Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Aşk Büyüsü Tutar mı? Büyülerin çok çeşitli amaçlar için yapıldığını daha önce söylemiştik. Büyüler iyi amaçlar için yapıldığı kadar kötü amaçlar için de yapılmışlardır. Çok eski tarihten bu yana insanlar elde etmek istediklerini elde etmede en kısa yolun büyü olduğuna karar vermiş bu yolu çoğu kez kullanmışlardır. Dinimizce büyü yapmak ve yaptırmak günah sayılmıştır ve bunları yapanların ALLAH’a şirk koştuğu kabul edilmiştir.

Bunun yanında yine bu büyüleri yapan ve yaptıran dinden çıkmış sayılır. Ancak büyüyü bozdurmanın bir günahı yoktur, büyü vardır ve insanlar tarafından kabul edilmiştir.

Yapılan bir büyüyü bozdurmak insana haktır denilmiştir.

İnsanlar yapılan bir büyü ile yaşadıklarında aslında kendi hayatlarını yaşamamış kabul edilir. Kişi belli etki altına alındığı için büyü yapılan kişi kendi kararları verememiştir. Büyü yolu ile kişinin kendi özgür iradesi elinden alınmış ve etki yüzünden kendi kararlarını vermez hale gelmiş olur. Bu sebepten dolayı büyü yapmak ve yaptırmak günahtır dinimizde.

Büyülerin çok çeşitli amaçlar için yapıldığını söylemiştik. Kişiler bazen bu büyüleri aşk için yaparlar, sevdiklerini elde etmek isterler ama aşkları karşılıksız ise, maalesef çaresizce büyü yolunun kullanmak zorunda kalmışlardır. Aşk için yapılan büyü de diğer büyüler gibi tutabilir. Aşk için yapılan en etkili büyü ise canbar aşk büyüsüdür denilebilir. Bu büyü sevdiği kişiyi kendine bağlamak için yapıldığı gibi giden bir sevgiliyi ve ya eşi geri döndürmek için de yapılabilir.

Aşk Büyüsü Tutar mı?  Yapılan her büyü tutar ancak kişilerin üzerindeki etkiler değişebilir. Birini tam anlamı ile etkiler iken kimi insanları çok fazla etkilemez, burada kişinin inancı ve enerjisi büyük rol oynamaktadır. Elde etmek istediğiniz kişi ALLAH‘ a çok bağlı ise, yapılan bu aşk büyüsü o kişiyi çok fazla etkilemeyebilir, ancak dini görevlerini yapmayan biri bu büyüden tam olarak etkilenebilir.

Yapılan büyü her ne amaç ile yapılırsa yapılsın büyü yapmak ne kadar günah ise, büyü yaptırmak ta bir o kadar günah sayılır dinimizce, dini bütün yaşayan ve ya ALLAH tan korkan insanlar büyü yapmaktan çekinirler.

Bir önceki yazımız olan Aşk Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir