Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (8-14 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları) muhakkak okumanızı öneririz.
15-21 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları ve astrolojik değerlendirmeler sizlerle…

Haftaya Bakış ve Astrolojik Değerlendirmeler

Güneşin Altındaki Hiçbir Şey Tesadüf Değildir…

Medyumca.com

Merhabalar Değerli Ziyaretçilerim,

Bu hafta bizi gökyüzünün iki önemli olayı bekliyor; birincisi Merkür Gerilemesi, diğeri ise Güneş Tutulması…

Önce Merkür Retrosu’ndan başlayalım…

18 Haziran Perşembe günü, Yengeç Burcunda Merkür geri gitmeye başlayacak. Bu geri gitme eyleminin fiziksel olmadığını ifade etmek yerinde çünkü, gerileme ve geri gitme diğer bir ismi ile Retro hareketi, gezegenlerin ağırlaşması anlamına gelir.

Yengeç burcunda oluşacak olan bu Merkür Retrosu, ev, aile, ve yuva konularının öncelik kazanacağının bir işareti. Ayrıca Merkür iletişim gezegenidir. İletişim ile ilgili her şey Merkür’ün kontrolü altındadır. Dolayısıyla bu gerileme hareketi, iletişimsel olarak ciddi aksaklıklara yol açabilir.

Merkür Retro halinde olduğu zaman, ağzımızdan çıkan sözlere ve yaptığımız davranışlara çok dikkat etmek zorundayız. Merkür’ün Retro yaptığı zamanlar, yapılacak en güzel ve akıllıca şey, yarım kalmış işleri tamamlamak olacaktır.

Yenilikler Retro zamanlarına uygun hareketler değildir. Örneğin; yeni bir iş, yeni bir sözleşme imzalamak, yeni bir ev almak, alım ve satım konularıyla ilgili her şey, yeni bir ilişki, ani bir evlilik, yeni bir başlangıç her anlamda yanlış bir adım olacak ve başladığı gibi hüsranla sona erecektir.

Venüsün hala Retro hareketinde olduğunu bu noktada unutmamakta fayda var. Aynı zamanda kaybolan eşyalar ve elektronik eşyaların arızalanması gibi durumlara da açık kapı bırakır Merkür Retrosu.

Tüm bunların yanında, Merkür Retro hareketindeyken, yazılı ve görsel iletişim konularına çok dikkat edilmesi gerekir. Kaş yapayım derken, göz çıkarmak Merkür Retrosunun işidir. Attığınız mail ve mesajlara çok dikkat etmelisiniz. Merkür’ün Retro yaparken bize verdiği mesaj aslında şu:

Ne eskiye dön, ne de yeni bir şeylere başla; çözümlenmesi gereken her şeyi çöz ve yola devam et! Sakin ol ve kendini dinle… “

Gelelim Güneş Tutulmasına…

21 Haziran Pazar günü, yine Yengeç Burcunun ev sahipliğinde bir Güneş Tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmanın Yengeçte gerçekleşmesi, yine ev aile, yuva ve duygusal konuları, gizli kapaklı işleri, bilinmeyen bazı gerçekleri gözler önüne sürecek. Güneş Tutulmaları tarih boyunca hep önemli olayların öncesinde gerçekleşmiştir. Örneğin Yengeç Burcunda yaşadığımız bir önceki Güneş Tutulması, ABD’deki 11 Eylül saldırılarından önce gerçekleşmişti. Yani tam 19 yıl önce oluşan bu tutulmanın dünyanın ve ülkenin, hatta toplum genelinin ilgilendiği konuları gündeme taşıyacağını belirtmekte fayda var.

Diğer taraftan İnsan hakları konularının gündeme geleceğini belli eden bir tutulma bu. Şu anda özgürlük yürüyüşleri, ırkçılık aleyhinde yapılan eylemler görüyoruz. Bu tutulma, dünyada daha da önemli değişimler olacağını bize gösteriyor. 

Gelişen teknoloji ve iletişim, 5G, Nükleer Enerji, internet ve sosyal medya kullanımı ile ilgili bazı yeniliklerin gerçekleşeceğinin de altını çizebiliriz.

Güneş Tutulmasının 0 derecede gerçekleşeceğini de belirtmek isteriz. Astrolojik anlamda 0 derecede gerçekleşen bir Güneş Tutulması, yenilik demektir. Yeni enerjilerin ve yeni oluşumların ayak seslerini duyacağız.

Bir dönemin kapanıp, yeni bir dönemin açılışına şahit olacağımız günler yaşıyoruz. Aklınıza gelebilecek her anlamda yenilikler ve yeni oluşum süreçlerine gebe bir dönemdeyiz. Özellikle corona virüs sonrası dünyanın kendini sorgulamaya başladığı bu düzenin ya yenilenmesine şahit olacağız ya da kökten değişimine…

Satürn ve Oğlak burcunun kol kola girdiği şu sıralarda, uzunca bir süre bu ikilinin bizlere neyi, nasıl öğreteceğini yaşayıp göreceğiz…

Hiçbir zaman Tesadüf olan bir şey görmedim değerli ziyaretçilerim. Çünkü yaşamda tesadüf diye bir şey yoktur. Olması gereken ve gerekli olan kadersel döngüler vardır. En güzel öğretmen ise zamandır. Zamanın efendisi Satürn’dür. Satürn’ün hayat felsefesi ise, düşerek yürümeyi öğretir. Dizleriniz kanasa bile, yürümeyi öğrenene kadar sizi tekrar ayağa kaldırır Satürn! Ta ki, siz tek başına yolunuzu bulana kadar…

Yolunuz Işık Olsun!

Huzurla, sağlıkla, mutlulukla ve sevgiyle kalın…

15 HAZİRAN – 21 HAZİRAN 2020 BURÇ YORUMLARI

15-21 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları
15-21 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

koç burcu haftalık burç yorumları
koç burcu haftalık burç yorumları

Koçlar, hayatlarında artık yeni başlangıçlar yapmak istiyorlar. Uzunca bir süredir düşündükleri değişimleri, özellikle son bir yıldır düşündükleri yenilikleri bu hafta içinde tekrar gündeminize alabilir, üzerinde sıkça tartışmalara girebilirsiniz.

Yengeç burcunda oluşacak olan Güneş Tutulması ile, aileniz ve ebeveynlerini ile olan konuşmalarınız, iletişiminiz ve hatta paylaşımlarınız yeni bir boyut kazanacak gibi görünüyor. Yeni bir ev almak ya da yeni bir eve taşınmak isteyebilir, bunun için kaynak arayışına çıkabilirsiniz. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken tek şey, bencillik ve egodan uzak durmanız olacaktır. Kendinize güven duymalı, asla aşırı harcamalar içine girmemelisiniz.

Huzur ve mutluluk için ilk şartın önce bu dengeyi nasıl sağlamanız gerektiğini bilmenizin altında yatıyor sevgili koçlar. Etrafınıza saygı duymalı, herkesin kendi düşüncelerinin doğru olabileceğini hesaba katmalısınız. Hafta içi ikili ilişkiler konusunda bazı sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşvereniniz veya aile büyükleri ile gereksiz tartışma ve polemiklere girmemeniz gerektiğini söylüyor yıldızlar…

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

boğa burcu haftalık burç yorumları
boğa burcu haftalık burç yorumları

Boğalar, bu hafta yarım kalan işleri ve başladıkları projelerine odaklı olacaklar. Eğitim konusu ile ilgili olanlar, bu hafta özellikle okul ve eğitim le ilgili yeni bazı fikirler peşinde koşabilir. Kardeşler, yakın çevre ve komşular ile ilişkiler bu dönemde büyük önem kazanıyor.

Söylediğiniz laflara ve ağzınızdan çıkan sözlere çok dikkat etmelisiniz. Söyledikleriniz size farklı dönüşler halinde gelebilir ve dengeleri bozabilecek kırgınlıklar yaşayabilirsiniz sevgili boğalar. Yakın arkadaş çevrenizde bazı revizeler yapmanız muhtemel görünüyor. Yine de dikkatli olmalı ve etrafınızda bulunan kişilere ser verip sır vermemelisiniz özellikle bu dönemde.

Ayrıca gündeminize bir seyahat veya yolculuk fikrini alabilirsiniz. Bu süreçte dikkatli olmanızda fayda var çünkü yarım kalan işleri veya projeleri tamamlamadan çıkılan bir seyahat size faydadan çok zarar verebilir. Yeni bir duygusal oluşuma açık bir konumdasınız. Bu konuda dikkatli olmanız gerektiğini fısıldıyor yıldızlar. Retro dönemlerinde başlayan aşklar, çok çabuk sönebilir bilginize…

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

ikizler burcu haftalık burç yorumları
ikizler burcu haftalık burç yorumları

İkizler burcu, Güneş Tutulması ve Merkür etkisini alacak burçlardan. Özelikle aile hayatınız ve ikili ilişkilerinizde sarf ettiğiniz cümlelere dikkat etmeniz hayrınıza olacak. Vurdumduymaz ve agresif tavırlardan kaçınmanız gereken dönemdesiniz.

Son zamanlarda sergilediğiniz tavırlar etrafınızda bulunan ve size değer veren kişilerin kalbini kırıyor olabilir. Devam eden işlerinizle ilgili yeni bir başlangıç veya güncelleme hareketinde bulunabilirsiniz. İşverenleriniz ve çalışma arkadaşlarınızla olan iletişimsel haberleşmenizde bazı aksaklıklar yaşanabilir. Yine elektronik eşyalarınızla ilgili çıkabilecek arızalara karşı sizi uyaralım. Yenisini almadan önce eskisini tamir ettirmeyi deneyebilirsiniz.

Retrolar gelip geçici bir süreçtir. Sadece durağan olmanız ve sakin kalmanız önerilir. Parasal anlamda yeni bir yatırım veya planlarınız varsa, bunu Merkür retrosunun bitimine ertelemeniz lehinize olacak. Uzun süredir düşündüğünüz ve atılıma geçme fırsatı yakaladığınız işleriniz ve bu işi beraber yapmayı düşündüğünüz kimselerle ilgili bazı pürüzler gündeme gelebilir.

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

yengeç burcu haftalık burç yorumları
yengeç burcu haftalık burç yorumları

Yengeç burçları bu hafta işinde gücünde bir profil çiziyor. Daha çok iş, maddiyat ve kariyer anlamında bazı düşünceleri hayata geçirmek ve bu konularda çalışmak onları bu hafta fazlasıyla meşgul edecek görünüyor. Bazı planlarınızı gözden geçirip etrafınızla paylaşabilirsiniz.

Merkür Retrosu sizin burcunuzda, aynı zamanda Güneş Tutulması da sizin burcunuzda. Bu sizin önemli değişim ve yenilikler için adımlar atma zamanında olduğunuz anlamına geliyor. Yaşantınızı değiştirebilecek bazı konularda dikkatli olmalı ve kendinizi ifade etmekte güçlük çekebilirsiniz. Alınganlık ve dinlemeden konuşma konusunda dikkatli olmanız gerekli. Karşı tarafın ne söylediğini iyice anlamalısınız sevgili yengeçler. Öfkeyle kalkan zararla oturur.

Güneş Tutulması ile, değişim ve yeniliklerin odağında olacaksınız. Yeni bir iş görüşmesi veya kredi beklentiniz varsa bu konuda yüz güldüren gelişmelerin haberlerini alacaksınız. Tutulma ile birlikte özelikle aile ve yuva kavramları sizin için ön plana çıkabilir. Bu konularla ilgili dikkatli karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bu süreçte aile büyüklerinden destek almanızın gerekliliğini fark edeceksiniz.

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

aslan burcu haftalık burç yorumları
aslan burcu haftalık burç yorumları

Aslan burçları için merkür’ün yengeç burcunda gerilemesi aile, ev, yuva, eş  gibi konularda bazı problemler su yüzüne çıkıyor. Özellikle uzun süredir konuşulmayan veya sümen altı edilen konuların tekrar gündeme gelmesi olasılık dahilinde.

Aile ve arkadaş çevrenize karşı gösterdiğiniz sabırlı tutumun sonuna gelmiş bulunuyorsunuz. Bu konuda tek destek kendinizsiniz sevgili aslanlar. Sakin ve soğukkanlı olmalı, bu dönemi kendinize ve kendi isteklerinize ayırmalısınız. Güneş tutulması ile birlikte bazı gizlenen olayları, sözleri ve konuları öğrenebilirsiniz.

Şaşkınlıkla karşılaşabileceğiniz gelişmeler kapınızda. Ayrıca bu dönemde sonuçlarını düşünmeden hareket etmemeniz gerektiğini söylüyor yıldızlar. Kadersel bazı etkilere maruz kalabilir ve kendinizi bir takım olayların içinde bulabilirsiniz. Dikkatli ve soğukkanlı olmalı ve bu süreci sakin yönetmelisiniz sevgili aslan burçları. Ailenize, özellikle eş ve çocuklarınıza biraz daha fazla zaman ayırmalı, onlarla bazı planlar yapmalı, aktivitelerde bulunmalısınız.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

başak burcu haftalık burç yorumları
başak burcu haftalık burç yorumları

Başak burçları bu hafta daha çok maddi ve mali konularla ilgili olacaklar. Kredi, borçlar, alacak ve verecek işleri gündeminizi fazlasıyla meşgul edecek. Öte yandan hesapsız yaptığınız bazı harcamaların ödeme tarihlerinde zorlandığınız bir hafta sizi bekliyor.

Merkür sizin sosyal ve arkadaş çevrenizi etkileyecek gibi görünüyor. Bu dönemde çözülmemiş ve uzun süredir çözüme ulaşmayı bekleyen her şey önünüze konulacak. Ve retronun da etkisiyle çözümlenmeden durmayacak gibi görünüyor. Bu durumun biraz daha duygusallıkla iç içe olduğunu belirtmemiz gerek. Tepkilerinize ve tavırlarınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz.

Güneş tutulması ile birlikte özellikle sosyal çevrenizde yeni bir değişime hazırlıklı olmalısınız. İş veya ev değişikliği gibi konular gündeminize gelebilir. Tutulma sizin bu alanlarınızı etkiliyor. Şehir değişikliği gibi bir plan yapıyorsanız, tamamlamanız gereken bazı konuları açıklığa kavuşturmanız gerekiyor. Gelecekle ilgili planlarınız ve hayallerinize yönelik yeni adımlarınız var ve bu konuları aile meclisinde tartışabilirsiniz.

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

terazi burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
terazi burcu haftalık burç yorumları

Terazileri bu hafta daha çok özel yaşamlarıyla ilgili görüyoruz. Merkür gerilemesi ile iş ve kariyer konularında daha fazla düşünme ve planlarınızı gözden geçirme fırsatı bulacak ve belki de düşüncelerinizde değişikliğe gidebileceksiniz. Özelikle geleceğe yönelik fikirleriniz varsa bunları ele alıp, ciddi anlamda düşünme fırsatı sunuyor Merkür size.

İkili ilişkilerinize ve ortaklık ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Yanlış anlaşılmalardan ve iletişimsel aksaklıklardan dolayı bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kırıcı konuşmalar ve kırgınlıklar su yüzüne çıkabilir, ayrılıklar yaşanabilir. Bu konuyu etraflıca düşünmeli ve karşınızda bulunan kimseleri dinlemeyi öğrenmelisiniz.

Objektif olmanız gereken ve kesinlikle duygusal kararlar almamanız gereken bir süreçtesiniz sevgili teraziler! Ön plana çıkma ve kendinizi ifade etme eğilimleri içinde olabilirsiniz. Bu konuda bazı girişimleriniz varsa, doğru yoldasınız devam edin diyor yıldızlar. Bazı fırsatlar ayağınıza kadar gelecek ve sizin görmenizi bekleyecek, dikkatli olun ve kendinizi gösterme fırsatını kaçırmayın.

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

akrep burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
akrep burcu haftalık burç yorumları

Akrep burçları, bu hafta özel hayatları ile daha ok ilgilenmeye yönelik adımlar atacaklar. Belki kısa bir seyahat veya tatil gibi bir programı gündemlerine alabilirler. Merkür gerilemesi ile, özellikle seyahat ve mahkeme olayları gün yüzüne çıkabilir.

Yurtdışı ile ilgili bazı konuları gündeminize alabilir, yeni bir iş girişimi veya ortaklık gibi bir oluşum içine girebilirsiniz. Aileniz ve özelikle aile büyüklerinize karşı tutumlarınıza dikkat etmeli, onları arada bir arayıp sormalısınız sevgili akrepler. Güneş tutulması sizin medya, akademik alan, eğitim, kariyer ve yurtdışı odaklı kararlar almanızı tetikleyecek. Varsa bu konularla ilgili bazı girişimleriniz, son derece güzel geri dönüşler alacaksınız. Sonrasında adım atmak için Retro bitimini beklemenizde fayda var.

Maddi ve mali anlamda yeni bir atılım içindeyseniz veya yatırımlarınız varsa bu konularda dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Ticari konularda son derece keskin bir süreç sizin için. Gelir ve gider arasında bulunan dengeyi iyi ayarlamanız gerektiğini söylüyor yıldızlar. İşyeriniz ve işiniz ile ilgili kısa süreli bir kriz yaşanabilir.

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

yay burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
yay burcu haftalık burç yorumları

Yay burçları bu haftayı kendilerine, kendi isteklerine ve özel hayatlarına ayıracaklar gibi görünüyor. Son derece güzel haberlerin ve keyifli gelişmelerin yaşanacağı bir hafta olacak sizin için. Merkür gerilemesi, sizi daha çok parasal konularda ve kredi borçlar, ödemeler konusunda etkileyecek görünüyor. Bu konularda kesinlikle Retro bitene kadar herhangi bir önemli adım atmamalısınız.

Özellikle ortak bir işe girmek veya evlenmek gibi girişimlerden bu dönemde uzak durmalısınız. Güneş tutulması ile birlikte etrafınızda bulunan kişilerden uzaklaşma ihtiyacı içine girebilirsiniz. Ailenizle ve kardeşlerle birlikte mali konularda birtakım problemler yaşanabilir. Vasiyet veya varisli mallar ile ilgili sıkıntılar yaşanabilir.

Aklınızda alım veya satım konuları varsa istediğiniz koşullarda gerçekleşmeyebilir ve sizi hüsrana uğratabilir. Elinizde bulunan maddi imkanları har vurup harman savurmamalısınız. Aile büyüklerinizin veya eşinizin tavsiyelerin ciddiye almalı, nasihatlerine kulak vermelisiniz. Sevdiğiniz veya değer verdiğiniz kişilere karşı tavırlarınızı yumuşatmanız gerektiğini söylüyor yıldızlar.

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

oğlak burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
oğlak burcu haftalık burç yorumları

Oğlaklar, haftaya aile ve yuva konuları ile ilgili yeni kararlar ile giriş yapıyorlar. Ancak planladıklarınız gerçeğe yansımayabilir, aile ve özellikle kardeş, çocuklar ekseninde bir takım sıkıntılar ile baş başa kalabilirsiniz. Merkür gerilemesi sizin ikili ilişkiler, özel hayat konularında bazı sıkıntılara sebebiyet verebilir. Özellikle çözümlenmeyen bazı olayların veya konuların tekrar gündeme gelmesi söz konusu olabilir.

Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişiye karşı takındığınız tavrı süzgeçten geçirmelisiniz sevgili oğlaklar. Yanlış anlaşılmalardan kaynaklı kırgınlıklar yaşanabilir, anlamadan dinlemeden karar vermekten kaçınmanız gerektiğini söylüyor yıldızlar. Yeni bir ilişki, ortaklık, taşınma, ev değiştirme, evlilik veya yeni bir girişim için uygun bir zamanda değilsiniz.

Retro bitmeden bu konuları gündeminize almamalısınız. Aynı şekilde yaşam alanınızı değiştirme konusunda da beklemeniz gereken bir dönemdesiniz. Etrafınızda bulunan kişilere karşı tavırlarınıza ve üslubunuza dikkat etmelisiniz. İletişimsel bazı aksaklıklardan kaynaklanan problemler yaşanabilir. Retro bunu tetikleyen ana neden sevgili oğlaklar.

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

kova burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
kova burcu haftalık burç yorumları

Kovalar haftaya iletişim trafiği yüksek bir şekilde başlıyorlar. Özellikle aile çevresi ve yakın akrabalar ile ilgili bir takım haberler ve alınacak kararlar sizi bekliyor. Merkür gerilemesi ile, daha çok sağlığınıza ve çalışma hayatınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Bu süreçte özellikle sağlıksal bir probleminiz varsa bu konu hakkında adım atmanız gerekiyor.

Çalışma ve iş hayatınızla ilgili önemli bir karar vermek için Retro bitimini beklemeniz lehinize olacaktır. Herhangi bir yeni oluşum veya ortaklı gibi konular içindeyseniz, beklemeniz ve bu adımı sizinle atacak olan kimselere karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Böyle bir durumun içine girerseniz hüsrana uğrayabilir ve maddi anlamda çok büyük yaralar alabilirsiniz. Güneş tutulması ile birlikte an ve beklenmedik kararları almak zorunda kalabilirsiniz.

Geçmişte yaşanan ve çözümlenmeyi bekleyen konular önünüze gelebilir. Özellikle mide, bağırsak ve sindirim sistemi rahatsızlıklarınız varsa, bu konuda ciddi tedbirler almanız gerektiğini söylüyor yıldızlar. Özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz ile ilgili daha duyarlı ve yapıcı bir tutum sergilemeniz gerekiyor. Tek taraflı düşünmekten vazgeçmeniz lehinize olacak.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK 

balık burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
balık burcu haftalık burç yorumları

Balık burçları, bu hafta daha çok ödemeler ve harcamalar ile baş başa kalacaklar. Savurganlıktan ve müsriflikten uzak durmalısınız. Merkür gerilemesi ile ilişkinize ve aşk hayatınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz.

Geçmişte ilişki yaşadığınız veya hayatınızı paylaştığınız birisi varsa, onunla ilgili bir haber alabilir veya yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz. Tarih tekerrürden ibarettir sevgili balıklar; geçmişte yaşadığınız duygusal üzüntüleri tekrar yaşamak istemiyorsanız böyle bir ilişkiden uzak kalmanız sağlıklı olacaktır. Ortaklık veya yeni bir başlangıç size pahalıya patlayabilir.

Güneş tutulması ile geçmişle ilgili bazı hesaplaşmalar veya konuşmalar gündeminize gelebilir. Çözülmeyi bekleyen bazı konular önünüze gelebilir ve çözülmeden gitmeyecektir. Bu konuda yapmanız gereken, soğukkanlı ve sakin kalarak, duygularınızı iyi yönlendirmek olacaktır. Duygusal yapınız gereği zor olsa da, kendinizi kaptırmamanız gerekiyor. Etrafınızda bulunan ve size değer veren kimselere karşı takındığınız tavırlar ve agresif hareketlerden vazgeçmelisiniz sevgili balıklar.

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


15-21 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler Medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan 8-14 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde Haziran Ayı Burç Yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.