Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Aşk Büyüsü Belirtileri nelerdir? yada Aşk Büyüsü nasıl belli olur?Aşk Büyüsü kendini aşık olmak gibi bir durum söz konusu olduğunda ve en önemlisi olmaması gereken ya da eskiden sevilmeyen bir kimseye duyguların yoğunlaşması anlamında kendini belli eder. Aşk Büyüsü Belirtileri  ortaya çıkar. Birbirinden çok çeşitli nedenler ile ayrılan insanların yeniden kavuşması için ve dileklerinin yerine getirilmesi için özel bir dua ile yapılan işlemlerden meydana gelir bu büyü çeşidi.

Duanın Veya Büyünün Yapılması İçin;

sevgililerden birinin bu konuda uzman olan bir kişiye başvurması ve bu konunun son derece gizli tutulması büyü için oldukça önemlidir. Büyünün başarılı olması için bu gizlilik mutlaka gereklidir. Kocasına yeniden kavuşmak isteyen insanlar bu konuda uzman olan kişilere giderek kendilerine yardım etmelerini istemektedir. Gittikleri bu kişiye sevgilisinin ismini, kendi ismini ve baba ve annelerinin isimlerini söylerler. Sonrasında uzman olan kişiye büyüyü yaptıracak olan kişi dilediği şeyi belirtir.

Büyüyü yapacak uzman kişi büyüyü yapacağı kişinin de büyüyü yaptıracak olan eşinde burçlarına, yıldızlarına ve kavuşma ihtimallerinin olup olmadığına bakar ve öğrenir. Sonrasında uzman olan kişi büyünün yapılmasını isteyen kişinin aynı gün içinde kendisine tekrar gelmesini ve gelirken de bir bardak deniz suyu getirmesini söyler mutlaka.

NEDEN DENİZ SUYU KULLANILIR?

Çünkü deniz, ayrılan insanları kavuşturan, özlemleri sona erdiren bir sembol olarak bilinmektedir.

Bu konuda uzman kişi bu deniz suyunu alır ve suya kurandan bazı gerekli olan sureleri okuyarak işlemi başlatır. Suya uygulanan işlem sona erdikten sonra suyun getiren kişinin başı üzerinde 7 kez dolaştırılması gerekir ve dikatli olunmalıdır. Kullanılan bu suyun 7 damlasını yanan bir ocağa damlatır ve eşlerin isimlerini belirtir.

Sonrasında sen kavuştur ya sübhan der ve dört bir tarafa üfler.

Aslında durum bu noktaya gelmeden öncelikle ilişklerinizdeki aksaklıkları, olumsuz durumları ve kendi hatalarınızı düşünmeniz daha doğru olacaktır. Elbette eşinizin de ilişkide olumsuz davranışlar sergilemiş olabilir. Bu neden ile her iki tarafında önce kendi hatalarını düzeltmesi doğru tercih olacaktır. Aşk büyüsü yapılan kişi büyünün etkisi ile karşı tarafa sevgi besleyecektir. Aşk büyüsü yapılan kişi kendisinde büyü olduğunu anlayamaz, Kocanızı eve bağlamak için falcılardan, büyücülerden ve benzeri kişilerden medet ummamanız gerektiğini bilmenizde fayda var. kendi başınıza hiçbir işe kalkışmamanız sizin için iyi olur ve doğru olan budur. Bu tür aşk büyüleri için kendi başınıza yapacağınız işlemlerle başarılı olabilmeniz mümkün değil ayrıca buna benzer işlemler de günahtır. Eşinizle aranızdaki sorunları bu şekilde çözmeye çalışmanız son derece yanlış bir tutum olacaktır. Ayrıca büyüler risklidir zarar görmemek için uzak durmanız gerekir.

Bir önceki yazımız olan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir