Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (Geçtiğimiz Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

12 Nisan – 18 Nisan Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

koç burcu haftalık burç yorumları

 

Haftaya özel hayatınız, imajınız, tarzınız, hayata bakış açınızla ilgili yeni bir sayfa açarak başlıyorsunuz. Bu yeni sayfada atacağınız adımlar, Ocak ayındaki kariyer alanındaki yaratmak istediğiniz değişim ve dönüşümü ispat edecek nitelikte olacak. Yakın çevrenize gücünüzü, hedef odaklı, hızlı ve hayatınızı nasıl kontrol altına aldığınızı göstermek ister gibisiniz… 14 Nisan’da Venüs’ün Boğa burcuna geçmesi ile 9 Mayıs’a kadar, kazançlarınızda ve gelirlerinizde artışlar görülebilir. Kendinizi daha değerli hissedebilirsiniz. Mars ve Jüpiter arasındaki olumlu açı, hafta başından itibaren etkisini göstermeye başlayacak. Ticaret, eğitim, öğretim, yakın çevreler, kısa seyahatler, kardeşleriniz ile olan ilişkilerinizde harekete geçmek isteyebilirsiniz. Bu alanda yapacağınız eylemler, gelecek planlarınızı ve sosyal çevrenizdeki büyümeyi destekleyecek.

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Koç burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay, bilinçaltı, mahremiyet, inziva ve yalnız kalmak istediğiniz alanda gerçekleşiyor. Perde arkasından bir aksiyon peşindesiniz. Ocak ayından bu yana, farklı kültürler ile olan ilişkinizde, üstünüzdeki sorumluluklar alanında gücü ve kontrolü ele almak istiyorsunuz. Bu hafta perde arkasından yürüteceğiniz planlar bu gücü elde etmenizde fayda sağlayacak. 14 Nisan’da Venüs’ün Boğa burcuna geçmesi ile birlikte, 9 Mayıs’a kadar, özel hayatınız, ikili ilişkilere bakış tarzınız, imajınız, görünümünüz daha ön plana çıkacak. Daha fazla özen gösterebilirsiniz. Özellikle çalışma arkadaşlarınızın dikkatini üstünüze çekmeniz mümkün. Mars ve Jüpiter arasındaki olumlu açı, etkisini hafta başından itibaren göstermeye başlayacak. Maddi konularda yapacağınız atılımlar, kariyer hayatınızda birçok fırsatın ve beraberinde büyümenin gerçekleşmesinde fayda sağlayabilir.

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

Koç burcundaki Yeni Ay, sosyal çevreniz, kariyer vasıtasıyla tanıdığınız insanlar ve gelecek planlarınız alanında gerçekleşiyor. Kreatif tarafınızı bu alanda göstermek için harekete geçeceksiniz. Ocak ayından bu yana, tasarruflarınız ve yatırımlarınızı büyütme ihtiyacınız ve burada yaratmaya çalıştığınız güç ve hakimiyet, sosyal çevrenizin desteğiyle daha da kolaylaşacak. Elde etmek istediğiniz maddi güç ve kontrolü sosyal çevrenizde kararlılığınız ve girişimciliğiniz ile gösterebilirsiniz. Venüs’ün 14 Nisan’da Boğa burcuna geçmesi ile birlikte 9 Mayıs’a kadar, finansal kaygılarınızı ve korkularınızı yok etmeyi başarabilirsiniz. Bazılarınız perde arkasından yürütebileceği bir ilişkiye adım atabilir. Mars ve Jüpiter arasındaki olumlu açı, etkisini hafta başından itibaren göstermeye başlayacak. Uzaklar, farklı kültürlerle olan ilişkileriniz, internet teknolojileri, blog, web gibi konular alanında yaratmaya çalıştığınız büyüme ve gelişmeyi sağlamak için kendinizi geliştirebilir, zihinsel anlamda kendinizi daha fazla yorabilirsiniz. Yoğun bir tempo sizi bekliyor.

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

Koç burcundaki Yeni Ay, kariyer hayatınızda yeni bir açılım yapmanıza neden olacak. Yeni bir pozisyon, terfi veya yeni bir iş gündeminize oturabilir. İkili ilişkiler, ortaklıklar ve sözleşmeler alanında elde etmek istediğiniz gücü bu şekilde sağlayabileceksiniz ve kariyer hayatınızda daha mücadeleci bir pozisyon sergileyeceksiniz. 14 Nisan’da Venüs’ün Boğa burcuna geçmesi ile 9 Mayıs’a kadar, sosyal çevrenizde ve kariyer alanından elde ettiğiniz gelirlerde olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Maaşınızda artış olabilir. Mars ve Jüpiter arasındaki olumlu açı hafta başından itibaren etkisini göstermeye başlayacak. Tasarruflarınızı ve yatırımlarınızı büyütmek için perde arkasından birtakım planlarınızı devreye sokabilirsiniz. Önemli anlaşmalar, ticari faaliyetler konusunda harekete geçebilirsiniz.

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Koç burcundaki Yeni Ay, seyahatler, farklı kültürler ile olan ilişkiler veya yeni bir şehirde yeni bir oluşuma adım atacağınızı gösteriyor. Ocak ayından bu yana çalışma ortamınız ve iş hayatınızda elde etmek istediğiniz gücü bu atılımla daha fazla etrafınıza ispat edebilirsiniz. 14 Nisan’da Venüs’ün Boğa burcuna geçmesi ile birlikte 9 Mayıs’a kadar, kariyer hayatınızda özellikle otoriteler gözünde çok başarılı bir imaj çizmeniz mümkün. Herkes sizi konuşuyor olacak. Mars’ın Jüpiter ile olan açısı, hafta başından itibaren etkisini gösterecek. Sosyal çevreniz, kariyer vasıtasıyla tanıdığınız insanlar ve onlarla olan ilişkilerinizde daha fazla iletişim kurmak, fikir alışverişi yapmak, çevrenizi genişletmek durumunda kalabilirsiniz. Bu durum çok daha fazla sosyalleşmenize neden olacak, yeni insanlar tanıyabilirsiniz.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Koç burcundaki Yeni Ay, tasarruflar, yatırımlar, ortak sermayeler, eşinizin kazançları, kredi, miras, sigorta gibi konularda önemli atılımlar yapacağınızı gösteriyor. Ocak ayından bu yana kurmakta olduğunuz işinizi veya işe dönüştürmek istediğiniz hobinizi ve yeteneklerinizi, daha da güçlendirmek için planlar yaptınız. Şimdi harekete geçme zamanı. Venüs’ün Boğa burcuna geçmesi ile birlikte 14 Nisan’dan 9 Mayıs’a kadar, özellikle yurt dışı, seyahatler, farklı kültürler ile olan ilişkilerinizde olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Bazılarınız bir seyahate veya bir eğitime beklediğinden daha fazla para harcayabilir. Mars’ın Jüpiter ile olan açısı hafta başından itibaren etkisini göstermeye başlayacak. Kariyer hayatınızda yapacağınız görüşmeler, ticari faaliyetler, üst düzeyler ile yapacağınız atılımlar, işinize yeni sorumlulukları, yeni alanları açarak büyüme sağlamanıza yardımcı olacak.

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

Koç burcundaki Yeni Ay, ilişkiler, ortaklıklar, sözleşmeler, kontratlar, müşterileriniz gibi alanlarda önemli atılımlar yapmanızı sağlayacak. Ocak ayından bu yana yapmış olduğunuz planlar konusunda artık eyleme geçebilirsiniz. Venüs’ün Boğa burcuna geçmesi ile 9 Mayıs’a kadar, pasif kazançlarınızda artış gözlemlenebilir. Mars’ın Jüpiter ile olan açısı, hafta başından itibaren etkisini göstermeye başlayacak. Hobileriniz, işinizin arka planı, çocuklar veya büyümek istediğiniz alanlarda daha fazla kitleye ulaşmak ve gelişme sağlamak için eğitim, öğretim, yurt dışı ve seyahatler konusunda harekete geçmeniz mümkün. Burada yapacağınız yatırım kat kat size dönecek.

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları

 

 

Koç burcundaki Yeni Ay, iş hayatınız, çalışma ortamınız, günlük rutininiz veya sağlığınız konusunda yeni bir düzene adım atacağınızı gösteriyor. İşiniz ve girişimleriniz ile ilgili kariyerinizin geleceği konusunda yaratmaya çalıştığınız güç ve hakimiyet böylelikle hayata geçmiş olacak. Venüs’ün 14 Nisan’da Boğa burcuna geçmesi ile birlikte, 9 Mayıs’a kadar, ikili ilişkiler, ortaklıklar, müşteriler ve yasal konular alanında olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Bu alanda sizi daha güvende tutacak huzur ve sadakat dolu bir ilişkiye, ortaklığa adım atmanız mümkün. Finansal anlaşmalar size şans getirebilir. Mars’ın Jüpiter ile olan olumlu açısı, hafta başından itibaren etkisini göstermeye başlayacak. Eviniz, aileniz veya yuvanız alanında özellikle teknolojik gelişmeleri takip etmek istiyorsanız veya daha konforlu bir eve geçmek istiyorsanız, bu konuda finansal destekleri almak için harekete geçebilirsiniz. Krediler, bankayla olan ortaklıklar gündeme gelebilir.

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

Koç burcundaki Yeni Ay, hobileriniz, aşk hayatınız, yetenekleriniz, becerileriniz, eğlence hayatınız alanında yeni bir oluşuma adım atmanızı sağlayabilir. Liderlik vasıflarınızı daha fazla kullanabileceğiniz bir projeye adım atabilirsiniz. Burada yapacağınız atılımlar, Ocak ayından bu yana maddi alanda yaratmaya çalıştığınız güç ve hakimiyeti hayata geçirmenizi sağlayacak. 14 Nisan’da Venüs’ün Boğa burcuna geçmesi ile birlikte 9 Mayıs’a kadar, çalışma hayatınız, sağlığınız veya iş ortamınızda kendinizi daha fazla güvende hissedebilirsiniz. Mars’ın Jüpiter ile olan olumlu açısı hafta başından itibaren etkisini göstermeye başlayacak. Eğitim, iletişim ve bilginizi yayma konusunda yaratmaya çalıştığınız büyümeyi ortaya çıkarmak için ortaklarınız veya ticari anlaşmalarınızda önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Partnerinizle pazarlığa oturabilirsiniz.

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU7 Aralık – 13 Aralık 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

 

Koç burcundaki Yeni Ay, aileniz, yuvanız ve eviniz alanında gerçekleşiyor. Burada yapacağınız atılımlar, özel hayatınızdaki köklü değişiklikleri destekleyecek nitelikte. 14 Nisan’da Venüs’ün Boğa burcuna geçmesi ile birlikte 9 Mayıs’a kadar, çocuklar, aşk hayatınız, hobi ve eğlence gibi konularda daha keyifli bir sürece adım atabilirsiniz. Bazılarınız yatırımlardan sürpriz kazançlar elde edebilir. Mars’ın Jüpiter ile olan açısı, hafta başından itibaren etkisini göstermeye başlayacak. Maddi alanda yaratmaya çalıştığınız büyümeyi iş hayatınızda yapacağınız girişimler sayesinde sağlayabilirsiniz. Yoğun bir tempo sizi bekliyor. Alacağınız aksiyonlar, görüşmeler, anlaşmalar tüm zamanınızı alabilir.

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Koç burcundaki Yeni Ay, kardeşleriniz, yakın çevreniz, eğitim, öğretim ve iletişim alanında, bazı kısa seyahatler konusunda sizi etkileyecek. Burada yapacağınız girişimler, planlar ve atılımlar, sosyal alanda kendinizi daha güçlü hissetmenizi sağlayabilir. 14 Nisan’da Venüs’ün Boğa burcuna geçmesi ile 9 Mayıs’a kadar, aile hayatınız, yuvanız ve eviniz içindeki ilişkileriniz size daha fazla keyif verecek. Uzaklardan misafirleriniz olabilir. Mars’ın Jüpiter ile olan açısı hafta başından itibaren etkisini göstermeye başlayacak. Özel hayatınızda elde etmek istediğiniz özgürlüğü, eğitim, iletişim veya hobiler alanında bir takım ticari faaliyetler ile hayata geçirmeye çalışabilirsiniz.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Koç burcundaki Yeni Ay, gelirler, kazançlar, kaynaklar konusunda önemli atılımlar veya planlar yapacağınızı gösteriyor. Bu atılımlar gelecek planlarınızda kendinizi daha fazla güçlü hissetmenizi ve hayatınızı daha fazla kontrol altına almanızı destekleyecek nitelikte. 14 Nisan’da Venüs’ün Boğa burcuna geçmesi ile birlikte 9 Mayıs’a kadar, yakın çevreniz ile olan ilişkiniz, kısa seyahatler, size daha fazla keyif verecek. Mars’ın Jüpiter ile olan olumlu açısı, hafta başından itibaren etkisini göstermeye başlayacak. İnternet veya teknolojik alanda ev içinde daha konforlu bir düzen yaratmaya çalışıyorsanız, bazı tadilatlara girişebilir veya ev konusunda değişiklikler yapabilirsiniz.

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


12 Nisan – 18 Nisan  2021 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan Nisan 2021 Aylık Burç Yorumları başlıklı makalemizde başakburcu, boğa ve boğaburcu hakkında bilgiler verilmektedir.