Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Felak Nas Sureleri Okununca Büyü Bozmak İçin Neler Yapılmalıdır? Büyü bozma konusu çok ciddi ve büyünün şiddetine göre tehlikeli boyutlara varabilecek bir eylemdir. Büyü bozma, çoğu zaman büyünü yapılışından çok daha zor ve zahmet gerektirebilir. Felak Nas sureleri okununca büyü bozulur mu sorusuna gelince…

Büyü yapılarak kirletilen bir yaşamı, önceki haline döndürmek ve büyünün etkilerinden temizlemek hem zaman alacaktır, hem de sabır gerektirir. Elbette büyü bozulmaya başlandığı anda kişilerde belirli bir rahatlama ve huzur kendini göstermeye başlar, ancak bu durumun devamlılığı esastır; yani büyü bozulması işlemi sonuna kadar devam edilmesi gereken bir durumdur.

Büyü Bozmak için Ne Yapılmalı?

Büyü herhangi bir materyal veya kişilere ait DNA içeren bir malzeme kullanılarak yapıldıysa ve büyü yedirme, içirme, buhur etme yöntemleriyle gerçekleştirildiyse; öncelikle bu etkilerin kişi üzerinden ve etrafından temizlenmesi gerekmektedir. Burada elde tutulan bir kanıt varsa ve temizlenmeden herhangi bir dua veya sure ile okumalar yapılırsa, bu durum büyünün bozulmasını değil, kısa süreli bir rahatlamayı sağlayacaktır.

Elbette ufak çaplı nazar veya gıybet gibi kişilere huzursuzluk ve sıkıntı verebilen durumlarda Felak ve Nas surelerinin okunması belirli oranda hem kişi de, hem de mekanda rahatlama sağlayacaktır. Ancak, büyünün şiddeti ve büyünün hangi konumda olduğu burada çok büyük önem taşır.

Büyü bozmak için, öncelikle ilmine, tecrübesine ve deneyimine güvendiğiniz bir uzmandan yardım almalısınız. Sonrasında büyünün nasıl, neden, kim ve ne zaman yapıldığının öğrenilmesi gereklidir. Ayrıca burada öğrenilmesi gereken en önemli nokta, büyünün türüdür. Eğer büyü, size ait bir DNA malzemesi kullanılarak yapıldıysa, işin ciddiyeti son derece yüksek boyutlardadır ve kesinlikle iyi bir uzmanın bakım ve analiz yaparak bu büyünün temelini ve amacını öğrenmesi gereklidir. Sonrasında bakım ile ortaya çıkan bilgiler ışığında büyü bozma çalışmasına başlanmalıdır.

 

 

Bir önceki yazımız olan 27 Eylül - 3 Ekim Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.