Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü yapan kişiye geri döner mi ya da büyü yapan ve yaptıran kimseler, yaptıkları büyünün etkisini görür mü şeklinde bazı merakta bırakan sorular olabiliyor. Aslında bu gibi soruların sorulması doğal çünkü, büyünün yapılan kişiye etkisinin çok açık olmasının yanında, yaptıran yani büyü fiilini isteyen kişiye de etkisinin olduğu biliniyor. Ancak şurada çok açık bir şekilde belirtmek isterim; büyünün etki mekanizması, bilhassa büyü yaptıran kimsenin amacına göre değişkenlik gösterir.

Örneğin amaç olumlu ise, dönüş olumludur. Yani, her zaman olduğu gibi, düşünce ve amacın iyi enerjilerinin oluşumu söz konusudur burada da. Amacın kötü olması, sonucunda aynı şekilde tezahür etmesi anlamına gelir.

Büyü, Yapan Kişiye Geri Döner mi, evet döner… Peki nasıl olur bu durum?

Büyü Yapan Kişiye Geri Döner mi

Büyü iki tarafı keskin bir kılıç gibidir. Bu kılıcın hangi tarafından tutulduğunun hiçbir önemi yok; önemli olan o kılıcın hangi niyetle ele alındığıdır. Niyet nasılsa, sonuç o yönde olur.

Büyü işlemleri genel anlamda olumsuz niyetle yapılır ve büyünün hedeflediği kişiyi etki altına almak, istediğini yaptırmak, karakterine yön vermek amacı taşır. Çoğunlukla hedefine ulaşır çünkü büyü işlemlerinin hemen hepsinde bedensiz varlıkların rol oynadığı bir gerçektir. Bedensiz varlıklar perde arkasında olsa da, büyünün gerçekleşmesinde en büyük katkıyı sağlarlar. Büyü bazı malzemeler ve bilgilerle yol alsa da bedensiz varlıklar olarak adlandırdığımız cinlerin etki ve tesirleriyle hayat bulmaktadır. Buradan yola çıkarak diyebiliriz ki büyü, bedensiz varlıklar olmaksızın herhangi bir amaca ulaşamayacaktır.

Büyü yapan, yaptıran ve büyü amelini isteyen kişi ve kişilere vicdani yönden tesir vermekle kalmayıp, büyü yapılan kişinin hiçbir suç ve vebali olmadığı halde çektiği acı ve keder, evrenin bir adaleti hükmüyle elbette geri dönecektir bundan hiç şüpheniz olmasın değerli ziyaretçilerim…

Büyü, işlenen bir ameldir. Kimilerine göre bir suç, kimlerine göre bir can simidi… Özellikle çaresiz kalınan ve yapılacak hiçbir şeyin kalmadığı, çıkılacak hiçbir yolun bulunamadığı durumlarda ise bir şifa…

Ancak durumun neresinden bakılırsa bakılsın ya da içinde bulunulan şartlar ne olursa olsun büyü, kişilerin iradesini elinden almak, kendi kararlarını verme kabiliyetine son verme durumudur. Büyü yapılırken, istenirken ve bu yola giderken düşünülmesi, düzgün kararlar verilmesi çok büyük önem taşımaktadır.


Büyü Yapan Kişiye Geri Döner mi? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyüler Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.