Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı muhakkak okumanızı öneririz.
8-14 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları sizlerle…

8-14 haziran haftalık burç yorumları
Medyum Zeynel Eroğlu 8-14 Haziran Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

koç burcu haftalık burç yorumları
koç burcu haftalık burç yorumları

Koç Burçları için planlamadıkları bazı sürpriz olaylarla haftaya başlamaları muhtemel görünüyor. Özellikle bu hafta laf ve dedikodu tarzında bazı kulaktan dolma bilgiler alabilirsiniz. Aldığınız her habere itibar etmemelisiniz.

Koç burçları ne istediklerini bilerek hareket ederlerse, aşamayacakları engel yok. Bu hafta özellikle sağlığınıza dikkat etmelisiniz. İş veya kariyer hayatınızda yeni bir başlangıç düşüncesinde olabilir ancak tavsiyemiz bu dönemde iş hayatınızda köklü bir değişiklik yapmamanız.

Aşk ve ilişkiler konusunda dikkatli ve odaklı düşünceler içine girdiğiniz görülüyor. Eski aşklar veya eski sevdalar gün yüzüne çıkabilir. Bu durumun kafanızı karıştırmasına izin vermeyin. Venüsün Retro yaptığı düşünüldüğünde, bunun çok sağlıklı bir şekilde sonuçlanmaması muhtemel.

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

boğa burcu haftalık burç yorumları
boğa burcu haftalık burç yorumları

Boğalar bu hafta daha çok gelecek ve kariyer planlarına yönelik bazı adımlar veya yeni başlangıçlar peşinde olacaklar. Maddi konularda kendilerine yeni olanaklar yaratmak isteyebilir, para kazanma odaklı çalışacaklar.

İş hayatınızda stresli bir döneme hazırlıklı olun ancak siz yine de kendi sağlığınıza dikkat edin. Uzakta olan tanıdık veya akrabalarınızdan bazı haberler alabilirsiniz. Sosyal hayatınızda veya arkadaş çevrenizde bir takım laflar veya sözler sizi kırabilir, Ani sinir ve öfke nöbetlerine dikkat etmelisiniz. Öfkeyle kalkan, zararla oturur.

Aşk ve ikili ilişkiler ile ilgili uzun süredir yaptığınız planlarınız başarıya ulaşıyor. Karşı tarafla ilgili sürpriz veya güzel haberlere hazırlıklı olun. Özel hayatınızda yaşayacağınız problemlerin sizi aşağı çekmesine izin vermeyin.

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

ikizler burcu haftalık burç yorumları
ikizler burcu haftalık burç yorumları

İkizler bu hafta yine iş ve kariyer odaklı olacaklar. Motivasyonları oldukça yüksek ve mantıklı davrandıkları takdirde kazançlı çıkacaklar. Maddi ve mali konularda dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz.

Bu hafta özellikle ödemeler, kredi ve borçlar gündeminizi meşgul edecek. Özellikle hafta başından itibaren bir takım yeni düzenlemeler içine girebilirsiniz. Alacağınız bazı haberler ve yapacağınız görüşmeler neticesinde belki bir seyahate çıkabilirsiniz.

Eğitim hayatınız devam ediyorsa, ciddi başarılı bir döneme kapı açtığınızı belirtmemiz gerek. Planlamalarınız güzel, ancak yolun sonunu görmeniz daha güzel olacak. Sağlığınıza dikkat edin, spor yapıyorsanız kendinizi yormamaya dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

yengeç burcu haftalık burç yorumları
yengeç burcu haftalık burç yorumları

Yengeç Burçları bu hafta strese ve özellikle duygusal durumlarına dikkat etmeleri gerekiyor. Sezgileri ile hareket eden ve bu özelliğine son derece güvenen yengeçler, kurguladıkları senaryolara inanmamalılar.

Eğitim ve kariyer ile ilgili bazı yeni planlamalar içine girebilirler. Hiç akıllarında yokken çok farklı bir eğitim çizgisi çekebilirler kendilerine. Bu hafta biraz değişim rüzgarları esiyor yengeçlerden yana.

Retrolar başroldeyken bunu çok önermediğimizi belirtmemiz gerek kendilerine. Maddi olarak beklenmedik bir harcama veya planda olmayan ani bir ödeme canınızı sıkabilir. Yakın çevrenizde olan, özellikle sevdikleriniz ve ebeveynlerinize karşı konuşmalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor sevgili yengeçler. Bazen kırıcı olabildiğinizin farkında olmuyorsunuz.

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

aslan burcu haftalık burç yorumları
aslan burcu haftalık burç yorumları

Aslan Burçları, haftaya ödemeler, borçlar ve krediler gibi maddi ve mali konuların odağında giriyorlar. Bu hafta onları özellikle bu konularda kararsızlık ve bir türlü karar verememe gibi durumlar bekliyor.

Yeni bir oluşum veya ortaklık gibi bazı adımlarınız olabilir yada böyle bir teklif gelirse gündeminize alabilirsiniz. Vereceğiniz kararlar geleceğinizi etkileyebilir bir noktada olduğunuzu söylüyor yıldızlar.

Gereğinden fazla harcamalardan ve müsriflikten uzak durmalı, her yüzünüze güleni dost sanmamalısınız. Bu hafta daha dinlendirici konulara yönelmeniz söz konusu. Meditasyon veya dua etmek size iyi gelecek. Arkadaşlarınızla ilgili bazı olumsuz haberler alabilir, dedikodu ortamına çekilebilirsiniz; dikkatli olun.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

başak burcu haftalık burç yorumları
başak burcu haftalık burç yorumları

Başaklar bu hafta(8-14 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları) ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili bazı kararlar verme meseleleri ile uğraşacaklar. Hayatınızda olan kişiye karşı davranışlarınızın tutarlı olup olmadığını gözden geçirmelisiniz.

Vereceğiniz kararları tek başınıza değil, karşınızdaki kişiyle vermeniz gereken bir dönemdesiniz. Ayrıca, çok net ve sivri konuşmalara dikkat edin, kırıcı olabilirsiniz ve telafisi mümkün olmayabilir. Bazı hayal kırıklıkları ve aşkla ilgili olumsuz haberler alabilirsiniz.

Ortaklarınızla veya iş arkadaşlarınızla kurduğunuz iletişim bu aralar bozulabilir. Bu dönem iyice dinleyerek hareket ederseniz, siz kazançlı çıkacaksınız sevgili Başaklar. Çocuklar ile ilgili bazı sorunlar yaşanabilir. Bu gibi konularda agresif ve sinirli davranmamaya özen göstermelisiniz.

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

terazi burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
terazi burcu haftalık burç yorumları

Teraziler iş ve kariyer ile ilgili bazı planlamalar içine giriyorlar. Daha önce düşünülmüş bir takım güncellemeler olabilir, tarih değişiklikleri veya yön değişiklikleri karşınıza gelebilir.

Dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Özellikle sağlık konusunda süregelen bir rahatsızlığınız varsa, üzerine gitmelisiniz. Kredi ve borçlar konusunda kendinize yeni bir ödeme planı oluşturabilir veya ödemelerinizi erteleme yoluna gidebilirsiniz.

Aileniz ve ebeveynleriniz ile ilgili bir takım sorunlar veya kararsızlıklar hafta sonu sizi meşgul edecek. Sağlığınızı ve bedeninizi sağlam tutmalı, bağışıklık sisteminizi güçlendirmelisiniz. Etrafınızda bulunan insanların dedikodularına çok fazla inanmamalı ve bu haberler üzerine hareket etmemelisiniz. Bu konuda sizi uyarıyor yıldızlar…

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

akrep burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
akrep burcu haftalık burç yorumları

Akrep burçları için aşk dolu bir hafta olacak. Hayatlarını paylaştıkları biri yoksa, yeni birinin geliş söz konusu olabilir. Aklınızda birisi varsa adım atabilirsiniz. Birlikte olduğunuz biri varsa, onunla bazı paylaşımlar yapılabilir, yeni bir başlangıç veya yeni bir yola gidilebilir.

Gökyüzünün bu hafta Akrepler için verdiği enerji, harekete geçmeleri ve artık bir karar vermeleri rotasında. Bu haftanın konusu genelde ikili ilişkiler. Birlikte oldukları kişiye karşı kıskanç davranışlarda bulunmamaya özen göstermeliler.

Yakın akrabalar veya kardeşlerinizden alacağınız haberler üzerine harekete geçebilir, belki bir yol düşüncesini gündeminize alabilirsiniz. Maddi ve mali konularda ise, yüksek harcamalara dikkat etmelisiniz.

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

yay burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
yay burcu haftalık burç yorumları

Yay burçları, bu hafta alacakları kararlarda tek başlarına hareket etmeyecekler. Bazıları yeni bir iş başlangıcı yapıyor, bazıları iş değişikliğine gidiyor.

Değişim yay burcunu ciddi anlamda düşündürecek bu hafta. Yay burçlarının geneline baktığımızda bu durum aynı; yani hayatlarında artık bir eğişim istiyorlar, ancak nasıl yapacakları konusunda kararsız kalıyorlar. Bu noktada, kendilerinden tecrübe olarak daha deneyimli kişilerden destek almaları çok yerinde olacak.

Özellikle eş veya baba gibi aile içinde en yakın konudaki kişileri işaret ediyor yıldızlar. Ayrıca bu hafta yayları biraz daha duygusal etkiler içinde görebiliriz. Kolayca ağlayabilir, en ufak söze kırılabilirsiniz.

Alınganlığınızın tavan yaptığı bir hafta. Aile bireylerine karşı takındığınız tavırlara dikkatli olmanız gerek bir dönemdesiniz, yanlış anlaşılmalar olabilir.

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

oğlak burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
oğlak burcu haftalık burç yorumları

Oğlaklar, bu haftaya bazı kararların ve fikirlerin odağında giriyorlar. İşkolik oğlak iş başında. Ancak uyarmalıyız sizi, bu dönem doğru zaman değil. Özellikle yeni bir oluşum veya yeni bir yapılandırma size uygun değil.

Aynı zamanda yeni bir ilişki veya yeni bir planlamanın da zamanı değil gibi görünüyor. Satürn hala sizi etkiliyor. Ancak tüm bunların yanında şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Yakın çevreniz veya akrabalarınıza karşı dikkatli olmanız gerektiğini söylüyor yıldızlar. Özellikle dedikodular veya laflara karşı bilinçli olmanız gerekiyor.

Yemek veya toplantı gibi organizasyonlar içine girebilirsiniz. Sosyal olduğunuz bir haftadasınız. Siz yine de sağlığınıza, özellikle metabolizmanıza dikkat etmelisiniz. Bunun yanında yeni bir oluşum veya ortaklık gibi tekliflerin şu an sırası olmadığını belirtelim.

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

kova burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
kova burcu haftalık burç yorumları

Kovalar yine maddi ve mali beklentilerinde çıtayı yükseltme hedeflerini netlik kazandırmaya çalışıyorlar. Ancak verilen kararların, doğru planlamalar içinde olmasına özen göstermelisiniz.

Çalışma odaklı bir hafta içindesiniz. Çoğu kova için bu yaz tatil planlarını rafa kaldırdıklarını söyleyebiliriz. Müsriflik ve çok fazla para harcamaları sizi etkileyebilir. Bu konulara dikkat etmezseniz, önümüzde ki üç ay kemer sıkabilirsiniz.

Şanslı bir haftadasınız, bu şansı genelde ilişkilerden yana kullanmanızı öneririz. Aldanma ve aldatılma enerjileri bu hafta çok yüksek, söylenen her şeye inanmamanızı öneriyoruz. İkili ilişkileriniz ve aile bireyleriniz ile olan bağlarınızda yeni bir döneme geçiş yapabilirsiniz. Mantıklı kararlar aldığınız sürece hiçbir sorun görünmüyor.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

balık burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
balık burcu haftalık burç yorumları

Balıklar, yeni bir başlangıç istiyorlar, yeni bir iş, yeni bir aşk istiyorlar. Özellikle bu yılın başından beri bu konu onları derinden etkiliyor. Ancak yenilikler şu an için balık burcuna hitap etmiyor. Düşünmeden atılan adımların geri dönüşleri çok parlak olmayabilir.

Bazı haberler gündeminizi meşgul edebilir. Dedikodu çapında olan bazı söylemlere özellikle dikkat etmelisiniz. Doğanız gereği hemen inanan bir yapı içindesiniz. Agresif davranmaktan ve ani öfke tutumlarından kaçınmalısınız. Duyduğunuz her şeye inanmayın sevgili balık burçları.

Aile bireyleri veya aile büyükleri ile son dönemlerde yaşanan bazı fikir ayrılıkları bir türlü düzelemiyor. Ya siz dinlemiyorsunuz, ya da karşı taraf sizi dinlemiyor olabilir. Düşüncelerinizin mantıklı olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

8-14 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler Medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan 1-7 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde evindekal, Haziran Ayı Burç Yorumları ve Koronavirüs hakkında bilgiler verilmektedir.