Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

 Büyünün Bozulması Kaç Gün Sürer? Kendisine büyü ve muska gibi yapılan kişiler büyünün etkisinden kurtulmak ve ya korunmak için çeşitli birçok yola başvururlar. Büyülerin etkisinden korunabilmek ve kurtulmak için okunabilecek çeşitli dua ve sureler bulunur. bazı büyüler ve muskalar çok güçlü olabilir. Etkilerini yok etmek ve onlardan korunmak dua ve surelerle yeterli olamıyor . Dualar ve sureler kişinin Allah’la arasında bir bağ oluşturur . Doğru şekilde ve sayıda okunacak olan dua ve sureler insanlara yardımcı olur, onları belirli ölçülerde koruyabilir. Ancak tam olarak yeterli olmadıklarında başka çareler aramak daha faydalı olacaktır.

Burada ön plana çıkan kişilerde medyumlar ve hocalardır. İşinde uzman, büyü gibi konulara tam olarak hakim olan kişilerden alacağınız yardımlar sayesinde büyü ve muskaların etkisinden kurtulmanız mümkün olabilir. burada dikkat edilmesi gereken çok önemli bir konu vardır. O da medyum seçimi konusudur. Aslında medyum ya da hoca olmayan, bu tür konular ile ilgili hiçbir bilgiye ve tecrübeye sahip olmayan ama kendisini uzman kişi olarak tanıtan kişiler olduğu bilinen bir durumdur. Bu kişiler kişisel çıkarları doğrultusunda yanlış yönlendirip, sizlere çeşitli zararlar vermeyi bile düşünebilirler.

Büyüyü Bozarken Dikkat Edilecek Konular Nelerdir?

Öncelikle uzman kişi seçimi konusunda çok dikkat etmenizde fayda vardır. Çok iyi bir araştırma yaparak işinde gerçekten uzman olan, ilim sahibi kişiler bulmanız önemlidir. Elbette bulduğunuz hiç kimsenin gitmeden önce işinde uzman olduğundan emin olmanız olanaksız. Bulduğunuz kişilerin daha önceki başarılarını, almış oldukları diplomaları göz önünde bulundurmanız size yardımcı olacaktır. Bunlar o kişinin tam olarak bir medyum olduğunu kanıtlamaz elbette ancak en azından biraz daha güvenilir olduklarına kendinizi ikna etmenizde yardımcı olabilir. Burada şansınızın da yerinde olması iyi olacaktır. Yanlış kişilerin söylediklerine inanırsanız ve yalan yanlış bilgilere inanıp bir takım işler içine girerseniz çok ciddi şekilde kötü yönde etkilenip zarar görebilirsiniz. Bir sorunla karşılaşmamak ve zarar görmemek için son derece dikkatli olmalı ve iyi bir araştırma sonucunda doğru kişilere yöneldiğinizden emin olmalısınız.

Büyünün Bozulması Kaç Gün Sürer, büyünün bozulması nasıl bir büyü yapıldığının incelenip analiz edilmesi doğrultusunda değişir.  Ayrıca bozan kişinin tecrübesi ile doğru orantılı olarak 40 gün gibi bir zaman alır. Allah zikri ile dolu olan kalbe hiçbir kötülüğün giremeyeceğini bilin. Bu nedenle sürekli Allah’ın adını zikrederek şeytandan ve kötülüklerden korunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.