Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

29 Mart – 4 Nisan 2021 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (Geçtiğimiz Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

KOÇ BURCU

koç burcu haftalık burç yorumları

 

Mart ayının son haftasına Ay Terazi burcunda giriyor olacağız. Hafta başında ikili ilişkileriniz ve sözleşmeleriniz önem kazanıyor olacak. Toplantılarınızı da pazartesi gününe almak yerinde olabilir zira Ay’ın Satürn, Mars ve Jüpiter arasında destekleyici açılar gün boyunca etkin olacaktır. Salı günü gündüz saatlerinde Ay burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapacak. Hafta ortasında bilhassa ortak gelirleriniz ile ilgili yoğun bir gündeminiz söz konusu olabilir. Perşembe günü pozitif enerjiler var. Hayatınızdaki önemli otorite figürlerinden destek alabilirsiniz. Önemli kararlar alabilirsiniz. Cuma günü Ay Yay burcunda ve Merkür ile Plüton arasındaki etkileşim düşündüklerinizle ilgili önemli bir dönüşüm enerjisi içerisinde olacağınızı anlatıyor. Pazar günü Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Hepinize bolluk, bereket ve güzellikler dilerim.

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

29 Mart haftasına başlarken çalışma koşullarınızla ilgili konular öne çıkıyor olacak. İşlerinizle ilgili konuları düzenlemek isteyebilirsiniz. Salı günü Ay karşıt burcunuz olan Akrep burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkilerinizle ilgili konularda olumlu enerjiler çarşamba günü pozitif seyredecek. Hafta ortasında Ay Küçülen ay fazında ilerlerken yaptıklarınızı sunmanız açısından güzel fırsatlar sunuyor. Perşembe günü itibarıyla Ay yay burcunda ilerliyorken ödemelerinizle ilgili konularda partnerinizle görüşmeler içinde olabilirsiniz. Tüm işlerinizin yolunda gideceği harika bir hafta geçirmenizi dilerim.

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

29 Mart haftasında Ay Terazi burcunda güne başlıyoruz. Pazartesi günü enerjileri sakin ve görüşmeler adına uygun. Salı günü gündüz saatlerinde Merkür ile Neptün arasındaki kavuşum açısı düşündüklerinizi fazla idealize edebileceğinizi gösteriyor. Hafta ortasında enerjiler çok daha dalgalı seyredecek gözüküyor. Bilhassa perşembe günü otorite figürlerinizden güzel destekler alabilirsiniz. Cuma günü Ay karşıt burcunuz olan Yay burcunda ilerliyorken eşinizle ilgili konulara fazlasıyla odaklanabilirsiniz. Aynı zamanda Merkür ile Plüton arasında bir destekleyici açı kesinleşeceğinden zihinsel açıdan kendinizi hayli güçlü hissedebilirsiniz. Güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

29 Mart 4 Nisan haftasına girişte evinizle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Salı akşam saatlerinde alacağınız beklenmedik haberler can sıkıcı olabilir. İkili ilişkilerinizde ise güzel gelişmeler ve birbirinizi destekleyici durumlarınız söz konusu olabilir. Ancak cuma günü yoğun enerjiler var. Bugünlerde alacağınız önemli kararları daha sonra tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Pazar günü eşinizle ilgili konular Ay’ın Oğlak burcuna geçmesiyle birlikte öne çıkıyor olacak. Hepinize iyi haftalar dilerim.

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Mart ayının son haftasında Ay Terazi burcunda ilerliyor olacak ve sizlerin açısından yakın çevre konularınız öne çıkıyor olacak. İletişimsel konularınızla ilgili olarak belirli düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri ilişkilerinize odaklı olacaksınız. Perşembe günü Ay burç değiştirecek ve Yay burcuna geçiş yapacak. Çocuklar veya aşk hayatınızla ilgili düşündüklerinizi gerçekleştirmek adına günü değerlendirebilirsiniz. Hafta sonu Ay Oğlak, Merkür ise Koç burcuna geçiş yapacak. Haliyle yoğun bir tempo içerisinde çalışmalarınıza odaklı olabileceksiniz. Hepinize güzelliklerle dolu bir hafta dilerim.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Parasal konularınızın önem kazanacağı hafta başında anlaşmalar adına olumlu günlerdesiniz. Salı günü Merkür Neptün etkileşimi düşündüklerinizin ve zihninizin bulanıklaşacağını anlatıyor. Hafta ortasında ani bir şekilde yakın yerlere seyahat etmenizi gerektirecek durumlar meydana gelebilir. Hafta sonu aklınıza takılan konuları yoluna sokmanız açısından iyi bir fırsat olabilir. Pazar günü çocuklarınıza vakit ayırmak isteyeceksiniz. Hepinize güzel ve sağlıklı bir hafta dilerim.

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

Mart ayının son haftasına Ay sizlerin burcunda iken başlıyor olacağız. Bireysel konularınızla ilgili düzenlemeler içerisinde olmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda önemli görüşmelerinizi de bugüne alabilirsiniz. Zihinsel uğraşlar açısından uygun enerjiler var. Hafta ortasında parasal kazanımlarına odaklanıyor olacaksınız. Perşembe günü yoğun etkiler var. Bilhassa yakın yerlere seyahatlerinizle ilgili ani meydana gelebilecek durumlar üzerinizde stres yaratabilir. Cumartesi günü saat 08.23 ile 11.13 arasında Ay boşlukta ilerliyor olacak. Bu zaman zarfında yeni bir iş başlatmamanız iyi olacaktır. Hepinize güzel enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları

 

 

Hafta başında rüyalarınız öne çıkabilir. Pazartesi ve salı günü önemli görüşmelerinizi düzenlemek açısından uygun. Hafta ortasında küçülen ay fazında ilerleyen Ay işlerinizle ilgili güzel sonuçlar almanızı destekliyor. Çarşamba günü kendinizle ilgili meselelerde ani kararlar almaktan uzak durmanızda yarar var. Hafta sonuna doğru parasal konularınız öne çıkıyor olacak. Düşündüklerinizi gerçeğe çevirmek adına kendinizde gereken cesareti buluyor olacaksınız. Bilhassa görüştüğünüz kişilere dikkat etmelisiniz. Pazar günü yakın çevrenizle iletişiminizin olacağı ve sürpriz gelişmelerin olacağı bir gün olabilir. Hepinize iyi haftalar dilerim.

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

Mart ayının son haftasına Ay Terazi burcunda haftaya başlıyor olacağız. Kariyerinizden elde edeceğiniz kazancınızla ilgili olarak belirli düzenlemeler yapmak durumunda olabilirsiniz. Hafta ortasında Ay Akrep burcunda ilerliyor olacak. Rüyalarınız öne çıkabilir. Bir sağlık durumunuzla ilgili şifa getirebilecek bir tedaviye başlayabilirsiniz. Cuma günü tartışmalara dikkat etmenizde yarar var. Bu hafta sonu aklınızdakileri yerine getirmek adına uygun enerjiler var. Hepinize iyi ve bol bereketli bir hafta dilerim.

 

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

29 Mart haftasına girişte kariyerinizle ilgili konularda önemli konular sizler için önemli hale gelecek. Yoğun bir hafta sizleri bekliyor. Salı günü sabah saatlerinde Ay burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapacak. Çarşamba günü sosyal çevrenizle olan görüşmeleriniz hız kazanabilir. Aynı zamanda aşk hayatınızla ilgili güzel gelişmeler sizleri hafta ortasında mutlu edecek gözüküyor. Cuma günü parasal konularda gerginlikleriniz söz konusu olabilir. Arkanızdan dönen işler önünüze düşebilir. Pazar günü Ay sizin burcunuzda ilerliyor olacak. Kendinize vakit ayırmak isteyebilir, sakin bir gün geçirebilirsiniz. Hepinize güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

1 Mart haftasında Ay Terazi burcunda uzak akrabalarınızla ilgili konularda yoğun uğraşlarınız söz konusu olabilir. Hızlı ve yoğun enerjiler hafta boyunca etkin olacak gözüküyor. Cuma günü gerginlikler bilhassa sosyal çevrenizle ilgili olarak öne çıkabilir. Sözlerinize dikkat etmenizde yarar var. Hafta sonu hastaneler ya da kapalı alanlar ile ilgili işlerinizde uğraşlarınız söz konusu olabilir. Aşk ilişkileriniz pazar günü gerilimli seyredebilir. Hepinize güzel enerjilerin etkili olacağı güzel bir hafta dilerim.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Mart ayının son haftasında yoğun çalışma enerjileri içerisinde olabilirsiniz. Salı günü bilhassa duygusal ilişkilerinizde beklemediğiniz ancak sizleri çok mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir. Çarşamba günü anneniz ya da ailenizdeki önemli kadın figürleri ile olan tartışmalara dikkat etmeniz yerinde olacaktır. Olaylar siz farkına varmadan büyüyebilir. Hafta ortasında küçülen ay fazında ilerleyen Ay işlerinizle ilgili güzel sonuçlar almanızı destekliyor. Aynı zamanda daha çok sosyal çevre ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize odaklı olacaksınız. Aklınızdakileri tamamlamak adına harekete geçebilirsiniz. Hepinize güzel enerjilerin aktif olduğu bir hafta dilerim.

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


29 Mart – 4 Nisan  2021 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

 

Bir önceki yazımız olan 22 Mart – 28 Mart 2021 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.