Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Aşk duaları Nelerdir?Sevdiğini kendine aşık etmek için edilen dualar ve yapılan büyüler bulunur. Kişi sevdiği insanı elde etmek için sevdiğini geri getirme büyüsü ya da duası yapabilir, aynı zamanda sevdiğini geri getirme duası denenmiş olanları da vardır. Yine sevdiğini kendine aşık etme büyüsü de vardır.

Sevdiğini kendine aşık etmek için dualar yetersiz kalabilmektedir. Bu gibi durumlarda aşk duası  ve bağlama büyüleri daha sağlam yollar olarak görülmektedir. en etkili aşk büyüleri giden sevgiliyi geri getirmek için ve ya sevdiğini kendine aşık etmek için çok etkili yollardır. Sevdiğini kendine aşk duası 7 gün ve 7 gece sürmekte olur.

AŞK DUALARINI KİMLER YAPAR ?

Aşk duaları öncesinde tütsülemeler yapılır ve bu işlem yapılırken kişinin ismi sürekli zikredilir ve sonrasında dualara geçilir. bu aşk duaları hoca ve medyumlar kendi özel okumaları ile gerçekleştirir. Bu duaları sıradan insanlar okudukları zaman etki etmeye etmez. Çünkü büyülerin olduğu kadar dualarında okunması gereken saatleri ve zamanları bulunur. Bu bilgiler genellikle hocalar tarafından gizlenir. Herkes tarafından okunan bu dualar elbette eksik kalır. Hiçbir hoca ve medyum bu bilgileri tam olarak vermez. Aşk duaları ver büyüleri herkes bilse ve yine herkes sevdiğine uygulasa dünya da tam bir kaos ortamı oluşur.

Herkes sevdiğini elde etmek ister, ya bir kişi iki kişi birden seviyor ise o zaman ne olacak, sonuçlar elbette daha kötü ye gidecek. Her işin nasıl ki bir uzmanı var ise, bu işlerinde ustası ve alimi elbette hoca ve medyumlardır. Dışarıdan bakıldığı zaman ne kadar inandırıcı gelmese de hoca ve medyumların yaptığı iş oldukça zor ve gerçek bir ilim gerektirir. Büyüler çok etkili yollardır. İyi büyü ve ya kötü büyü diye bir şey yok. Büyüler dinimizce yasaklanmış konulardır ve Bu yüzden insanlar sürekli uyarılmıştır. Maalesef insanoğlundaki elde etme hırsı insanlara her şeyi yaptırabilmektedir. Büyü yaptıran kişilerin hepsi büyü yaptırmanın günah olduğunu bildikleri halde yine de yaptırırlar.

İnsanların sevdiği insanları elde edecekleri birden fazla yol vardır. Büyü yaptırmak isteyen kişilerin büyüden önce dua etmek istemesi çok normal bir durumdur. Kişiler en son çare büyü yolunu seçerler. Etkili aşk büyülerinin başında Odkara Aşk Büyüsü Canbar Aşk Büyüsü ilk sıralardadır. Bunların yanında resimler ile ve ya büyü yapılacak kişinin fotoğrafı alınarak ta yapılırlar.

Bir önceki yazımız olan Muskalara Neler Yazılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.