Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyünün etkisi nasıl yapıldığına ve hangi malzemeler kullanıldığına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Büyü ve benzeri çalışmalarsa baz alınan ve amaçlanan isteğin büyüklüğü büyünün etkisinin nasıl çalışacağını belirler. Örneğin istenen bir sevgi ve aşk uygulaması ise ve büyüyü gerçekleştiren kişi bir uzmansa, etki süresi 3 ile 7 gün gibi bir zamanda kendini gösterir. Bu tür muhabbet ve aşk uygulamalarında uzun süreler gözetilmez. Yapılan büyü, aynı zamanda kişilere karşı bir uzun süreli bağlama isteğini de esas alıyorsa, yapılan büyünün etkisi 40 güne kadar çıkabilir.

Büyü kavramı bilindiği üzere, yapılan kişilerin karakteristik yapısını, kişiliğini ve hayatını bir anlamda değiştirebilen uygulamalardır. Bundan dolayı, yapılan büyülerin etki mekanizması da kişinin karakterinin nasıl olduğu ile doğru orantılı ilerleyecektir.

Büyüler, kimi zaman çok kısa sürede etki gösterebilir; bu tarz büyüler yapılan kişilerin yaşam akışına çok fazla etki etmeyen, sadece istek ve amaçlanan şeyin olmasını olması yönünde yol alan uygulamalardır. Dolayısı ile etki mekanizması sadece birkaç gün içinde kendini gösterir. Uzun sürede etki eden büyüler ise, yavaş yavaş tesir gösterdiği gibi, bozulması en zor ve uzun zaman alan işlemlerden biridir.

büyünün etkisi

Büyünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

Büyünün etkisi, yapılmaya başladığı andan itibaren başlar. Kimi zaman büyü yapılan kimse bu gibi bir durumdan şüphelenmez; ruhsal açıdan yorgun olduğunu, psikolojik olarak baskı altında olduğunu ve karamsar ruh halinin gündelik işler ve rutin yaşama bağlı olduğunu düşünebilir.

Ancak büyü etkisini göstermeye başladığı andan itibaren kişi melankolik bir ruh haline bürünecek, etrafına olan ilgisini kaybedecek, yavaş yavaş büyünün hedeflediği amaca odaklanacak. Bu istek dışında hiçbir şey umurunda olmayacak bir ruh haline gelecektir. Büyüde amaçlanan da zaten budur ve büyü hedefine bu noktadan sonra ulaşmış sayılır.

Büyünün Etkisi Nasıl Anlaşılır?

Büyünün etkisi, çoğu zaman anlaşılmaz. Biraz önce de ifade ettiğimiz gibi, büyü yavaş ve etkili tesir yönünde ilerliyorsa, kişinin yaşamında baş gösteren değişiklikler ve ruh halinde oluşan çatlaklar; özellikle kişi tarafından gündelik yaşamın zorluklarına yorulur. Bundan dolayı kişide oluşan değişimlerin hangi yönde olduğunu uzun bir zaman geçmeden anlamak imkansızlaşabilir. Bu tür etkilerin gerçekleştirildiği ve kişiye büyü yapıldığı, dikkatli bir insan ise, bazen rüyalar yolu ile ikaz şeklinde gösterilebilir; ancak tekrar ifade etmek gerekirse, dikkatli bir insan bunu anlayabilir. Ve tabi, büyü ve benzeri etkilerin var olduğuna inanıyorsa…


Büyünün Etkisi ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyüler Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.