Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon
Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı bu ay ki yazımızı (Geçen Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

27 Aralık  – 2 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

koç burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi günü kariyerinizle ilgili konular, yoğun çalışma temposu ile alacağınız kararlar gündeminize gelebilir. Salı ve çarşamba günleri sosyal çevrenizle iletişiminizde aksaklıklar yaşayabilir, sosyal çevrenizle toplantılara katılabilirsiniz. Sosyal sorumluluk projelerinde yer alabilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri hastane işleriniz varsa bunu halledebilirsiniz. İç dünyanıza çekilebilir meditasyon ve yoga çalışmaları yapabilirsiniz. Gizli bir düşmanınız varsa bununla karşılaşabilirsiniz. Pazar günü ben ve biz olmak gibi ilişkilerde değer duygusu ön planda olacak. Sosyal çevrenizdeki kişilerle yoğun iletişim içerisine girebilirsiniz.

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi günü eğitim konuları, seyahatler gündeminize gelebilir. Eşinizin ailesi ile ilgili konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Yoğun iş temposu içerisine girebilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri sosyal çevrenizle zaman geçirebilirsiniz. İş toplantılarına katılabilirsiniz. Sosyal sorumluluk projelerinde yer alabilirsiniz. Pazar günü kendi iç dünyanızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Ayrıca gizli düşmanlarınız varsa bunlar açığa çıkabilir. Bu dönemde yine meditasyon, kişisel gelişim gibi konularla ilgilenebilirsiniz.

 

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi günü ödemeler, krediler, alacaklısı olduğunuz finansal kaynaklar gündeminize gelebilir. Salı ve çarşamba günleri eğitim, seyahat konuları gündeminize gelebilir. Bu hafta kendinizi ifade etmekte sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir ve iş yoğunluğunuz artabilir. Pazar günü sosyal çevrenizle olan iletişimizde artma olacak. İçinde olduğunuz bir sosyal grup varsa bu gruplardan haberler alabilirsiniz.  

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi günü ikili ilişkiler ile ilgili konular gündeme gelebilir. Salı ve çarşamba günleri ödemeler gündeminize gelebilir. Başkalarından gelir elde ediyorsanız bu konular gündeminize gelebilir. Hayatınızda değişiklik yapmak istediğiniz bir konu varsa bununla ilgili kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde sizden gizlenene konular varsa bunlar ortaya çıkabilir. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri eğitimle, seyahat veya ticaret konuları ortaya çıkabilir. Yurtdışı ile bağlantısı olan kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Pazar günü iş yoğunluğunuz artabilir ve maddi kazançlar gündeminizde olabilir.

 

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi günü günlük çalışmalarınız artabilir. Sorumluluklarınız sizi yorabilir. Salı ve çarşamba günleri ikili ilişkiler ve bitmiş olan sözleşmelerin yenilenmesi gibi konular gündeminize gelebilir. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri ödemeler ve finansal konular gündeme gelebilir. Başkalarından gelecek maddi kaynaklar gündeminize gelebilir. Banka kredileri, sigortalar, vergi gibi ödemelerde gündeme gelebilir. Pazar günü eğitim konuları gündeminize gelebilir. Seyahat etmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde yurt dışı ile iletişiminizde de artma olabilir.

 

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 başak burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi günleri aşk ilişkiniz, etrafınızdaki çocuklar, hobilerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Salı ve çarşamba günleri günlük işlerle alakalı konular gündeminize gelebilir. Sağlık konulara gündeme gelebilir. Evcil hayvanınız varsa dostunuzun veteriner kontrolüne gidebilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Pazar günü günleri krediler, eğitim, hukuk gibi konular gündeminize gelebilir. Manevi yönden içsel huzuru artırmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Bu dönemde yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Ticari bir girişime girebilirsiniz. Manevi konulara yönelebilirsiniz.

 


Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi günü aile içi konular gündeminize gelebilir. Salı ve çarşamba günleri hobiler, aşk ilişkileri gündeminize gelebilir. Yatırım konuları ile ilgilenebilirsiniz. Sanatsal faaliyetlere katılabilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri günlük rutin işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Sağlıkla ilgili konular gündeminize gelebilir. Pazar günü ikili ilişkiler ve sözleşmelerle ilgili konular gündeminize gelebilir. Ödemeler ve kredi gibi konular da haftanın ilk gününde sizi meşgul edecek konular arasında olabilir.

 

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi günü yakın çevrenizle olan iletişiminiz ve eğitimlerle ilgili konular gündeme gelebilir. Salı ve çarşamba günleri aile içi konular gündemde olacaktır. Aile içi ilişkiler ve evinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Evinizde yaptırmanız gereken bir tadilat işiniz varsa bununla ilgilenebilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri sanatsal faaliyetlere katılabilirsiniz. Yatırımlarınızla ilgilenebilirsiniz. Eğlenmek için faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Aşk ve flört ilişkileri gündeminize gelebilir. Çocuğu olanlar çocukları ile ilgilenebilir. Pazar günü partnerinizle olan ilişkiniz ön plana gelebilir, rutin işlerinizle ilgilenmek zorunda kalacağınız bir gün olacak. Bu süreçte kendinizi aşırı yormamalısınız.

 

Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yay burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi günü maddi konular gündeminize gelebilir. Salı ve çarşamba günleri yakın çevreniz, akraba ve kardeşlerinizle ilgili haberler alabilirsiniz. İletişim odaklı bir gün geçirebilirsiniz. Perşembe, Cuma ve cumartesi günleri aileyi ilgilendiren konular gündeme gelebilir. Evinizde bir tadilat yapacaksanız bu gündeme gelebilir. Pazar günü yatırımlarınız, aşk ilişkiniz, çocuğunuz varsa çocuklarınız ile ilgili konularla haftaya başlayacaksınız. Bu dönemde ara ara gergin hissedebilirsiniz.

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU7 Aralık – 13 Aralık 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi günü fiziksel dış görünüşünüzle ilgili konular gündeminize gelebilir. Salı ve çarşamba günleri finansal kaynaklarınız ile ilgili planlamalarınız gündeminize gelebilir. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri yakın çevrenizle olan ilişkileriniz yoğunlaşabilir. Sosyal medya ve iletişim konularıön plana çıkabilir. Pazar günü aile içinizi ilgilendiren konular gündeme gelebilir. Çocuğu olanlar çocuklarıyla yakından ilgilenebilir.

 

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 kova burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi günü iç dünyanıza yönelebilir meditasyon yapabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri dış görünüşünüzle ilgilenebilirsiniz. Ben merkezci olup fark edilmek isteyebilirsiniz. Fiziksel sağlığınızla yakından ilgilenebilirsiniz. Sağlıklı beslenmek isteyebilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri finansal konularınız gündeme gelebilir. Kazançlarınızı artırmak için yeni arayışlar içerisine girebilirsiniz. Pazar günü yakın çevrenizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Kardeşleriniz varsa onlarla ilgilenebilirsiniz.

 

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 balık burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi günü sosyal çevrenizle iletişiminiz artabilir. Arkadaşlarınızla hoş vakitler geçirebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri sağlığınızla yakından ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Hastane ile ilgili işleriniz varsa bunları halledebilirsiniz. İç dünyanıza yönelebilir, meditasyon ve yoga yapabilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri fiziksel sağlığınızla ilgilenebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. İkili ilişkilerde ben merkezci olabilirsiniz ve kendinizi ön plana çıkartmak için her işte öne atılabilirsiniz. İnsanlara yapabildiklerinizi kanıtlamak isteyebilirsiniz. Pazar günü finansal konular gündeminizde olacak. Gelirleriniz ve harcamalarınızla ilgili planlar yapabilirsiniz.

 


Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

3 – 9 Ocak  2022 Haftalık  Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.