Büyünün Etkisi

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

buyunun-etkileriBüyünün Etkisi Nasıl Belli Olur?

Büyü kaldırılsa bile etkisi ömür boyu sürer mi?
Büyü, varolan bir gerçektir.

Büyü tedavisinde öncelikle teşhis önemlidir. Teşhis nasıl bir tedavinin uygulanması gerektiğinin yolunu açar. Yapılan bakımlar neticesinde kişiye başlanacak tedavi ve uygulanacak işlemler sırası ile yapılır. Büyü kaldırıldığı zaman kişi içinde bulunduğu durumdan Allah’ın izni dahilinde kurtulur ve normal yaşamını sürdürmeye devam edebilir.

Büyünün Etkisi Hakkında Gerçek Bilgiler

Büyünün Etkisi ile ilgili bilinen yanlış; büyüye uğrayan bir insanın bu büyünün etkilerini ömür boyu çekeceğidir. Bu yorum tamamen yanlıştır. İyi bir havas üstadı, medyum-hoca bilir ki, büyüye uğrayan insanın bu tür bir büyüye tekrar maruz kalmaması için koruma yapılır. Kişiye verilen muska yada vefk benzeri koruma kişinin üzerinde taşınması istenir. Ve her zaman olduğu gibi Allah’ın izni ile kişiye herhangi bir varlık musallat olamaz, yada büyü yapılsa bile bu etkilere karşı savunma oluşur.

Dolayısı ile büyü kaldırıldığı zaman etkisinin ömür boyu devam etmesi söz konusu olmaz. Çünkü, büyü denilen olay ortadan kalkmış ve bununla birlikte büyü yolu ile musallat edilen varlıklar devreden çıkarılmıştır.

Bu konuda ayrıca bilgi almak isterseniz ve sorularınız sorunlarınız varsa gönül rahatlığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Rüyalarda Geleceği Görebilir miyiz?