Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Evlilik Analizi Evlilik hayatın temel taşlarından biridir. Hepimiz hayat yolunda bizimle yürüyecek mükemmel bir ortak bulmak için çabalarız. Evlilik sadece iki kişinin değil, iki ruhun da birbiriyle uyumu ve bağlanması anlamına gelmektedir.

Evlilik Analizinde sizin ve hayatınızı birleştirmek istediğiniz kimsenin ayrıntılı bir raporunun yanında evlilik Evlilik Analizi Hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz eş adayı ile birlikte sizin doğum bilgilerinizden oluşan iki haritanın eşleştirilerek evlilik için doğru zamanı her ikinizin zayıf ve güçlü yanlarınızı boşanma noktasının olup olmadığını gösteren analiz türüdür.

Astroloji konusuna meraklı olan kişilerin en fazla merak ettiği konular arasında aşk ve evlilik bulunmaktadır. Astrolojiye inanmadığını söyleyen kişiler bile aşk ve evlilik mevzu bahis olduğu zaman meraklı bir tavır içerisine girmeye başlarlar. Astroloji gerçekten de bu tür konularda insanlara çeşitli ipuçları vermektedir.

İnsanların yıldız haritası yani horoskopuna bakıldığı zaman hangi burçlar ile daha iyi anlaşabileceği; hangi burca sahip olan kişiler ile evlenebileceği belli olabilmektedir. Ayrıca astroloji sayesinde ne tür bir ilişki yaşandığı, ilişkide kişileri nelerin beklediği ya da kişinin ne tür bir eş aradığı ortaya çıkabilmektedir.

Özel hayatınızda birlikte olmayı planladığınız kişi ile aranızdaki uyumu merak ediyorsanız ilişki analizi yapabilir Gelecekte ilişkinizde sizleri nelerin beklediğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca ilişki yorumları başlamamış olan ilişkiler ve kişilerin aşk hayatından beklentileri ile ilgili de yapılabilmektedir.

EVLENMEK İÇİN UYGUN ASTROLOJİK KURALLAR

Mümkün olduğu kadar yeniaydan sonra dolunaydan önce evlenilmelidir. 
Çünkü küçülen ay (dolunaydan sonra yeni aydan önceki dönem) yeni bir şeye başlamak için tavsiye edilen bir dönem değildir. 
Büyümeyi, gelişmeyi değil küçülmeyi hazırlar.Yükselen burcun Sabit burç (Boğa, Aslan, Akrep, Kova) olması evliliğin uzun süreli olması için en uygun seçim olacaktır. 
Eğer mümkün değil ise öncü burçlar (Yengeç, Terazi, Oğlak) da tavsiye edilebilir. 
Değişken burçlar (İkizler, Basak, Yay,Balık) veya Koç burcu yükselirken yapılan bir evlilik evliliğin kısa süreli olmasına neden olabilir.Venüs ve Mars’ın aynı zamanda Güneş ve Ay’ın birbirleri ile uyumlu açılar yapıyor olmasına dikkat edilmelidir. 
Çünkü astrolojide Venüs ve Ay kadını, Güneş ve Mars ise erkeği simgeler. 

Bir önceki yazımız olan Bakımlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.