Büyünün Bozulması Kaç Hafta Sürer?

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyünün Bozulması Kaç Hafta Sürer? Büyünün bozulması gerekli işlemler gerektirir, bu yüzden büyü yapıldığını düşünen kişi alanında uzman birinin yardımı ile büyü bozdurma işlemini yaptırabilir. Bunun önce uzman kişi iyi bakım yapar ve kişinin üzerinde ne olduğunu anlar ve ona göre hareket eder. Kişinin üzerinde bir büyü varsa bu büyüden nasıl kurtulması gerektiği bilinir ve ya öncesinde sorulur. Bunlar için yine bedensiz varlıklardan yardım istenerek ve yine onların desteği ile bu durumlar çözüme kavuşturulur. Büyülerin bozulma süreleri değişiklik gösterir, hangi büyü yapıldığını öğrenmeden büyünün bozulma işlemine başlanamaz. Büyünün çeşidine göre büyünün bozulma süresi de değişecektir.

Papaz Büyülerini Kimler Yapar?

Büyüler ak büyü ve kara büyü olarak ikiye ayrılmıştır. Ak büyüler iyi niyetler ile yapıldığından dolayı insanlar en çok bu büyüleri yaptırmaktadırlar ve yine en çok tercih edilenler ise aşk büyüleridir. Aşk büyülerini ise en çok sevdiğinden ayrılmış ve ya sevdiğine kavuşmak için yapılan büyülerdir. Kara büyüler ise tamamen şeytani amaçlara hizmet ederler. Bu yüzden kara büyüleri medyumlar pek yapmak istemezler. Bu yüzden bunlara papaz büyüleri adı verilmiştir. papaz büyüleri ise yine zarar vermek amaçlı büyülerdir. Bu yüzden yapılması asla tavsiye edilmez, bu yüzden papazlar daha çok yaparlar, ancak papazların yaptığı bu kara büyüleri alanında uzman bir medyum çözebilir.

Büyünün bozulması Kaç Hafta Sürer? Özel vakit ve sürelere göre bozulurlar. Bu süreleri ise hocalar ve medyumlar yardım aldıkları cinler ile birlikte hareket ederek belirlerler. Aksi taktirde bu bilgiler olmadan bozulması da mümkün değildir. Bu yüzden uzman birinden yardım ve destek almak son derece önemlidir. Büyünün bozulma süresi büyüye göre değişir, kara büyülerin bozulma süresi daha uzun olacaktır. Büyüye maruz kalmış biri önce bakım yaptırmak zorundadır ve bu bakımın ardından ne yapılacağına karar verilir. Büyüler özel vakit ve yine özel saatlerde yapıldığı gibi bozulmasında da yine özel vakit ve yine özel saatler gerekmektedir. Bu yüzden büyünün bozulmasının ne kadar süreceği konusunda kesin bir bilgi yoktur. Önce nasıl bir büyünün yapıldığını öğrenmek gerekir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.