Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (Geçtiğimiz Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

22 Şubat – 28 Şubat Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

koç burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta Merkür’ün Kova burcunda ileri gitmesi ile sosyal çevreniz ve kariyer yoluyla elde ettiğiniz gelirlerde hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Hafta sonunda gerçekleşecek olan Başak burcundaki Dolunay, ihtiyacınız olan koşulların netleşmesini sağlayabilir. Maddi alanda gelişebilecek sürprizlerle istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca kendi içinize kapanmak, yaratıcılığınızı ortaya çıkartmak ve yaratıcı konulara, spritüel alanlara eğilmek, kendinize dönmek arzusu içinde olabilirsiniz.

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta yurt dışıyla ilgili konulara ve özel hayatınızda alacağınız aksiyonlara dikkat etmelisiniz. Hafta sonu Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, çocuklar, aşk hayatınız, hobileriniz ve ilgi alanlarınızda bir düzenin kurulmasını sağlayabilir. Özgürlük ihtiyacınızın artması ve özel hayatınızda yaşanabilecek sürpriz değişiklikler, burada size destek olacak. Önümüzdeki bir ay boyunca daha fazla sosyalleşmek, arkadaşlarınızla duygusal bir ilişki içinde olmak, onlara yardım etmek arzusu içinde olabilirsiniz.

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

Merkür’ün ileri gitmesi sayesinde önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Daha fazla güç elde etmek için çaba gösterebilir, yapacağınız görüşmelerle burada hız kazanabilirsiniz. Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay ile, eviniz, aileniz ve yuvanız tarafında düzeniniz netleşebilir. Belki evden çalışma kararı alabilirsiniz ve bu nedenle gerekli koşulları sağlamak için eve biraz daha yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca kariyerinizde yükselip maddi anlamda özgürleşebilirsiniz. Herkes tarafından konuşulabilir, takdir edilebilirsiniz. Fırsatları iyi değerlendirin.

 

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

Merkür’ün ileri gitmesi ile birlikte çalışma şartlarınız ile ilgili tasarruf ve yatırımlarda hız kazanabilirsiniz. Başak burcundaki Dolunay, önemli analizleri ve değerlendirmeleri masaya koymak isteyeceğinizi gösteriyor. Aile içi bazı zıtlaşmalar yaşayabilirsiniz ve yakın çevrenizdekilerin yaşam düzeninde ve sizin de günlük planlamalarınız da önemli sonuçlar, netlikler gündeme gelebilir. Gelecek planlarınızdaki ani değişiklikler bu yapacağınız yeni planlamalar da fayda sağlayacak. Venüs’ün bir ay boyunca Balık burcunda olmasıyla uzaktaki akrabalarınız, aileniz ile daha fazla iletişim halinde olabilirsiniz. Özleminiz artabilir.

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Çalışma hayatınızdaki köklü değişimlere ve kariyer alanınızdaki önemli aksiyonlara dikkat etmelisiniz. Merkür’ün ileri gitmesi ile birlikte ortaklarınız ile olan ilişkiniz, evliliğiniz veya sözleşmeler ile ilgili görüşmeler hız kazanacak. Hafta sonunda Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, maddi konulardaki kafa karışıklığınıza bir son verecek. Kazançlarınızda ihtiyaçlarınızı belirlemeniz önemli rol oynayabilir. Önümüzdeki bir ay boyunca partnerinizle daha romantik anlar yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Aşk hayatınızda yaşanabilecek köklü değişimlere ve beraberinde uzaklarla bağlantılı finansal konular öne çıkıyor. Merkür’ün Kova burcunda ileri gitmesi ile birlikte, çalışma şartlarınız ve ortamınız, sağlığınız ile ilgili görüşmeler ve stratejiler hız kazanacak. Burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay, ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında tavrınızı net belirlemenizi sağlayacak, sosyal çevreniz bu konuda sizi destekleyebilir. Finansal alanda yaşanabilecek sürprizler de özel hayatınızdaki kararları destekleyecek. İkili ilişkiler ve ortaklıklar alanında önümüzdeki bir ay boyunca daha verici, daha romantik ve daha fedakar davranabilirsiniz.

 

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

Bu hafa, ev ve aile hayatınızda köklü değişimler, maddi yatırım ve tasarruflarınızda atacağınız adımlar olacak önem kazanacak. Merkür’ün Kova burcunda ileri gitmesi ile birlikte çocuklar, aşk hayatınız, hobileriniz ve işe dönüştürmeye çalıştığınız ilgi alanlarınız konusunda yapacağınız görüşmeler hız kazanacak. Hafta sonu Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, iş ve çalışma düzeniniz konusunda arka plandaki şartları netleştirmenizi sağlayacak. Finansal alanda gerçekleşecek olan sürpriz durumlar ise burada size yol gösterici olacak. Venüs’ün bir ay boyunca Balık burcunda olması, sağlığınız ve çalışma ortamınızı keyiflendirirken, konsantrasyonu zorlaştırabilir.

 

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları

Merkür’ün Kova burcunda ileri gitmesi ile birlikte eviniz ve aileniz konusundaki kararlarda hız kazanabilirsiniz. Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, bazı ortamlara ve çalışma arkadaşlarınıza veda etmenizi gerektirebilir. Ortaklık veya ilişki alanında yaşanabilecek sürprizler burada işinizi kolaylaştırırken, çocuklar ve aşk hayatına daha fazla önem vermek isteyebilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca daha romantik ve daha fedakar bir ruh hali içerisinde olacaksınız.

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

Merkür’ün Kova burcunda ileri gitmesi ile birlikte iletişim, eğitim ve öğretim konusunda aldığınız kararları hemen uygulamaya geçebilirsiniz. Başak burcundaki Dolunay, kariyer alanında ilerlediğiniz yolda size daha fazla ışık tutacak. Burada yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Yatırımlar ve tasarruflar ihtiyaçlarınız için size fayda sağlayabilir. Çalışma ortamınızda gelişebilecek sürpriz durumlar, işinizi kolaylaştırabilir. Venüs’ün Balık burcuna geçmesi ile önümüzdeki bir ay boyunca aile ilişkileriniz, eviniz, yuvanız size daha fazla huzur, keyif ve mutluluk verecek. Ancak zamanınızı daha fazla evde geçirebilirsiniz.

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Merkür’ün Kova burcunda ileri gitmesiyle birlikte maddi alanda aldığınız kararları işleme koyabilir veya taraflarla anlaşma yoluna gidebilirsiniz. Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, uzaklarla bağlantılı konular ve çalışma düzeninizle ilgili önemli sonuçlar elde etmenizi sağlayacak. Çocuklar veya yatırım araçlarınız alanında gelişebilecek sürpriz durumlar alacağınız kararları destekleyebilir. Önümüzdeki bir ay boyunca Venüs’ün Balık burcuna geçmesi ile yakın çevrenizle olan iletişiminiz, daha merhametli ve daha şefkatli olmanızı sağlayacak.

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta kendinizi daha güvende hissedecek bir alana geçiş yapmak isteyebilirsiniz. Merkür’ün Kova burcuna geçmesi ile eğitim ve iletişim konularında yarım kalan işleri tamamlamanız ve burada hızla yolunuza devam etmeniz mümkün. Hafta sonu Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, yatırım ve maddi ihtiyaçlarınızı net bir şekilde belirlemenizi sağlayacak Aile kanalında yaşanan sürpriz durumlar burada size yol gösterici olacak. Venüs’ün Balık burcuna geçmesi ile önümüzdeki bir ay boyunca maddi alanda olumlu gelişmeler sizi bekliyor.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Merkür’ün Kova burcunda ileri gitmesi ile birlikte interaktif ortamlar, eğitimler, bilinçaltı ile ilgili yaptığınız çalışmalar olumlu sonuç vermeye başlayacak. Hafta sonu Başak burcuna gerçekleşecek olan Dolunay, partnerler, ortaklar veya evliliğinizde bazı bitişleri veya sonuçları getirebilir. Partnerinizin düzeni ile ilgili konular netlik kazanabilir. Verimsiz ilişkiler veya ortaklıklarda yolun sonuna gelebilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca tarzınıza, imajınıza, giyiminize daha fazla özen gösterebilir, dikkatleri daha fazla üstünüze çekebilirsiniz.

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


22 Ocak – 28 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan 18 Ocak – 24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.