Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Aşk Duası ve tüm işlemler için verdiğimiz dualar, kişiye ve kişilere özel okumalardan oluşur. Bu gibi okumalar genelde bazı işlem ve uygulamalar sonrasında pekiştirme amaçlı verilir.

Sevgi ve Aşk Duası denilen kavram dünyadaki en güzel ve yüce duygudur. İnsanların hayatlarında sevdiği birden fazla şey olabilir ama sevdiği insana verdiği değeri kimseye vermez. Bazen sevgiler o kadar büyük olur ki, kişinin kendi boyunu aşmış ve hayatını o kişiye adamıştır. Durum böyle olduğunda, kişi doğal olarak en fazla sevdiği insana kırılacaktır ve o kişiyi yine en çok sevdiği kişi üzecektir. böyle durumlarda genelde kim daha çok seviyor ise o kişi terkedilir ve en çok acıyı da o terkedilen kişi çeker. Acı çeken kişinin canı öylesine çok yanar ki, o acıdan kurtulmayı her şeyden çok ister ve bunun için elinden gelen her şeyi elbette yapacaktır. bunlar kötü yollar olsa bile o acı ile seven kişi bunların hiç birini göremeyecektir.

AŞK DUALARI NELERDİR?

Sevdiğini kendine aşık etmek için edilen dualar ve yapılan büyüler bulunur. Kişi sevdiği insanı elde etmek için sevdiğini geri getirme büyüsü ya da duası yapabilir, aynı zamanda sevdiğini geri getirme duası denenmiş olanları da vardır. Yine sevdiğini kendine aşık etme büyüsü de vardır.

Sevdiğini kendine aşık etmek için dualar yetersiz kalabilmektedir. Bu gibi durumlarda aşk duası  ve bağlama büyüleri daha sağlam yollar olarak görülmektedir. en etkili aşk büyüleri giden sevgiliyi geri getirmek için ve ya sevdiğini kendine aşık etmek için çok etkili yollardır. Sevdiğini kendine aşk duası 7 gün ve 7 gece sürmekte olur.

AŞK DUALARINI KİMLER YAPAR ?

Bu duaların öncesinde tütsülemeler yapılır ve bu işlem yapılırken kişinin ismi sürekli zikredilir ve sonrasında dualara geçilir. bu duaları hoca ve medyumlar kendi özel okumaları ile gerçekleştirir. Bu duaları sıradan insanlar okudukları zaman etki etmeye etmez. Çünkü büyülerin olduğu kadar dualarında okunması gereken saatleri ve zamanları bulunur. Bu bilgiler genellikle hocalar tarafından gizlenir. Herkes tarafından okunan bu dualar elbette eksik kalır. Hiçbir hoca ve medyum bu bilgileri tam olarak vermez. Bu duaları ver büyüleri herkes bilse ve yine herkes sevdiğine uygulasa dünya da tam bir kaos ortamı oluşur.

Herkes sevdiğini elde etmek ister, ya bir kişi iki kişi birden seviyor ise o zaman ne olacak, sonuçlar elbette daha kötü ye gidecek. Her işin nasıl ki bir uzmanı var ise, bu işlerinde ustası ve alimi elbette hoca ve medyumlardır. Dışarıdan bakıldığı zaman ne kadar inandırıcı gelmese de hoca ve medyumların yaptığı iş oldukça zor ve gerçek bir ilim gerektirir. Büyüler çok etkili yollardır. İyi büyü ve ya kötü büyü diye bir şey yok. Büyüler dinimizce yasaklanmış konulardır ve Bu yüzden insanlar sürekli uyarılmıştır. Maalesef insanoğlundaki elde etme hırsı insanlara her şeyi yaptırabilmektedir. Büyü yaptıran kişilerin hepsi büyü yaptırmanın günah olduğunu bildikleri halde yine de yaptırırlar.

İnsanların sevdiği insanları elde edecekleri birden fazla yol vardır. Büyü yaptırmak isteyen kişilerin büyüden önce dua etmek istemesi çok normal bir durumdur. Kişiler en son çare büyü yolunu seçerler. Etkili aşk büyülerinin başında Odkara Aşk Büyüsü Canbar Aşk Büyüsü ilk sıralardadır. Bunların yanında resimler ile ve ya büyü yapılacak kişinin fotoğrafı alınarak ta yapılırlar.

ODKARA AŞK BÜYÜSÜ

Odkara aşk büyünün farkı ise, sürekliliğinin olmasıdır. Bu yüzden odkara aşk büyüsü çok tercih edilen bir büyü türüdür. Bu büyü türünü biraz açıklamak gerekir. Odkara aşk büyüsü isminden anlaşılacağı gibi çok etkili sevdiğini kendine aşık etme ve aynı zamanda bağlama büyüsüdür. Büyü yapılacak kişinin resmi ya da onun olduğu bir fotoğraf ile yapıldığında bok daha etkili olacaktır. Çok eski çağlarda şamanların yaptığı bir büyü çeşididir. Orta asya dan günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. O dönemlerde kadın olsun erkek sevdiği insanların aşklarını kazanmak kendilerine bağlamak ve büyünün etkisiyle oluşan aşık olma durumunun devamlılığını sağlamak için etkili bir yöntem olarak tercih etmişlerdir. Odkara aşk büyüsünün tercih edilmesinin en büyük sebebi yaptığı etkinin süreklilik meydana oluşturmsıdır.

Büyünün yapımı şu şekildedir.

Odkara aşk büyüsü işinin ehli bir kişi tarafından yapılması aşk büyülerinin sürekliliğini kaybetmesi çok küçük bir ihtimaldir, odkara aşk büyüsü yapıldığı ilk andan itibaren etkisini göstermeye başlar ve kişinin her an aklında olmanızı sizsiz duramayacağını hissetmesini sağlar. odkara aşk büyüsü kağıt kullanılarak yapılır ama asıl olan yöntem deri ile yapılmasıdır ve etkisinin çok daha fazla olacağı bilinir. odkara aşk büyüsü yapılacak olan kişiye ait özel bir günde veya gece yapılması gerekecektir.

Diğer büyülerde de olduğu gibi bu büyüde de insan oğlunun gözle göremediği varlıklardan bir diğer, cin dediğimiz bedensiz varlıklardan yardım alınarak yapılır. bu büyüyü tercih eden insanlar şunu hususu unutmamalı ki bir insanın hayatıyla oynuyor ve onun iradesi dışında davranmasını ve yine hayatında büyük değişiklikler meydana gelmesine yol açıyorsunuz.

Odkara Aşk büyüsünü basitçe anlatmak gerekirse kağıt yada derinin üzerine çeşitli şekiller çizilerek gözle göremediğimiz yani cin dediğimiz varlıkların isimleri yazılır, size aşık olmasını istediğiniz insanın ismini yazarak ve daha sonra yakılarak küllerinin olduğu parçayı saklayarak ve 7 gün boyunca cinlerin yani enerjisel varlıkların belli ve aralıklı saatlerde isimlerinin okunmasıyla yapıldığı belirtilmiştir.

Daha sonra bu işlemin yapıldığı tılsımlı kağıt veya deri parçası saklanarak ara da bir okunmasının aşkı tazelemek için faydalı olduğu da söylenmiştir. Bu büyüyü daha önce deneyen insanlar empati yaptılar mı diye düşünmeden edemedim. Söz konusu aşk olduğunda insanlar her şeyi göze alıyor belki de birinin hayatını değiştirmek ilk başlarda güzel gibi görülür hatta belli bir süre çok mutlu da olabilirsiniz ama sonu çok kötü de bitebilir bu riskinde göze alınması şart. Büyüyü yapmadan ya da yaptırmadan önce sonuçlarına katlanmayı da göze almak gerekir.

Sevdiğini kendine aşık etmek için dualar olduğu gibi büyülerde bulunmaktadır . Büyü yaptırmak istemeyen kişiler öncelikle dua etmeyi deneyebilir. Her ne kadar işe yaramasalar bile inanmak her şeyin başıdır. Bu yöntem ile olmaz ise kişinin bir resmi ve ya onun olduğu bir fotoğraf ile de yapılan büyüler vardır. Elbette bundan önce Bir kişi bu duaları gerçekten büyük bir samimiyet ile ve gerçekten inanarak okursa ne kadar eksik bir dua olduğunun pek bir önemi kalmayacaktır. Çünkü inanmak her şeyin başı olur. Bunları yapan kişi belki büyüye gerek duymadan ettiği dualar ile sevdiğini kendisine aşık edecektir. dualar sadece bir gün ile sınırlı değil elbette.

HANGİ ZAMANLARDA YAPILIR?

Sevdiğini kendine bağlamak için edilen dualarında belirli bir zaman ve saatleri bulunur. Bazı bilgilere göre en çok duaların kabul olduğu an güneş doğmadan önceki alacakaranlık zamanı olduğu söylenir. Büyülerde de olduğu gibi dualar da belirli zaman aralıkları bulunuyor. Bu yüzden dualar okunurken de böyle zamanlara dikkat etmekte büyük fayda vardır. Kişi istediği kadar bu duaları bulmak istesin ama her zaman eksik bilgiler ile dua edecektir.

Kişi sevdiğini kendisine başlamak ve aşık etmek istiyor ise mutlaka bir hoca ve ya medyumdan yardım alması önerilir. Bu sayede kişinin hem zamanı kaybolmamış olur hem de en doğru yollar kullanılarak doğru amaçlara ulaşılacaktır. Bunları yapan hoca ve ya medyum da işinde mutlaka uzman olması gerekir.

Bir önceki yazımız olan En Etkili Aşk Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Comments

 • Naime k

  17 Aralık 2021 -

  Merhabalar uzun zamandır kısmetsizlik yaşıyorum ilişkilerim kısa süreli ve flört aşamasını geçemiyorum şuan sevdiğim erkek arkadaşımla artık evlenmek ve yuva kurmal istiyorum bana baglanmasını aşık olmasını istiyorum bana yardımcı olurmusunuz

  • Zeynel Eroglu

   17 Aralık 2021 -

   Merhabalar +90 533 594 25 77 Whatsapp iletişim hattımızdan konu hakkında bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.