Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

 

                                                          11- 17 Ocak HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

 

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (Geçtiğimiz Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları ve Astrolojik Değerlendirmeler sizlerle…

Pandemi döneminin etkisiyle evde kalmamız gereken bir durum içerisindeyiz. Ancak burçlar bu konuda şanslı. Tüm burçları bu yeni haftada yeni etkiler, güzellikler, eğlenceler ve sosyal alanlarda oluşturacakları planlar, iş ve kariyerlerinde atacakları yeni adımlar bekliyor.

Hep birlikte burçları bu hafta neler bekliyor inceleyelim.

 

 

 

7 Aralık - 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları
11 Ocak – 17 Ocak Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

7 Aralık - 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar.Haftanın ilk günü rutinlerinizin dışına çıkmak isteyebilirsiniz. Özgürlük duygunuz başınızı alıp gitme isteğinizi uyandırabilir. Anlık düşünceler ve geçmişin etkisiyle, kafa karışıklığı ya da yön kaybı yaşayabilirsiniz.Geçmişi sadece ders almak için düşünüp yolunuza devam etmelisiniz.

Salı günü Merkür ve Jüpiter Kova burcunda kavuşarak sosyal çalışmalarınız, geleceğe yönelik projelerinizle ilgili üretkenliğinizin zirve yapmasını sağlayacak.

Çarşamba günü Oğlak burcunun 23. derecesinde plütonik etkili bir yeni ay gerçekleşiyor. Kariyer alanınızda yeni bir yapılanmaya doğru yol almaya hazırlanıyorsunuz ve bu durum toplumdaki yerinizi de aynı oranda olumlu yönde etkileyecektir. Perşembe günü Oğlak burcundaki Güneş Plüton kavuşumuyla geleneksel ve sabit düşüncelerinizi bir kenara bırakmanın vakti geldiğinin sinyallerini almaya başlayacaksınız.

Hafta sonuna doğru kendi içinize döneceğiniz, kendi hayatınıza odaklanacağınız bir döngü içinde olacaksınız. Gerek iş alanlarınızda gerekse özel hayatınızda üzerinizde gücü hissettiğiniz ve güçlü insanlardan destek göreceğiniz bir dönem olabilir. Bu hafta hayata ne kadar esnek bakarsanız o kadar kolay aktığını göreceksiniz.

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar.Haftaya finansal konularla başlayabilirsiniz.Hafta başı öğle saatlerine kadar banka işleriniz, borcunuzu kapatmak vs. gibi işlerinizi halletmek isteyeceksiniz. Ay boşlukta olacağı için önemli girişimlerden uzak durmalısınız. Kariyer ve iş konularında şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Kendinizi şanslı, mutlu, iyimser hissedebilirsiniz.

Salı günü Merkür ve Jüpiter’in Kova burcunda kavuşması, çalışma alanınızda yeni fikirlerinizi özgürce sunmanızı sağlayarak zor konuların kolayca üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.

Bu hafta sinirli, agresif olmamaya özen gösterin. Konuşmalarınızda hayata olumlu gözlerle bakın. Farklı ve değişik olan her şey daha fazla dikkatinizi çekecek. Bu da sıkılganlıklarınızı tetikleyebilir işlerinizde bazı durmalar engellemeler ve blokajlar oluşursa sizin düşünce tarzınızdan kaynaklı olabilir.

Kendinizi geliştireceğiniz ve ileriye yönelik adım atmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. İlişkilerde ve kendi hayatınızla ilgili konularda bu hafta hayata ne kadar esnek bakarsanız, hayatında sizi desteklediğini göreceksiniz.

 

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar. İkili ilişkiler ve özel hayatınızın detaylarıyla haftanızı başlatacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Maddi konular ön planda olacak.

Ortaklı işlerinizi ertelemek yerine zamanı verimli kullanmak için günlük programınızı bölümlere ayırmayı denemelisiniz.

Çarşamba günü Oğlak burcunun 23. derecesinde plütonik bir yeni ay gerçekleşiyor. Finans kaynaklarından alacak verecek hesaplarınıza, içinde yaşadığınız korkularınıza kadar temas edecek olan bu yeni ay, bitmesine izin vermediğiniz konuları siz istemesiniz de sonuca bağlayacaktır.

Bu hafta Perşembe günü hayatınızı değiştirecek ve dönüştürecek önemli bir insan devreye girebilir. Bu insan size finansal konularda veya hayatınızla ilgili alanlarda açılımlar sağlayabilir. Bu hafta itibarıyla arka planda dönen konu ve olayları da merak edeceksiniz.

İlişkilerden yana bu hafta yüzünüz gülebilir.  Sevdiğiniz insanla beraber atacağınız adımlara özen gösterecek beraber olmaktan büyük mutluluk duyacaksınız.

 

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar. Haftanın ilk günü sorumluluklarınızla baş başa kalıyorsunuz. Halledilmesi gereken işler, yapılması gereken planlar gündeminizi kapsıyor.  Salı günü Merkür Jüpiter Kova burcunda kavuşum gerçekleştiriyor. Zihniniz size korkularınızı abartacak oyunlar oynayabilir. Yalnız kalmamalısınız. Bu krizi fırsata dönüştürüp zihninizi faydalı düşüncelere ayırarak bu etkiyi alt edebilirsiniz.

Çarşamba günü oluşacak yeni Ay ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızda gerçekleşecek. İlişkinize dair vermek istediğiniz önemli kararları bu Yeni Ay’la beraber harekete geçebilirsiniz. İlişkinizde ayrılık aşamasındaysanız, parasal konularda nafaka, mal paylaşımı gibi durumlarda bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Genel anlamda ilişkilere dair olumlu bir hafta olacak. Süregelen bir ilişkiniz varsa hayatın tadını, tuzunu, keyfini çıkartmaktan mutluluk duyabilir, sosyal çevrelerde bulunma arzunuzla hareket edebilirsiniz. İlişkiler sizi değiştirecek ve dönüştürecek ve önemli insanlardan destek göreceksiniz. Hafta sonunda çok daha rahat hissedebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar.Haftaya keyifli etkilerle başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Pazartesi öğleden sonra, Salı ve Çarşamba günü, gündelik koşturmalarınızda hızlı gelişmeler sizi bekliyor. Çalışıyorsanız işle ilgili konularda daha sorumlu tavırlarınız devrede olacak. Pazartesi günü ikili ilişkilerde güzel haberler devrede olacak.

Çarşamba günü Oğlak burcunun 23. derecesinde plütonik bir yeni ay gerçekleşecek. Çalışma alanınız, günlük sorumluluklarınızı ve sağlık durumunuzla ilgili kendinize yeni bir düzen oluşturmanız gerekiyor. Bu durumu yeni gelişmelere açık olarak eskiyi yıkmanın güzelliği ile karşılamalısınız. Başlangıçlarınız için elverişli bir zamandasınız.

Bu hafta gergin etkilerden uzak durmaya özen göstermelisiniz. Sizin dışınızda gelişen olaylara karşı tepkileriniz yüksek olabilir. Güçlü insanlardan destek alacaksınız. Güneş-Plüto kavuşumu kişiye büyük bir dönüşüm ve güç verir, bu yüzden hayatınızda aldığınız kararların ne kadar etkili olduğunu göreceksiniz.

 

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar.Bu hafta aşk hayatınızla ilgili önemli kararlar devrede olacak. Uzun zamandır bir aşk yaşıyorsanız ya da kafanızda biri varsa sevdiğiniz insanla beraber bir takım planlar içine girmek istiyorsanız Çarşamba günü oluşacak yeni Ay’la bu planların aktive olduğunu görebilirsiniz.

Çarşamba günü Oğlak burcunun 23. derecesinde Plütonik bir yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ayla birlikte bir şekilde ön plana çıkan yeteneklerinizi daha etkin şekilde kullanmanızı gerektiren gündemleriniz olabilir. Yapabiliyor olduğunuzun farkına vardınız, şimdi bunun devamlılığını sağlamalısınız.

Bu dönem kafanıza koyduğunuz her işi hareketlendirebilirsiniz. Sportif faaliyetler ve hobilerinizin üzerine gidebilirsiniz. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve olumlu yansımaları da hayatınızda göreceksiniz. Hafta sonu ilişkiler devrede olacak sevdiğiniz insana daha fazla sevginizi aşkınızı göstermek önemli olabilir.

 

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar.Haftanın ilk günü yoğun iletişim trafiğiniz olabilir. Çalışma koşullarınız, aileniz, arkadaşlarınız ile birebir görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz

Çarşamba günü ev, aile, yuva alanlarınızda bir YeniAy gerçekleşecek. Bu yeni Ay’la beraber bu konularda almak istediğiniz önemli kararlar ve başlangıçlarınız varsa harekete geçebilirsiniz. Bu hafta en çok ilişkilerinize ve parasal konulara dikkat etmeniz gerekecek.

Hafta sonu dinlenmek isterken, kendinizi gündelik hayatın koşturmasında bulabilirsiniz. Hafta sonu sağlığınıza ekstra özen göstermelisiniz.

 

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları 

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar.Haftanın ilk günü ekonomik konularınız gündeminiz olabilirsiniz. Harcamalarınız, beklenmedik ortaya çıkan giderler dengenizi koruyamadığınızı düşündürtebilir.

Çarşamba günü Yeni Ay oluşurken bazı zorlayıcı açılarda devrede olacak. Siz bu zorlayıcı açıları özel hayat alanınızda ve ailevi konularda yaşayacaksınız. Sevdiğiniz insanın kariyerinde ve ailesiyle ilgili konularda bazı zorlanmalar olabileceği gibi kendi ilişkinizde de engellerin, blokajların oluştuğunu görebilirsiniz. Bu dönem evle ilgili ani kararlar almayın. Yakın çevrenizdeki konu ve olayları hızlandırabilirsiniz. Sevdiğiniz insana içinizde biriktirdiklerinizi anlatacaksanız, her ne kadar bunalmış olsanızda ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun.

Perşembe günü Güneş ve Plüton tam kavuşum gerçekleştiriyor. Kendinizi özdeşleştirdiğiniz konularda eğer bir hata var ise dönüşüm enerjisinde farkına vararak bu hatadan dönecek ve daha iyi şekilde yolunuza devam edeceksiniz.

Önemli şans ve fırsatlar ev, aile, yuva alanlarında devrede olabilir ama zorlanmalarda buralardan gelebilir. Sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmayın.

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar. u hafta sizin için önemli bir hafta olacak. Yapmanız gerekenleri ele alabilir yerinizde duramayabilirsiniz. Bir kaç gün içinde maddi konularla ilgili olacaksınız. Hafta başında önemli iş fırsatları ve şansları devrede olacak. Bu alanlardaki konuşmalarınızda gergin enerjilere karşı dikkatli olun.

Çarşamba günü Oğlak burcunun 23. derecesinde plütonik bir yeni ay gerçekleşecektir. Yeni bir finansal yatırım yapmak fikri için uygun bir zaman olabilir. Bu fikre, yeni maddi kaynaklar bulmayı da ekleyerek zaten umutlu olduğunuz konuyu daha iyi noktalara getirebilirsiniz. Perşembe günü Güneş ve Plüton tam kavuşum gerçekleştirerek maddi ve manevi değer yargılarınıza dokunacağı için yeni kaynak arayışınız yüzünüzü ve cebinizi güldürecek şekilde sonuçlanabilir.

Gerginliğinizi diğer insanlarla olan ilişkinize yansıtabilirsiniz. Yakın çevrenizde abiniz, ablanız, akrabalarınızın da hayatında bazı zorlanmalara şahit olabilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin.

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar.Haftanıza isteksiz enerjilerle başlayabilirsiniz.Bu isteksiz enerji Pazartesi öğleden sonra yerini konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakacak.

Çarşamba günü burcunuzun 23. derecesinde plütonik bir yeni ay gerçekleşiyor. Dönüşüm ve başlangıcı bir arada bulunduran bu yeni ay Perşembe günü burcunuzda kavuşacak Güneş ve Plüton ile birlikte, hem dünya görüşünüzde hem de dış görünüşünüzde yepyeni bir imaj oluşturmak için olanak sağlayacaktır.

Kendi hayatınıza güvendiğiniz de bir dönem içinde olacaksınız. Sevdiğiniz insanla beraber yapmak istediklerinizi hayata geçirmek isteyeceksiniz. Hayatınızda bir insan varsa bu dönem hayata bakış açınız aynı doğrultuda olacak. Bu hafta sonunda sevdiğinizi ödüllendirmelisiniz.

 

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar.  Bu hafta hızlı başlarken öğleden sonra ve bir kaç gün boyunca kendinizi işlerinize kaptıracaksınız. Kendi alanınızda olup kendinizi dinlemek isteyeceksiniz. Sağlığınız ve hayatınızla ilgili konuları ele almanız gereken bir dönemdesiniz. Pazartesi günü kendinizi şanslı, mutlu, iyimser hissedebilirsiniz. Sosyal çevrenizden çok güzel desteklerinizin olduğunu görebilirsiniz.

Çarşamba günü Oğlak burcunun 23. derecesinde plütonik bir yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ay içe kapanmanıza sebep olan hislerinizi, korkularınızı yıkarak yeniden yapılandıracaktır. Gizli olaylar ortaya çıkabilir ve arkanızdan konuşulan dedikoduları öğrenebilirsiniz. Perşembe günü Güneş Plüton kavuşumunun da etkisiyle, birbirine karışan doğru ve yanlışların arasında bir mücadele verebilirsiniz.

Bu hafta en çok zorlanacağınız konu aile hayatınız olacak. Aile hayatınızdaki konuşmalar, onlardan beklediğiniz desteği üzerinizde hissetmemeniz, sizi sinirli ve gergin kılabilir. Aile ilişkilerinizde bir sıkıntı veya engelle karşılaşabilirsiniz. Ev hayatınızda dikkatli hareket etmeye özen göstermelisiniz. Sağlığınıza, özel hayatınıza, iş hayatınıza her zamankinden daha özen göstermelisiniz.

 

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar. Bu hafta oldukça hareketli etkilerle başlıyor sevgili Balık.Yerinizde duramayabilirsiniz, kendinizi hemen dışarı atmak isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizle ve etrafınızda bulunan insanlarla güzel planlar içine gireceksiniz. Geleceğinizi şekillendirdiğiniz bu dönemde attığınız adımların çok büyük etkisi var.

Çarşamba günü Oğlak burcunda 23. derecede bir plütonik yeni ay gerçekleşiyor. Yaşam algınızı değiştirmek adına sizi bir başlangıç çizgisine götürebilir. Perşembe günü Güneş ve Plüton’un kavuşması bu başlangıç çizgisinde kimliğinizle ilgili yapmanız gereken değişiklikleri ve yüzleşmeleri size hatırlatacaktır.

İlişkilerden ve çevrenizden yana şanslı olacaksınız. Arkadaşlarınız, yapmak istedikleriniz konusunda arkanızda olacaklar ve destekleyecekler. Çevrenizin devreye girmesiyle hayatınıza birisi girebilir. Ya da hayatınızda bir insan varsa onun çevresiyle birlikte olmaktan mutluluk duyacaksınız.

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


11  Ocak – 17 Ocak Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan Reiki Enerji Sistemi başlıklı makalemizde astroloji, bakım ve kısmet açma hakkında bilgiler verilmektedir.