Büyü Bozma Duası

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Bozma Duası Büyüler genelde kişilerin iradelerini ellerinden alarak onlara kendi istekleri dışında kendi istediklerini yaptırmak için hazırlanan ve uygulanan etkili bir yöntemdir. Büyüler insanlara çok çeşitli amaçlar ile yapılabilmektedir. Üstelik bazı çeşit büyülerin oldukça etkili olduğu bilinmektedir Ve hatta bazı büyülerin insanların ölümüne bile yol açtığı da bilinir. Bu çeşit büyüler son derece etkili olduğu gibi aynı zamanda çokta uzun zaman alabilir. Oldukça kötü amaçları içinde barındıran büyülerin yapıldığı kişiler önce hastalanır ve bu hastalık geçen zamanla birlikte daha da şiddetli bir hal alır ve ölüme değin gider.

İnsanlar kendilerine büyü yapıldığını hissettiklerinde ve ya düşündüklerinde kurtulmak için çeşitli yollara giderler. Bunun için genel olarak medyumlar ve hocalar ilk akla gelenler isimler olmuştur. Medyumlar ruhsal alem ile bağlantı kurmayı becerebilen ve ruhsal varlıklarla iletişim kurabilen kişiler olarak tanınır ve bilinirler. Büyüler de genel olarak ruhsal varlıklardan yardım istenir ve aynı zamanda destek alınır. Bu yüzden medyum ve hoca gibi insanlar bu büyülere çözüm bulmayı başarabilirler. Büyüyü tamamen etkisiz hale getirmeyi başarabilirler.

Bir diğer yol ise Büyü Bozma Duası, büyü bozma ayetleri gibi kutsal kitaplardan derlenmiş ya da bir yerlerden alınmış okumaların yapılmasıdır. ancak üzülerek belirtmeliyiz ki, tek başına okunan hiçbir dua yapılan bir etki ortadan kalkmadan yeterli olmayacaktır.

Büyü Yapılmış Kişilerde Neler Meydana Gelir?

Büyüye maruz kalmış kişilerde çeşitli belirtiler meydana gelir. Genel olarak büyü yapılmış kişiler psikolojik sorunlar yaşar ve sürekli sinirli halde olurlar. Genel olarak oldukça yorgun ve bitkin hissederler kendilerini her zaman. Kendilerini, tanıyamaz halde bulabilirler. Rüyalarında sürekli kedi ve köpek gibi hayvanlar da görebilirler, sürekli kabus görür ve kabuslarında yüksek yerlerden düşüyormuş gibi hisse kapılırlar. Gözlerinde ağırlık olur ve sürekli takip ediliyormuş hissine kapılırlar. Bu tür belirtileri üzerinizde kesinlikle bir büyü olduğunu göstermez ama olma ihtimalini düşünmeniz gerekir. Bu tür büyülerden kurtulmak için okunabilecek çeşitli dua ve sureler bulunmaktadır. Bazı büyülerden bu yolla kurtulmak veya en azından etkisini azaltmak mümkün olabilir ancak bazı büyüler oldukça güçlü olduğundan büyü bozma duaları ve surelerle yani okuma yoluyla kurtulmak mümkün olmuyor maalesef. Buna benzer problemler ile karşılaştığınızda kendi başınıza bir şey yapmamalı, işinde uzman olan kişilerden yani hoca ve ya medyumdan yardım almayı tercih etmelisiniz. Uzman kişiler önce size genel bir bakım uygulayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.