temelini oluşturur. Bakım sonucunda elde edilen kişilere özel bilgilerle tılsımın nasıl yapılacağı ve devamında hangi yolların izleneceği ortaya çıkarılmış olur.

Nasıl Yapılır? Kimler Yapar?

Geri Getirme Tılsımı son zamanlarda oldukça sorulan ve istenen uygulamaların başında gelir; bunun nedeni hem yapılışının tek bir yol üzerinde devam etmesi, hem de herhangi bir okumalar zinciri desteği olmadan kısa zaman içinde etki etmesi olabilir. Hangi yoldan olursa olsun bu ve diğer tüm tılsımlar çok kısa zamanda istenenin vermesi ile ünlüdür. Buradan sebeple geri getirme tılsımının da çok etkili ve tartışmasız olumlu sonuçlar verdiğini dile getirmemiz yerinde olacaktır.

geri getirme tılsımı zeynel eroğlu

Geri Getirme Tılsımını Kimler Yaptırır?

Geri getirme tılsımını kimler yaptırır? Çoğunlukla giden, terk eden ve bir şekilde ayrılan kişilere yapılır, kimi zamanda ilişkinin bitmek üzere olduğu durumlarda yapılır ki, kuvvetle bu durumlara etki eder. Çünkü henüz gitmek fiili işlenmemiştir ve gidiş gibi düşünceler vardır. Düşüncelerin değiştirilmesi bu tılsım ile oldukça kolay bir şekilde sağlanabilir. Geri getirme tılsımının etki etmesi istenen kişiye ne kadar yakın olduğu, o derece etki sağlanacağı anlamını taşır.

Geri getirme tılsımı ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir