Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Aşk ve Bağlama Vefki Nedir?, karşılıksız ya da karşılığı az olan bazı duyguların yükselmesi ve aşk, sevgi, mutluluk sağlamak adına yapılan; içinde herhangi bir büyü unsuru bulundurmayan tamamen kişiye özel bir işlemdir.

Aşk ve sevgi gibi duygular en yüce duygular olarak bilinir. Özellikle bazı insanlar için yaşama sebebidir. Herkes hayatında mutlaka bir kez aşık olmuştur ya da olacaktır. Bazı insanlar sevdiklerine kavuşmak ve sevdiklerini elde etmek için ellerinden gelen her şeyi yapabilme düşüncesine sahiptirler. Bu aşık olan insanlar normal ve doğal yollar ile elde edemedikleri sevdiklerini büyü yolu ile elde etmeyi düşünebilmektedirler. Büyü yolunu seçmek ve denemek dinimize göre affı olmayan günahlar arasında bulunur. Çoğu insan büyü yolunun günah olduğunu bilmesine rağmen büyüyü kullanmakta tereddüt etmemektedir. Dinimizce büyünün günah olduğunu bilen kişiler ve dinini yaşayan insanlar büyü yolu yerine dua yolunu tercih etmenin doğru olduğunu bilirler. Dua etmenin hiçbir günahı yoktur, hatta dua ALLAH ile kul arasında olduğu için oldukça değerli bir kavramdır. Aşk için edilen dualar da hiçbir zaman büyü anlamı taşımamaktadır.

Aşk Vefki Günah mıdır?

Büyüler yapılırken bedensiz varlık dediğimiz enerjiden oluşan olan ve cin diye tabir edilen varlıkların yardımına ihtiyaç duyulur. Dualar da ise sadece dualar ve esmalar okunur ve bunlar kullanılır. Ve dua edilirken istenen her ne ise, bedensiz varlıklardan değil direk ALLAH tan istenilir istenilecek şey. Bu nedenle aşk duaları büyü anlamı taşımaz. Vefk tesirli dua anlamına gelmektedir. Büyüler büyük günahlardan sayıldığı için kimseye büyü yapmak ve yaptırmak tavsiye edilmemektedir. Aşk ve bağlama vefki de ayn zamanda günah değildir, çünkü vefkler de dua yolu ile yapılırlar ve aynı zamanda kimseye zararları olmaz, aşk ve bağlama vefkleri kişiye özel yapılır ve işlemler dualar yardımı ile yapılır. Bu yüzden aşk ve bağlama vefkleri günah kavramına girmez.

Aşk ve bağlama duaları okunurken de uyulması gereken kurallar bulunmaktadır elbette. Bu kuralların ilki ise kişi sevdiği insana tam olarak odaklanmalı ve duasını bu şekilde yapmalıdır. Kişinin bir resmi var ise, dualar okunarak resme üflenir. Ancak bu aşk ve bağlama duası okuma yöntemi sadece bir gün ile sınırlı olmamaktadır. Bu aşk duası okuma işlemine 7 gün boyunca devam edilmesi gerekir.

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Vefki başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir