Büyü Yapan Kişiye Geri Döner mi?

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

buyu-yapan-kisiye-geri-doner-miBüyü Yapan Kişiye Geri Döner Mi? Geri Teper Mi?

Büyü yapan kişiye geri döner mi, Büyü sahibine zarar verir mi?

Sık sık bu konularda bize ulaşan ve yardım almak isteyen kişilere belirtiyoruz. Yapılan iş yada fiil ne olursa olsun, hem yapana hem yapılana bir şekilde etkisi olur. Bu konuda meşhur bir atasözü vardır: Keser döner, sap döner; gün gelir hesap döner…

Bu durum özellikle şer büyülerde bir adım öne çıkmaktadır. Sırf kıskançlık nedeni ile sevenleri ayırmak, karı-koca arasına fesat sokmak, evladı anasından, anayı evladından ayırmak gibi büyü yoluyla başvurulan kötülük oyunları yapılana zarar verdiği kadar, yapan kişiye de muhakkak günün birinde zarar verecektir. Boşuna söylemezler: Yuva yıkanın yuvası olmaz diye. Eskiler her zaman Kumru, güvercin, kuş yuvalarına çok dikkat ederlerdi. Evin çatısının yada pencerenin kenarının bir köşesine yuva yapmış olan bu hayvanları rahatsız etmekten daima korkarlardı. Derlerdi ki: Kuş yuvası bozulmaz. Şimdiye bakıyoruz da; Kuş yuvasının bozulmasından bile korkan bu neslin evlatları, Allah’ın en değerli saydığı insanoğlunun yuvasını yıkmaktan asla çekinmiyorlar, Korku deseniz; hiç yok.

Büyü Yapan Kişiye Geri Döner mi, Eğer kötülük amacı ile bu tür işlere kalkışanlar ve bu tür işleri yapanlar varsa muhakkak bu sebep ve nedenler zincirinin kendilerine ulaşacağını hesaba katmak zorundadırlar.

Büyü Yapan Kişiye Geri Geri Döner Mi? Hakkında Gerçek Bilgiler

Bu işleri yapan insanlar şeytanın ulağı, en büyük yardımcılarıdırlar. Büyü enerjilerle yapılır. Hele kötülük büyüleri daha büyük enerjilere ihtiyaç duyar. Şer için yapılan büyülerde bu enerjiler mutlaka bir bedel isterler. Maddi yada manevi ödenen bu bedel karşılığında büyünün işleme geçmesine yani, büyünün yerine ulaşmasına yardım ederler. Bu enerjiler için iyi varlıklardır demek asla doğru değildir. Bu enerjiler zaten insanları yolundan saptıran şeytanın öğrencileridir. Eğer yapılan işte şeytanın parmağı varsa… gerisini siz düşünün…

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Oniks

Ayırmak, Araya düşmanlık, fesat sokmak, hele hele de Allah’ın verdiği cana kastetmek en büyük günahtır. Şeytan karı-koca arasına giremez derler. Bu söz doğrudur. Ancak, şeytan araya başka aracılar sokarak bu işi yapar. Büyü bu işte şeytanın en büyük yardımcısıdır. Kişiler arasına düşmanlık ve fesat sokarak, ahlaksızlık yayarak, şehvani duyguları arttırarak, kalplere kin, nefret, haset sokarak ayırma ve hatta öldürme fiillerini bizzat şeytan dolaylı yollardan insanlara yaptırır.

Bu tuzağa düşmeden 2 kez düşünmek lazım…

Unutmayın, aklınızın köşesine bir yerlere muhakkak yazın, gelinen makamlar geçicidir. Zaman ise göz açıp kapayıncaya kadar geçer. Günü gelir insan sağlıklı olduğu bir günü bile mumla arar.

Yapılan bu büyülerde muhakkak bir bedel vardır.