Büyü Bozma Yolları

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Bozma Yolları Büyülerin çok etkili olduklarını söylemek gerekir. büyüler çoğu kez insanın hayatını zindan eder, hayattan soğutur, büyü yapılan kişinin hayatında her şey ters gider, büyün dengesi bozulur ve sonuç olarak büyü yapılan kişi çok kötü ve zor durumlara düşer.

Büyü yapıldığında büyü yapılan kişinin iradesi elinden alınır. Büyünün yapılış amaçlarına göre etkileri değişmektedir. Yapılan büyü bir bağlama büyüsü ise, büyü yapılan kişi o kişi den başkasını gözü görmez hale gelir. Büyü ile kişinin iradesi elinden alındığı için o kişiye karşı duygu ve düşünceleri kendisine ait değildir, büyünün etkisi altındadır ve o büyü hangi amaç ile yapıldıysa o amaca göre büyü yapılan kişiyi etkiler. Aşk büyüleri bağlama büyüler ve yine giden insanları geri döndürme büyüleri ile büyü yapılan kişileri etki altına almaktadır. Bunların daha kötüleri de vardır. Kişiye tamamen zarar vermek ve ya yok etmek için yapılan büyülerdir. Bu büyüler de yapıldıktan sonra büyü yapılan kişinin kendi iradesi elinden alınmıştır. Büyü yapılan kişinin hayatını alt üst eden bu büyü kişinin bütün dengelerini bozar.

Büyülerin Bozulmaları Farklımıdır?

Büyü Bozma Yolları da, yapılan büyünün ne olduğunun bulunması ile ortaya çıkarılmaktadır. Büyü yapılırken bazı enerjiler ve etkiler kullanılır, kişinin büyüye maruz kalması ve yapılan büyünün tutması bu sebepledir. önemli olan bulunan belge, malzeme ya da emtiaların imha edilmesi değil, yapılan büyünün boyutsal anlamda gerçekleştirilen anlaşmasının bozulmasıdır. İşte bu da alanında deneyimli ve tecrübeli bir uzmanın yardımı ile olur. Büyü kime, neden, nasıl, ne ile yaptırılmış, hangi enerjiler kullanılmış öğrenilerek Büyü Bozma Yolları için adım atılması daha sağlıklı ve faydalı olacaktır.

Büyülerin yapılış şekilleri kadar bozulma şekilleri de farklıdır. Kişi kendisine bir büyünün yapıldığını düşünüyor ve ya hissediyor ise, bunu tek başına atlatması mümkün değildir. Bu kişi mutlaka bir hoca ve ya medyumdan yardım almalıdır. Medyum ve ya hoca bu kişiye bir bakım yaptıktan sonra kişinin üzerinde ne olduğunu öğrenir ve nasıl bozulacağına dair bilgileri bu kişi ile paylaşır. Kişi asla kendisine yapılan büyüyü bozmak için tek başına hareket edip bir takım şeyler yapmamalı, sonuçlar çok daha kötüye gidebilir. Evde bulanan muskalar vs. .. bunlara asla bir takım işlemler yapılmamalı, hemen bu alanda uzman biri bulunmalı ve o kişiden yardım alınmalıdır. Bazıları buldukları muska gibi şeyleri yakmaya yırtmaya çalışırlar böyle şeylerde büyüden kurtulmuş sayılmazlar. Hatta yapılan büyüyü çok farklı şeylere dönüştürebilir ve o kişi çok daha kötü durumlara düşebilir. Bunlara dikkat ederek yapılan büyülerden kurtulmak gerekir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir