Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Tarot Analizi Tarotun kökeni insanlar tarafından tam olarak bilinmiyor. Tarotun gerçek tarihçesi en az kartların anlamları kadar gizli haldedir. Bu konuda bir çok açıklama yapılmışsa da kesin bir sonuca ulaşmak mümkün olmamıştır ne yazık ki.

Kartların çizimine M.S 618 tarihinde Çin’in hanedanı Tang zamanındaki paraların örnek alınarak başlandığı yönünde düşünceler hakimdir. Kartlar yüzyıllar boyunca farklı birçok kültürde değişik şekillere bürünmüş fakat sembolik figürler hep aynı kalmış, değişmemiştir. Mısır büyülerinden başlanarak egzotik Çingenelerin fallarıyla günümüze kadar geldiği yönünde düşünceler yaygındır. Çingeneler Avrupa’ da 1550 li yılına kadar belirli bir nüfusa erişememişlerdi ancak Tarot bir asır kadar öncesinde Avrupanın neredeyse tüm ülkelerinde bilinir durumdaydı garip bir şekilde. Bu şekilde bakılırsa tarotla Çingeneler arasındaki bağ zayıflamakta ancak iki asırlık dönemde Avrupa da çingenelerin görülmesiyle tarotun yayılmasının aynı zamana denk geldiği bilinmektedir.

İnsanlar tarafından gelecek her zaman merak konusu olmayı başarmıştır. Gelecekte neler olacağını öğrenmek için çeşitli yollara başvurulmuş ve farklı yöntemlerden faydalanılmak düşünülmüştür. Bu yöntemlerin en tanınmışınında tarot olduğu bilinmektedir. Tarot  kartları sıradan fal kartlarıyla aynı özelliklere sahip değildir. Tarot gelecekteki tüm olayların değişebileceğini öngörür. Tarot hayatımızın gidişatını değiştirecek bir şey yapmayacak olursak bizi gelecekteki olasılıklarla ilgili uyarır, bize bu şekilde yardım eder. Tarot bizim düşünmemizi, olaylara yaklaşımımızı, ve gerekiyorsa gelecekte olacak olan şeyleri değiştirmemiz için yol gösterir. Tarot bizlere gelecekte ne olacağını söylemez, olması muhtemel olan olayları belirtir. Tarot önce sorularını analiz eder, onu oluşturan etkenleri, sizin bunlara ne kadar hazır olduğunuzu, dışarıdan alacağınız etkiler sonucunda karşılaşabileceğiniz olası durumları ifade eder.

Tarot Analizi yaşayacaklarınızı söyler. Geçmişiniz, şimdiki durumunuz, karşılaştığınız veya karşılaşacağınız engeller, dış etkenleriniz gibi birçok konuyu hiçbir soru işareti kalmayacak şekilde ortaya serer. Böylece sonuca varır. Senin bir sorun ya da seçiminde davranışının nasıl olacağını, senin yanında olacak veya seni engelleyecek olanları, senin hakkında düşünülenleri ve tarotun son kartı ise konu hakkındaki kaçılmaz sonu size gösterir.

Tarot destesinde tam olarak 78 tane resimli kart bulunur. İlk 22 kart Major arcana=büyük gizem, kalan 56 kart ise Minor arcana=küçük gizem olarak anlamına gelir.

TAROT FALI BAKTIRMAK VE ANALİZ YAPTIRMAK İÇİN TIKLAYIN

Formunuzu Doldurmak ve ödemenizi gerçekleştirmek için SSL – en etkili güvenlik teknolojisi ile korunan https://www.medyumca.com/bakim-analiz/ web sitemize yönlendiriliyorsunuz.

Ödemenizi yaparken Banka Kartı ve Kredi Kartı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kredi Kartı ya da Banka Kartı kullanmıyorsanız, PTT’den Posta Çeki Hesabımıza Havale yapabilir, İş Bankası ve Garanti Bankası Hesaplarımıza Havale ya da EFT yapabilirsiniz.

Eğer bir PayPal hesabınız varsa, bu hesabınızı kullanarak da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışından bize ulaşıyor ve Web sitemizi kullanarak alış-veriş yapıyorsanız, Western Union ya da Moneygram sistemlerinin üzerinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Ederiz…

Bir önceki yazımız olan Yıldızname Bakımı başlıklı makalemizde hoca bakımı, medyum bakımı ve yıldızname bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir