Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

22 Mart – 28 Mart 2021 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (Geçtiğimiz Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

KOÇ BURCU

koç burcu haftalık burç yorumları

 

22 Mart haftasına Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Hafta başında aileniz ile ilgili temalar dikkat çekiyor olacak. Çarşamba günü Ay burç değiştirerek Aslan burcuna geçiş yapacak. Çocuklarınızla ilgili konulara odaklanabilirsiniz. İletişim zorlayıcı olabilir. Hafta sonu Ay Başak burcunda ilerliyorken evinizle ilgili çalışmalarınız, günlük rutin işlerinizle ilgili detaylı uğraşlarınızla ilgilenebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımları ile ilgilenebilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkiler, eşiniz ve sözleşmelerinizle ilgili konularda önemli tamamlanmaları ve sürüncemede kalmış işlerinizin sonuçlanmasını sağlayacak bir Dolunay meydana gelecek. Hepinize bolluk, bereket ve güzelliklerle dolu bir hafta dilerim.

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

22 Mart haftasına başlarken geride kalan tüm işlerinizi tamamlayarak ve görüşmelerinizi planlayarak başlıyor olacaksınız. Çarşamba gecesi Ay Aslan burcuna geçiş yapacak. Haliyle sizlerin de yuva alanlarınızda daha fazla otoritenizi göstermek isteyeceğiniz durumlar öne çıkıyor olacak. Cuma gününe doğru Ay Başak burcunda ilerliyorken çocuklarınızın okulları veya genel işleri ile ilgili düzenlemek, toparlamak istedikleriniz açısından verimli bir gün geçirebilirsiniz. 28 Mart günü Terazi burcundaki Dolunay sizlerin günlük mesleki alanlarınızla ilgili olarak daha görünür sonuçlar elde etmeniz açısından destekleyici olacaktır. Tüm işlerinizin yolunda gideceği harika bir hafta geçirmenizi dilerim.

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

22 Mart haftasında yoğun koşturmalı bir hafta sizleri bekliyor. Hafta başında Merkür ve Uranüs açısı ani kararlar almaya yatkın olacağınız bir haftada olduğunu vurguluyor. Parasal konularınızla ilgili tüm işlerinizi hafta başında halletmeniz yerinde olacaktır. Salı günü daha sakin kalmanız gereken bir gün olacak. Perşembe günü arkadaş çevrenizden kişiler ile tartışmalarınız olabilir. Hafta sonuna doğru Ay’ın Başak burcuna geçmesiyle birlikte daha çok ev alanlarınızda temizliğe ve düzene vakit ayırmak istiyor olacaksınız. Terazi burcunda meydana gelecek olan Dolunay haftanın önemli olaylarından olacak. Çocuklarınız varsa onların okul hayatlarını ilgilendiren bir konuda daha görünür sonuçlar elde etmeniz açısından önemli bir dolunay olabilir. Güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

22 Mart 28 Mart haftasına Ay sizin burcunuzda giriyor olacağız. Pazartesi günü gün boyunca iletişim konuları öne çıkıyor olacak. Hafta ortasında Ay Aslan burcuna geçiyor olacak. Parasal konular kafanızı kurcalayabilir. Bilhassa çarşamba günü görüşmelerinize dikkat etmenizde yarar var. Tartışmalara açık bir günde olabilirsiniz. Cuma günü yakın çevrenizle olan görüşmelerinizin yoğun olacağı bir gün olabilir. Pazar günü meydana gelecek ve ailenizle ilgili temalara vurgu yapacak olan Dolunay daha önce başlattığınız işlerinizin daha görünür hale gelmesine olanak sağlayacak. Hepinize iyi haftalar dilerim.

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

22 Mart haftasına sizler sosyal çevrenizle olan görüşmelerinizin yoğun olacağı bir şekilde başlıyorsunuz. Salı günü özel ilişkilerinizdeki sürtüşmelere dikkat etmenizde yarar var. Çarşamba günü Ay burç değiştiriyor ve sizin burcunuza geçiyor olacak. Bugün daha kendi kendinize kalmaya özen göstermenizde yarar var. Saç ve cilt bakımı gibi işlerinizi perşembe günü halledebilirsiniz. Cumartesi günü daha çok parasal konularınızla ilgili düzenlemeler içerisinde olabilirsiniz. 28 Mart tarihinde gerçekleşecek olan Terazi dolunayı yakın çevrenizle olan iletişimlerinizde daha önce başlattığınız birtakım işlerinizin şimdi tamamlanmasına olanak sağlıyor olacak. Hepinize güzelliklerle dolu bir hafta dilerim.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

22-28 Mart haftasına Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Hafta başında kariyerinizle ilgili konularda sosyal çevreniz ile önemli görüşmeler yapmanız gereken durumlar meydana gelebilir. Çarşamba gecesi Ay Aslan burcuna geçiş yapacak. Geri planda kalmış konularınızla ilgili cesaretle adım atıp işlerinizi düzenlemek adına Perşembe gününü değerlendirebilirsiniz. Cuma ve cumartesi günü Ay Başak burcundayken kişisel bakımınızla ilgili düzenlemeler yapmak için uygun olabilir. 28 Mart günü parasal konularınızda daha önce başlatmış fakat tamamlamaya fırsatınız olmamış olan işlerinizi tamamlamanız adına yardımcı olacak bir Dolunay Terazi burcunda meydana geliyor olacak. Hepinize güzel ve sağlıklı bir hafta dilerim.

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

Bu haftanın başında kariyerinizle ilgili konular dikkat çekiyor olacak. Pazartesi günü önemli kararlar almaya yatkın bir zaman diliminde olabilirsiniz. Hafta ortasında Ay Aslan burcuna geçecek. Sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizde otoritenizi ortaya koymak istediğiniz durumlar öne çıkabilir. Cumartesi günü geri plandaki işlerinizle ilgili düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Pazar günü sizin burcunuzda bir Dolunay gerçekleşiyor olacak. Dolunay kendinizle ilgili daha önce başlattığınız ancak tamamlayamadığınız işlerinizi tamamlamanız açısından önem kazanıyor olacak. Hepinize güzel enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları

 

22 ve 28 Mart haftasında yoğun enerjiler bilhassa eşinizin yakın çevresi ile ilgili alanda meydana gelebilir. Hafta başında ödemeleriniz ve banka işlerinizle ilgili alanlarda görüşmeleriniz yoğun olabilir. Hafta ortasında Aslan burcuna geçen Ay kariyerinizle ilgili konularda daha fazla kendinizi öne çıkarmanız adına sizleri destekliyor olacak. Cumartesi günü sosyal çevrenizden kişiler ile görüşmeleriniz olabilir ve sizleri sevindirecek haberler alabilirsiniz. Pazar günü Terazi burcunda gerçekleşecek olan Dolunay öncesinde bir miktar gergin olabilirsiniz. Dolunay kapalı alanlardaki işlerinizin daha görünür hale gelmesine olanak sağlıyor olacak. Hepinize iyi haftalar dilerim.

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

Haftanın başında Ay ortak paylaşımlarınızla ilgili konuları öne çıkartıyor olacak. Bilhassa pazartesi günü eşinizle aranızda bu konularda bir fikir birliğine varmaya çalışabilirsiniz. Çarşamba gecesi Aslan burcuna geçen Ay uluslararası işlerinizi organize etmeniz açısından hafta ortasında sizler için iyi olabilir ancak gerginliklere dikkat etmeli ve iş hayatınızdan kişilerle tartışmalara girmemeye önem vermelisiniz. Cumartesi günü çocuklarınızın rutin işleri ile ilgilenmek için uygun bir gün olabilir. Pazar günü Terazi burcunda bir Dolunay var. Kariyerinizden gelen kazançlarınızla ilgili konular Dolunay ve sonrasındaki 15 günlük süre boyunca daha görünür hale gelebilir. Sürüncemede kalmış işleriniz tamamlanabilir. Hepinize iyi ve bol bereketli bir hafta dilerim.

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

22 Mart haftasına Ay Yengeç burcunda giriyor olacağız. Eşiniz ve ikili ilişkilerinizle ilgili konular pazartesi ve salı günü dikkat çekebilir. Çarşamba gecesi Ay burç değiştirerek Aslan burcuna geçecek. Ortak paylaşımlarınızla ilgili konuları organize etmek ve otoritenizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü uzak yerlerle ilgili işlerinizi düzenlemeniz adına uygun ve sakin enerjiler var. 28 Mart günü Terazi burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Kariyerinizle ilgili olarak daha öncesinde başlatmış olduğunuz işlerinizde önemli tamamlanmalar Dolunay ile birlikte meydana gelebilir. Ancak gün içerisinde çevrenizle olan iletişiminize dikkat etmenizde yarar var. Hepinize güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Hafta başında sizler için yoğun bir iletişim söz konusu olabilir. Çarşamba günü itibariyle ikili ilişkilerinize daha fazla kafa yoruyor olacaksınız. Eşinizle aranızda benim dediğim olacak tartışması yaşanabilir. Bilhassa perşembe günü ani kararlar almamaya çalışın. Cuma günü Ay Başak burcunda olacak ve ortak paylaşımlarınızla ilgili olarak düzenlemeler içerisinde olmanız gerekebilir. 28 Mart tarihinde Terazi burcunda meydana gelecek olan Dolunay yabancılar ve eşinin yakın çevresi ile ilgili konularda daha önce başlanılmış olan birtakım görüşmelerin tamamlanmasında önemli rol oynayabilir. Hepinize güzel enerjilerin etkili olacağı güzel bir hafta dilerim.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

22 Mart haftasına Ay Yengeç burcunda ilerlerken başlıyor olacağız. Bilhassa eşinizin yakın çevresiyle aranızda yoğun bir iletişim trafiği hafta başında söz konusu olacaktır. Hafta ortasında Ay Aslan burcuna geçecek. Günlük rutin işlerinizle ilgili organize olmanız gereken durumlar olabilir. Hafta sonuna doğru eşinizle daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Pazar günü Terazi burcunda bir Dolunay var. Dolunay sizlerin ödemeler ve hisseli paylaşımlar alanınızda süregelen işlerinizin tamamlanması açısından önem kazanıyor olacak. Hepinize güzel enerjilerin aktif olduğu bir hafta dilerim.

Aynı zamanda bu hafta işlerimizi planlarken aşağıdaki zamanlarda yeni bir iş başlatmamaya özen göstermemizde yarar var. Çünkü Ay boşluktayken başlanılan işleri tamamlamak zordur. Bu sürelerde keyifli vakit geçirebilir veyahut daha önceden başlamış olduğunuz işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


22 Mart – 28 Mart 2021 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan 15 Mart – 21 Mart 2021 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.