Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon
Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı bu ay ki yazımızı (Geçen Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

22 Kasım – 28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

koç burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri duygusal olabilirsiniz. Ailevi konular gündeminize gelebilir, aile bireylerinizle yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri sosyal olabilir, aşk ilişkileriyle ilgili konular gündemde olabilir. Yine bu dönemde çocuklarla ilgili konular gündeme gelebilir. Sanatsal faaliyetlerle ilgilenebilirsiniz. Bir kısmınız yatırımla ilgili konulara öncelik verebilirsiniz. Bu hafta pazar günü günlük rutin işleriniz artabilir. İş yoğunluğunda sağlığınızı ihmal etmekten kaçınınız. Bu süreçte detay gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz.

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri zihniniz yoğun olacak. Yakın çevrenizle ilgili konular gündeminize gelebilir. İletişim yoğunluğu yaşayabilirsiniz. Kısa seyahatler gündeminize gelebilir. Aracınızın bakımı ile ilgili konular gündeme gelebilir. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri ailevi konular gündeme gelebilir. Aile içi konularda zaman zaman sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Pazar günü sosyal hayatınız, aşk hayatınız varsa çocuklarınızla ilgili konularda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi, salı ve çarşamba günleri finansal konular gündeminizde olacak. Harcamalarınızla ilgili konuları gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Yine bu dönemde maddi ve manevi değerlerinizi sorgulama ihtiyacı hissedebilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri yakın çevrenizle olan iletişiminiz, planlar ve kararlar, eğitim ile ilgili konular gündeme gelebilir. İletişim yoğunluğu yaşayabilirsiniz. Pazar günü ailevi konular, aileden gelecek haberler gündeminize gelebilir. Ayrıca evinizi dekore etme ihtiyacı hissedebilirsiniz.

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri duygusal ve şefkatli olabilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Geçmiş konulara ilgi duyabilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri finansal konular, ödemeler ve ticaret ile konular gündeme gelebilir. Bu dönemde duygusal harcamalardan kaçının. Pazar günü iletişim konuları gündeme gelebilir. Bu dönemde karar almak ve bunu hayata geçirmek gibi girişimler içerisine girebilir, yakın çevrenizle olan iletişiminizde artma yaşayabilirsiniz. Bu günlerde aracınızın bakımı ile de ilgilenebilirsiniz.

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri biraz takıntılı olabilir, sağlığınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Biraz yalnız kalmak inzivaya çekilme ihtiyacı hissedebilir hatta meditasyon ve yoga ile ilgilenebilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir süreç olacak. Bu süreçte fiziksel görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Pazar günü finansal konular ve bunların planlanması gündeminize gelebilir, harcamalarınızı daha detaylı bir şekilde planlamak isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri sosyal çevrenizle yoğunluğunuz artabilir. İş toplantılarına katılabilirsiniz. Üye olduğunuz bir dernek varsa bunun faaliyetlerine katılabilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri iç dünyanıza dönebilir, içinize kapanabilir hatta bu dönemde duygusal açıdan zaman zaman zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Pazar günü kendinizi daha rahat ifade edebilir, fiziksel görünüşünüzle ilgilenebileceğiniz bir sürece girebilirsiniz.


Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri kariyerinizle ilgili konular gündeme gelecek. İşlerinizle ilgili sıkıntılar gündeme gelebilir. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri sosyal çevrenizle ve iş arkadaşlarınızla olan iletişimde artma olabilir ortak çalışmalar yapabilirsiniz. Pazar günü iç dünyanıza dönebilir zaman zaman duygusal takıntılar yaşayabilirsiniz. Meditasyon ve yoga çalışmalarına katılabilirsiniz.

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri alışveriş, eğitim ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Beklenmedik seyahatler gündeme gelebilir. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri yoğun iş temposuna gireceğiniz bu günler yeni projelerle uğraşmak gibi konular gündeminize gelebilir. Bu dönemde işinizde zaman zaman sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Pazar günü sosyal çevrenizle olan iletişiminiz artabilir, grupla birlikte yapılan çalışmalar gündeme gelebilir.

Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri finansal konular, ödemeler ve vergiler gündeme gelebilir. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri ise eğitim konuları gündeme gelebilir. Yine bu dönemde uluslararası ticaret konuları gündemde olacak. Pazar günü kariyeriniz, işinizle ilgili konularda yoğunluk olabilir, çalışmalarınız artabilir.

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU7 Aralık – 13 Aralık 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri ikili ilişkiler gündeme gelecek. Ortak yaptığınız işler varsa bunlarla ilgili konularda sıkıntılar çıkacak. Bu dönemde partnerinizle tartışmalar yaşayabilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri finansal konular, krediler, ödemeler ve sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Pazar günü ise eğitim ve kişisel gelişim ve ticaret gibi konular gündeme gelebilir.

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri rutin günlük işleriniz gündeme gelecek. Günlük işlerinizde artma, işleriniz de sorunlar yaşayabilirsiniz. Kronik rahatsızlıklarınız varsa onlar nüksedebilir, kemik ve kas ağrıları yaşayabilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri ikili ilişkilerde ego çatışmaları olabilir. Yine bu süreçte ikili ilişkiler ve iş ortakları ile iletişimin artacağı yeni sözleşmelerin gündeme gelebileceği bir süreç olacak. Pazar günü finansal konular, ödemeler ve krediler gündeme gelebilir.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri aşk ilişkileri, çocuklarla ilişkiler gündeme gelebilir. Sanatsal faaliyetlerle ilgilenebilirsiniz. Yatırım ile ilgili konuları takip edebilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri günlük rutin işlerle ilgilenilebilir. Hizmet alınan kişilerle ilgili konular gündeme gelebilir. Sağlık konusunda hassasiyetler yaşanabilir. Pazar günü ikili ilişkilerinizde iletişiminiz artabilir yenilecek sözleşmeleriniz varsa gündeme gelebilir.


Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

22 Kasım – 28  Kasım  2021 Haftalık  Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan AŞK DUALARI NELERDİR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.