Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Al Basması Ümmü Sübyan denilen durum, genelde hamilelik döneminde ve hamilelik sonrasında lohusalık adı verilen dönemde annelere musallat olan; aynı zamanda anne karnında ve doğurduktan sonra bebeğe, aklı erene kadar çocuklara musallat olan ve amacı zarar vermek olan bir cin türüdür.

Halk arasında al basması ümmüs sübyan , bir cin musallatıdır. Bu dişi bir şeytanın adı olmasının yanı sıra insanlardan nefret eder ve tek amacı düşmanlıktır. Hatta bunun için yemin etmiştir. Böyle bir durum karsında kalan kişilerin mutlaka bir koruyucu muska takması gerekmektedir.

Bu Varlığın Amacı Nedir?

Bu şeytani cin dediğimiz ümmüs sübyan çoğunlukla kadınlara gelir. Özellikle anne adaylarına hamile olanlara yeni doğum yapan kadınlara musallat olur, o da yetmedi yeni doğan bebeğe musallat olur. Yeni doğan bebeğe musallat olduklarında amaçları sadece öldürmek ve yine yok etmektir. Bu ölen bebekler genellikle yüksek ateş ve havale yüzünden yeni geldikleri hayatlarını çok çabuk kaybederler. Bu musallat türünden korunmak için mutlaka bir muska taşımaları gerekir. bunlar haricinde musallat oldukları kişiler 65 yaş ve üstü kadın ve erkeklerdir. Musallat olan kişiye hastalık verir ve ölümlerine neden olurlar. birçok kişi bunu fark edemeyebilir ancak bilen kişiler korunarak bu şeytani cinin kötülüklerinden korunurlar.

Özellikle bebeklere geldiğini ve onları öldürmeye çalıştığını belirtmiştik. Anne karnında olan bebeğe geldiklerinde düşük olabilir. Düşük olmadı ve bebek dünyaya geldi ise yine kutulamaz peşinin bırakmaz, musallat olurlar .bebeğin ölümü gerçekleşsin diye mutlaka her şeyi yapar. Bebek havale geçirebilir, hastalıklı bir doğum olabilir, bebekler gece aniden sıçrayabilir ya da uykuya dalamayabilirler. Halk dilinde cam kemik dediğimiz hastalık genelde bu cinin musallat olmasından kaynaklanan bir hastalıktır. Bunun dışında anneye de gelirler, özellikle hamilelik döneminde ve doğumdan sonraki 40 gün bu şeytani cin anne ve bebeği mutlaka öldürmeye çalışacaktır. Bunlar gerçekleşmediyse bebek hayatı boyunca pasif ve musallatı olan bir kişi olarak yaşayacaktır.

Anneler üzerindeki etki ise daha hafif olur, bebek kadar etkilenmez ancak bu musallata maruz kalan anneler her doğumunda aynı sıkıntıyı yaşarlar. yani musallat bir kere geldiğinde bir daha kolay kolay rahat bırakmaz ve anne her hamileliğinde sıkıntı yaşar. Bu durumdan korunmak için yazılan muskalar vardır, bu muskaları her anne adayı mutlaka taşımalıdır. Bu cin türünün amacı yalnızca öldürmek ve yok etmektir, bunu bilerek hareket etmek en doğrusu olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir