Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (Geçtiğimiz Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

16 Kasım – 22 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları ve Astrolojik Değerlendirmeler sizlerle…

Her hafta olduğu gibi yine bu hafta da her burcun önem kazanacağı durumlar farklı. Haftalık burç yorumları ile burcunuzda neler oluyor, neler tavsiye ediliyor öğrenebilirsiniz. Ayrıca burç yorumları ile sağlık, iş, para, aşk gibi konularda ne gibi gelişmeler var bilgi edinebilirsiniz.

Yeniay’ın ardından yepyeni bir haftaya başlıyoruz. Bu hafta tüm burçları sağlık, aşk, kariyer ve para alanında neler bekliyor birlikte inceleyelim.

 

  2020 Haftalık Burç Yorumları

16 Kasım - 22 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları
16 Kasım – 22 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

16 Kasım - 22 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

Finansal konularda iyileşmelerin yaşanacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili koçlar.

Yönetici gezegeniniz Mars, size enerji katarak fikirlerinizi özellikle ikili ilişkiler alanında hayata geçirmenize yardımcı olacak. Enerjiniz konusunda hızlı kontrolsüz davranıp hızlı kararlar almamaya çalışım. Aksi takdirde alacağınız bu hızlı kararlar ve gerçekleştireceğiniz eylemlerin sonucunda pişmanlık yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda sürpriz tekliflere açık olmasınız. Bu sürpriz teklifleri iyi değerlendirebilmek için elinizden geleni yapmalısınız. Parayla ilgili konularda da bu hafta şanslı olacaksınız. Ödenmesi gereken borçlarınızı ödeyebileceksiniz.

 

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

16 Kasım – 22 Kasım 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Maddi açılarda endişelendiğiniz konularda rahatlama yaşayacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili boğalar.

Yeniayın ardından hayatınızda gerçekleşecek yeniliklerle karşı karşıya geleceksiniz. Hafta yarısından sonra aklınızda oluşacak yeni fikirlerle gelecek hedeflerinize doğru ilerleyebilir ve yapacağınız tüm yeni başlangıçları hayatınızda kalıcı hale getirebilirsiniz. Bu hafta sigorta, vergi ve kredi ödemelerinizde yeni bir yapılandırma içine girmek ve farklı projelere adım atmayı düşünmek motivasyonunuzu güçlendirebilir. Sağlık konusunda dikkat etmenizi gerektiren bir haftaya başlıyorsunuz. Birlikte olmaktan keyif aldığınız arkadaşlarınız ile tatile çıkmak ve dinlenmek size iyi gelebilir.

 

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

16 Kasım – 22 Kasım 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

İşiniz ile ilgili yeni gelişmeler yaşayacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili ikizler.

Bu hafta yeni anlaşmalar yapabilir ve bu anlaşmalardan gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Mars gerilemesinin sona ermesi ile birlikte toplum önünde eski yerinizi tekrar alacaksınız. Üzerinizden attığınız monotonluk hissi geride kalarak yaşam enerjinizi eski zirvesine doğru hareket ettireceksiniz. Hafta yarısından sonra hiç beklemediğiniz bir anda sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Başınızı döndürecek bir kişi hayatınıza giriş yapabilir ve sizi mutluluk dolu bir zirveye çıkarabilir. Finans konularıyla ilgili yeni sözleşmeler ve anlaşmalar imzalanabilir. Uzun zamandır peşinde koştuğunuz projelerin son onayını alabilirsiniz.

 

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

16 Kasım – 22 Kasım 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

Kendinizi rahat hissedeceğiniz bir hafta sizi bekliyor sevgili yengeçler.

Geçmişten gelen can sıkıcı bir konu hakkında güzel bir haber alabilirsiniz. Uzun zamandan beri ödemek için uğraştığınız borcunuz varsa veya gayrimenkul satışı ile bunu gerçekleştirebilirsiniz ve yatırım amaçlı bir şekilde de kullanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Haftanın ilk gününden itibaren hareketli günler sizi bekliyor olacak. İş hayatınızda heyecanlı projelerin devreye girdiği bir döneme adım atabilirsiniz. Hafta yarısından sonra aşk hayatınızda partnerinizin hazırladığı sürpriz karşısında şaşırabilir ve duygu dolu bir gün geçirebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

16 Kasım – 22 Kasım 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Samimi davranışlarınızın olumlu karşılanacağı ve tüm buzları eriteceği bir hafta sizi bekliyor sevgili aslanlar.

Bu hafta yapmaktan zevk aldığınız uğraştığınız hobileriniz varsa onlara odaklanabilirsiniz. Uzun zamandır harekete geçmenize neden olan şüphe ve belirsizliklerin geride kaldığınız bilmelisiniz ve cesaretli olup yeni yollara adım atmaktan korkmamalısınız. Hafta sonu 1 ay geçecek olan Güneş’in etkisiyle macera dolu, neşeli, canlı ve özgür ruhlu bir aşka yelken açabilirsiniz. Bu güzel dönemin keyfine varabilirsiniz. Aile ilişkilerinizde yaşayacağınız olumlu gelişmeler çocuk yapma fikrini aklınıza düşürebilir.

 

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

16 Kasım – 22 Kasım 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Aile ile ilgili konuların ön planda olacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili başaklar.

Bu hafta sizden destek bekleyen ebeveynleriniz olabilir. Maddi açıdan sizi destekleyecek olan bir iş ile karşılaşabilir ve bu iş sayesinde yeni projeler üretebilirsiniz. Eski arkadaşlıklarınızla yaşadığınız sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Bu nedenle yeni bir çevre edinmek için çabalayabilirsiniz. Hafta yarısından sonra kararlı tavırları ve uyumlu karakteri ile sizi etkileyen kişiye duygularını açmaktan kaçınmayın. Depresif ruh halini geride bırakıp sağlam adımlarla ilerlenecek bu dönemi, kendi adınıza avantaja çevirebilirsiniz.

 

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

16 Kasım – 22 Kasım 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

İkili ilişkilerinizde karşı tarafa şans vereceğiniz bir hafta sizi bekliyor sevgili teraziler..

Bu hafta bazı sabit fikirlerinizi yıkarak kendinize yeni ve farklı bir öz duruş kazandıracaksınız. Destekçiniz olan yeni ay başlangıcınızı güzelliklerle süsleyecektir. Finansal konularınızda iyileşmeler her an gerçekleşebilir. Emek vererek üretmeye devam etmelisiniz. Bazı şeyler yoluna girecektir ama şu an hissettiğiniz kaygı ve korku bir tuzak olabilir. Maddi kazanç konularında olumlu gelişmeler yaşanabilir. Yeni iş tekliflerine sıcak bakıp sizin için en iyi olana yönelebilirsiniz. Hafta yarısından sonra yaşam enerjiniz olan Güneş’in etkisiyle, kısa yolculuklar, eğitimler, kurslar ve yakın akrabalarınızla olan ilişkileriniz güçlenebilir.

 

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

16 Kasım – 22 Kasım 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları

Hayatınızla ilgili değişmelerin ön planda olacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili akrepler.

Mars gezegeninin yüksek enerji potansiyeli sizlere yaşam yolunuzda her zaman harekete geçme olanağı kazandıracaktır. Değişmeyen insanları değiştirme mücadelesinin belki de sonuna geldiniz. Kendinize haksızlık etmekten vazgeçmelisiniz. Ortaklı ilişkilerde kendinizi daha fazla yıpratmayın. Yeniayın etkisiyle ikili ilişkilerinizde sağlam temeller atacağınız bir dönem başlıyor. Hafta sonu Güneş’in etkisiyle birlikte uluslararası bir iş projesi önünüze çıkabilir. Ayrıca tasarım ve tanıtım konularında çarpıcı bir dönem olacak.

 

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

16 Kasım – 22 Kasım 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

İçsel mutluluğu yeniden hissedeceğiniz bir hafta sizi bekliyor sevgili yaylar.

Sizleri sıkıştıran duygularınız yerini olumlu hislere bırakacaktır. Kendinizi mutsuz hissetmeyin. İş hayatınızdaki yeni başarılara kendinizi hazırlayın. İş ortamınızda ani bazı değişimeler şaşırtıcı olabilir ama sizler yine de bu noktada sabırlı davranmalısınız. Bu hafta sizin için bir hayli hareketli olacak. Ertelediğiniz işleriniz veya planlarınız var ise bunları yerine getirmek için koşuşturmaya girebilirsiniz. Maddi açıdan ekstra gelir kaynağı getirecek olan yeni bir iş içine girebilirsiniz ve bunu en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız. Size zarar veren tüm alışkanlıklarınızdan uzak durmanız gereken bir hafta olacak.

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

16 Kasım – 22 Kasım 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

İş hayatınızdaki ilişkilere çeki düzen vermenizi gerektirecek bir hafta sizi bekliyor sevgili oğlaklar.

Bu hafta ailevi meselelerde aktif rol oynamak zorunda kalabilirsiniz. Aile içi ilişkiler sizin önderliğinizde daha rahat bir akışa kavuşabilir. Yeniay, sosyal ortamınızda değişikliğe götürerek yeniden bir çevre oluşturmanıza yardım edecektir. Çevreniz değişse de sizler değişmezseniz ileride yaşadığınız hayatı tekrarlayabilirsiniz. Değişime kendinizden başlamalısınız. Bazı şeyleri telafi edebilme konusunda şanslı bir yeniay içinde olacaksınız. Bu hafta içerisinde yeni bir kişi ile tanışabilirsiniz ve bu kişinin bilgi ve birikimi ile kendi işiniz için yararlanabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

16 Kasım – 22 Kasım 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Kariyer ve özel yaşam alanınızda yeni düzen kuracağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili kovalar.

Evinizde meydana gelen ani değişimlerin etkisiyle yaşam hedefinizde yeniliklere gidebilir ve ebeveynleriniz ile aldığınız ortak kararları uygulamak isteyebilirsiniz. Yeni ay sizleri çok farklı bir alana taşırken hayatınızın yarınlarının temellerini atıyor olacaksınız. Yeniayın sizlere kazandırdığı hareket enerjisi ile geçmişi geride bırakarak hayallerinize doğru yelken açıyorsunuz. Bu hafta mümkün oldukça yarıda bıraktığınız işleri tamamlayın ve harekete geçin. Gündelik işlerinizde bazı zorlanmalar ile karşılaşabilirsiniz ve önceden planladığınız şeylerde de değişimler meydana gelebilir.

 

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

16 Kasım – 22 Kasım 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

İş yerinizde vermiş olduğunuz emeklerin karşılığını alacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili balıklar.

İş hayatınızda alacağınız kararla kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. Yeni ayı sizlere yeni bir hayatın kapılarını açarken, sosyal çevrenizi de tamamen değiştirecektir. Geçmişi ve geçmiş kişileri bırakarak yeni hayatınıza yürümelisiniz Bazı sorumluluklarınız bu hafta daha gözle görülür şekilde artıyor olsa da kendinizi huzursuz etmeyin. Hafta yarısından sonra kapınızı çalan sürprizlere bir şans verin ve beklediğiniz olayları deneyimlemek için seyahat etmek isteyebilirsiniz.

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


16 Kasım – 22 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan 19-25 Ekim Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.