Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyüyü Bozarken öncelikle uzman kişi seçimi konusunda çok dikkat etmenizde fayda vardır. Çok iyi bir araştırma yaparak işinde gerçekten uzman olan, ilim sahibi kişiler bulmanız önemlidir. Elbette bulduğunuz hiç kimsenin gitmeden önce işinde uzman olduğundan emin olmanız olanaksız. Bulduğunuz kişilerin daha önceki başarılarını, almış oldukları diplomaları göz önünde bulundurmanız size yardımcı olacaktır. Bunlar o kişinin tam olarak bir medyum olduğunu kanıtlamaz elbette ancak en azından biraz daha güvenilir olduklarına kendinizi ikna etmenizde yardımcı olabilir. Burada şansınızın da yerinde olması iyi olacaktır. Yanlış kişilerin söylediklerine inanırsanız ve yalan yanlış bilgilere inanıp bir takım işler içine girerseniz çok ciddi şekilde kötü yönde etkilenip zarar görebilirsiniz. Bir sorunla karşılaşmamak ve zarar görmemek için son derece dikkatli olmalı ve iyi bir araştırma sonucunda doğru kişilere yöneldiğinizden emin olmalısınız.

Büyünün Bozulması Kaç Gün Sürer, büyüyü bozarken nasıl bir büyü yapıldığının incelenip analiz edilmesi doğrultusunda değişir.  Ayrıca bozan kişinin tecrübesi ile doğru orantılı olarak 40 gün gibi bir zaman alır. Allah zikri ile dolu olan kalbe hiçbir kötülüğün giremeyeceğini bilin. Bu nedenle sürekli Allah’ın adını zikrederek şeytandan ve kötülüklerden korunabilirsiniz.

Burada ön plana çıkan kişilerde medyumlar ve hocalardır. İşinde uzman, büyü gibi konulara tam olarak hakim olan kişilerden alacağınız yardımlar sayesinde büyü ve muskaların etkisinden kurtulmanız mümkün olabilir. burada dikkat edilmesi gereken çok önemli bir konu vardır. O da medyum seçimi konusudur. Aslında medyum ya da hoca olmayan, bu tür konular ile ilgili hiçbir bilgiye ve tecrübeye sahip olmayan ama kendisini uzman kişi olarak tanıtan kişiler olduğu bilinen bir durumdur. Bu kişiler kişisel çıkarları doğrultusunda yanlış yönlendirip, sizlere çeşitli zararlar vermeyi bile düşünebilirler.

Bir önceki yazımız olan 25 Ekim - 31 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.