Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Cin Muskası, genelde cin dediğimiz bedensiz varlıkların saldırısına uğrayan, sürekli bu varlıklar tarafından rahatsız edilen ve bu rahatsızlıkları ileri boyutlara varmış olan kimselere özel olarak hazırlanan bir korumadır.

Cin muskasını anlatmadan önce cinleri biraz da olsa anlatmakta fayda var. Cin dediğimiz varlıkların bir bedeni yoktur. Bizim gibi sıradan normal insanların gözle görmeleri mümkün değildir. Bu cin dediğimiz bedensiz varlıklar ateşsiz dumandan yaratılmışlardır ve kendi içlerinde yine Müslüman olan ve olmayanları vardır. Büyülerde Müslüman olmayan cinler kullanılır ve bu Müslüman olan cinler insanlara zarar vermezler. Büyü yolu ile kişilere musallat olarak gönderilen cinler ise büyü yapılan kişiye ciddi zararlar verebilmektedir.

Bu yüzden cinlerin Müslüman olmayanlarına çok dikkat etmek gerekir ve insanların bu cinlerden olabildiğince uzak durmaları korunmak için dua okumaları gerekmektedirler, Müslüman olmayan cinlerinde grupları vardır ve bir grup cin taifesi tamamen şeytanidir ve kötü olan her şeye hizmet ederler ve cin grubu insanların ölümlerine dahi sebep olabilirler.

Cin Muskası Ne Zaman Yapılır?

Bir kişiye cin musallat olmuş ise kişi öncelikle metafizik uzmanı bularak bu uzman kişiden yardım almak zorundadır. Kişi bir muska hazırlatmadan önce kişiye musallat olan cinden kurtulması gerekir ancak bu şekilde muska hazırlanabilir. Kişiye musallat olan cinden kurtulduktan sonra kişiye cin muskası yapılarak kişi bu varlıklardan korunabilir. Cin muskalarında da yazılan dualar farklıdır.

Kişiler muska hazırlandıktan sonra muskayı takarken kişi yine de duaya devam etmelidir ki muska en iyi şekilde etki etsin. Bu şekilde yapıldığında daha iyi bir şekilde etki edecektir. Cinlerin bir kısmı var ki bunlardan korunmak ve uzak durmak çok zordur, musallat oldukları kişiye öyle bir bağlanırlar ki ondan kurtulmak daha zor hale gelmektedir. Bunlara ifrit denmektedir halk arasında ve bu varlıklar şeytani olurlar ve aynı zamanda çok arsız ve kural tanımak varlıklardır, bakımlar yapılırken davet açıldığı halde gelmeyebiliyorlar bunun nedeni ise kural tanımaz olmalıdır. Bu varlıklar musallat oldukları kişiyi kolay kolay bırakmazlar. Bu yüzden bu varlıklardan korunmak zor olabiliyor. Bu varlıklardan korunmak ve ya da kurtulmak için çok iyi bir uzmandan yardım almak gerekir. iyi olan uzmanın hazırlayacağı bir muska ile bu varlıklardan kurtulmak ve ya korunmak daha kolay olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Muskası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.