Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Etkili Bağlama Duası genel anlamda etkili okumaların birleştirilmesinen meydana gelir. bu dua için kişilerin özel bilgilerine ihtiyaç duyulur. duanın okunma ve bitirme süreleri, okunma zamanları ve saatleri olduğu gibi, okunma adedi de vardır. Etkili Bağlama Duası kişilerin birlikteliklerine yönelik yapılan bir çalışmadır. son derece etkili olmakla birlikte, büyü ile karıştırılmaması özellikle tavsiye edilir. Okumalar, dualar ve esmaların zikirleri asla büyü olmadıkları gibi, günah değildir. Kişi için elbette en doğrusunu Yüce Allah bilir. Etkili Bağlama Duası ile amaçlanan, Allah’ın izni ile yeniden beraberlik sağlanarak, beraberliğin pekiştirilmesi ve ayrılmamalarını sağlamaktır. Dua Allah’tan dilemek, istemek ve beklemektir tevekkül ve sabır ile Allah’a güzel isimleri ile yalvarmak, dualar ile istemek, tam bir inanç ve samimi bir kalp ile duanın olacağına inanarak beklemektir.

Bağlama Duasında Niyet ve Amaç Önemlimidir?

Allah’tan istemek, dilemek ve inanç tüm duaların kabul olmasında çok önemli rol oynar. İsterken neyi istediğine dikkat ederek ve olacağına tam bir iman ile inanarak yapılan duaların kabul edileceğine dair bir çok hadis ve ayet vardır. Ancak şuna dikkat etmeliyiz; niyet! Bir çok defalar da belirttiğimiz gibi amaç ve niyet çok önemlidir. Duaları okurken ne amaç ile okunduğu oldukça önemlidir. Bu açıdan baktığımızda, duaların ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu rahatlıkla görebiliriz.

Etkili Bağlama Duası hakkında biraz daha açıklama yapmak istiyoruz. Bir çok uygulama ve işlemde olduğu gibi; dualar, okumalar, esmalar ve zikirlerde de amaçlanan hedefe ulaşılması için kişisel bilgilerin tam ve doğru olması özellikle önem arz ediyor. doğru olmayan bilgiler ile okunan dua ya da esmalar; ebcedsel değerlerin yanlış olması nedeni ile yerine ulaşamaz ya da tam tersi yetersiz kalır. Bu durumu, bir saatin çarkları gibi düşünürsek, çarklardan biri çalışmaz, bozulursa saat doğru zamanı göstermez ya da durur. Dualarda bulunan sayıları ve gün-gecenin önemi bu oktada başlar. Ebced hesabı ile esma ve duaların sonucu, kişisel bilgilerin sonucu ile harmanlanarak okunacak miktar belirlenir; kişinin hangi gün ve gecede okuyacağıda ayrıca bulunarak, ayın gökyüzünde ki evresi baz alınarak okumalar başlatılır ve verilen sürede bitirilmesi gerekir. tüm bunlara dikkat edilerek yapılan Etkili Bağlama Duası veya Aşk ve Muhabbet uygulamaları kesinlikle başarıya ulaşacaktır Allah’ın izniyle…

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.