Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (Geçtiğimiz Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

18 Ocak – 24 Ocak Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

koç burcu haftalık burç yorumları

Gerçekleştirmek istedikleriniz adına yeni adımlar atabilirsiniz. Kariyerde yeni görüşmeler yapabilir, çalışmıyor iş arıyorsanız yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Topluluklarda, seminer, toplantı, sunum vb. konularda kendinizi gösterebilir, ön plana çıkabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak, yeni gruplara dahil olmak, bununla birlikte ortaya çıkabilecek yeni iş planları, görüşmeler ortaya çıkabilir.

 

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Meslek hayatınız ve kariyerinizde kararlarınızla ön plana çıkacaksınız.Yeni iş anlaşmaları, yeni iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Üstlerinizden gelecek yeni teklifler, terfi gibi gündemlerde yaşamınızda yeni kapılar açabilir. Gelecek fırsatları iyi değerlendirin. Ailenizle, eşinizle yaşamınıza dair alacağınız yeni kararlar gündeme gelirken, sonucunu beklediğiniz konularda tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Aile kurma kararı verebilirsiniz. Ebeveyn sağlığına dikkat edin.

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

Yaşamınızda değişimler başlıyor. İstekleriniz için mücadele edecek ve başarılı olacaksınız.

Öğrenciyseniz yeni eğitim planları gündeme gelirken, kişisel gelişim, akademik konularda da yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Şehir dışı, yurtdışı bağlantılı işler, yeni bağlantılar, ticari konularda yeni anlaşmalar, girişimler söz konusu olabilir. Hukuki konularda beklediğiniz gelişmeler sonuçlanabilir. Uzak akrabaların, varsa torunların gündemleri yaşamınızda yer alabilir.

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

1 ay boyunca maddi durumunuz ön planda olacak. Eşinizle ortak gelirleriniz, varsa ailenizle, ortağınızla olan gelirlerde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Vergi ödemeleri, nafaka, tazminat, emeklilik, sigorta gibi tüm finansal konular dikkat çekiyor. Banka kredisi için başvuru yapabilirsiniz. Borçlarınız varsa yapılandırma yoluna gitmelisiniz. Sağlığınıza özen gösterin. Psikolojik gelişim anlamında terapi ve enerji çalışmalarıyla ilgilenebilirsiniz.

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

İkili ilişkileriniz odak noktanız olacak. Eşinizin işi ya da hayatındaki değişimler, ortağınızla ilgili konular ön planda olabilir.Duygusal konularda yeni kararlara açık bir dönemdesiniz. Kimileriniz için evlilik kararı gündeme gelirken, kimileriniz de ilişki ve evlilikte ayrılık kararı alabilir. Yalnızsanız yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Hukuki konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşinizde yeni girişimler, imzalar, yeni ortaklık kararları da gündeme gelebilir.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

İş hayatınız, çalışma koşullarınız mercek altında olacak. Sorumluluklarınız artıyor.Çok çalışacak ve düzeninizi oturtmak adına çaba göstereceksiniz. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yeni projeler, yeni planlar yapabilirsiniz. İş arıyorsanız yeni görüşmeler gündeme gelebilir. Yaşamınızdaki dönüşüm bazı zorlukları ortaya çıkarsa da kariyerde yeni haberler ve fırsatları karşınıza getirebilir. Sağlık konularına dikkat edin. Yoğunluktan kaynaklı stresler yaşanabileceğinden bağışıklığınıza beslenmenize özen gösterin.

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

Yatırımlarınızı değerlendirmek ya da yeni yatırımlar yapmak gündeme gelebilir. Bu dönem işlerinizde çözüm odaklısınız.Aşk hayatınızda, ilişkinizde yeni kararlar alabilir, eğer yalnızsanız yeni aşk başlangıçları yapabilirsiniz. Duygusal dünyanızı dengeye oturtmak isteyeceksiniz. Çocuklarınızla ilgili gelişmeler yüzünüzü güldürebilir. Ve yine çocuklarınızın geleceğine dair yeni kararlar alabilir, başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi değerlendirmek, ortaya çıkarmak adına güzel zamanlar.

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları

 

 

 

 

Önümüzdeki 1 ay odağınız eviniz, yuvanız, yaşam alanınızda olacak.Ebeveynlerinizin, aile büyüklerinizin sağlığında bazı zorlanmalar meydana gelebilir. Gayrimenkul, emlak alım satım, yeni eşya almak, tadilat, taşınma konuları gündeme gelebilir. Ailevi ilişkilerde çözülemeyen konuları ve problemleri masaya yatırabilir, çözüm yolları arayabilirsiniz. Kariyerde değişim kararlarıyla birlikte yeni başlangıçlar söz konusu olabilir.

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

Hayatınızda yeni projeleriniz, planlarınız, yapmak istedikleriniz öne çıkıyor.Çevrenizle iletişiminiz artıyor. Birlikte çalıştığınız kişiler ya da güvendiğiniz kişilere danışacağınız, fikir alacağınız yoğun bir süreç olabilir. Birçok işi bir arada yapmak isteyebilirsiniz. Kardeşler, yakın arkadaşların gündemleri ve onların hayatındaki gelişmelere dahil olabilirsiniz. Yeni anlaşmalar yapabilir, mesleki anlamda yeni imzalar söz konusu olabilir.

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Finansal konular ve gelirleriniz ön planda olacak. Harcamalarınıza ve ani çıkacak ödemelere karşı temkinli olun.Kariyerinizde yeni kararlar gündeme gelebilir. İşinizde fırsatlarla karşılaşabilir, değişimler yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz bir para elinize geçebilir. Yatırımlarınız, gayrimenkul konuları gündeminizde olabilir. Ortak kazanımlar, ortaklı işler ve ticari durumunuzda dönüşümler yaşayabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Sizin için önemli bir ay başlıyor. Kendinizi gösterecek, yeni başlangıçlarla öne çıkacaksınız.Duygusal ilişkilerde yeni kararlarla birlikte güzel dönüşümler meydana gelebilir. Yeni iş anlaşmaları yapabilir, yeni imzalar atabilirsiniz. Kariyerde yapılanma dönemi olarak karşınıza çıkacak fırsatları ve teklifleri güzel değerlendirin. Fiziksel görüntünüzde değişiklik yapabilirsiniz. Elbette burcunuzda birçok gezegenin kavuşumda olması sağlığınıza özen göstermeniz konusunda uyarıyor.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Bu dönem içe dönüş ve kabuğunuza çekilme isteği ortaya çıkabilir.Yalnız kalmak isteyebilir, yaşamınıza dair çeşitli muhasebeler yapabilirsiniz. Kariyerde değişimler ve yeni kararlar gündeme gelirken, 1 ay boyunca bazı hesaplaşmalar, ayrılıklar, dedikodular yaşamınızda yer bulabilir. Büyük bir farkındalık yaşayarak kendinizi arındıracağınız bir süreçtesiniz. Hem kendi ruhsal ve fiziksel sağlığınız, hem de aile büyüklerinin sağlığına dikkat edin.

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


18 Ocak – 24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

 

Bir önceki yazımız olan 16 Kasım - 22 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.