Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı bu ay ki yazımızı (Geçtiğimiz Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

 19 Temmuz – 25 Temmuz  2021 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

koç burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi günü ödemeler ve finansal konular gündeminize gelebilir. Partnerinizden sağladığınız gelirleriniz varsa bununla ilgili konular gündeme gelebilir. Değişim ve dönüşmeyle alakalı konular gündeminize gelebilir. Salı ve çarşamba günleri manevi duygularınız ön plana çıkabilir. Seyahat konuları gündeminize gelebilir. Yurt dışında yaşayan tanıdıklarınızla görüşebilirsiniz. Eşinizin ailesi ile zaman geçirebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri işinizle ilgili konuları gözden geçirebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Cumartesi günü meydana gelecek Dolunay sizin 11. evinizde gerçekleşecek. Sosyal ortamlara girebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Sosyal aktivitelere katılabilirsiniz. Pazar günü ailenizle sosyal olabilirsiniz. Birlikte aktivite yapabilirsiniz.

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi günü ikili ilişkiler, ortaklaşa yapılacak işler ön planda olacak. Sözleşmelerle ilgili konular gündeme gelebilir. Salı ve çarşamba günleri ödemeler ve finansal konular gündeminize gelebilir. Partnerinizden sağladığınız gelirleriniz varsa bununla ilgili konular gündeme gelebilir. Değiştirmek istediğiniz konular varsa gündeme gelebilir. Perşembe ve cuma günleri manevi duygularınız ön plana çıkabilir. Seyahat konuları gündeminize gelebilir. Yurt dışında yaşayan tanıdıklarınızla görüşebilirsiniz. Eşinizin ailesi ile zaman geçirebilirsiniz. Cumartesi günü meydana gelecek Dolunay sizin 10. evinizde gerçekleşecektir. Kariyerinizde başlattığınız bir işi tamamlayabilirsiniz. İşinizle ilgili projelerinizi bitirebilirsiniz. İşinizden ayrılabilirsiniz. Pazar günü kariyerinizle ilgili değişimler yapabilirsiniz. Aile büyüklerinizle ilgilenebilirsiniz.

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi günü rutin günlük işlerinizle uğraşabilirsiniz. Evcil hayvanları olanlar evcil hayvanlarının bakımı ile ilgilenebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili hassasiyet yaşayabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri ikili ilişkiler gündeme gelebilir. Sözleşmeler ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Perşembe ve cuma günleri ödemeler, partnerinizden gelen gelirler ve alacaklı olduğunuz gelirler ile ilgili konular gündeme gelebilir. Cumartesi günü meydana gelecek Dolunay sizin 9. evinizde gerçekleşecektir. Manevi duygularınız ön plana çıkabilir. Yurt dışında yaşayan tanıdıklarınızla görüşebilirsiniz. Pazar günü seyahat edebilirsiniz. Eşiniz varsa eşinizin ailesi ile zaman geçirebilirsiniz. Kişisel gelişim konuları gündeminize gelebilir.

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi günü yatırımlarınız ve hobileriniz ile ilgili konular gündeme gelebilir. Partneriniz ve varsa çocuklarınız ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri günlük rutin işlerinizle uğraşabilirsiniz. Evcil hayvanları olanlar onların bakımı ile ilgilenebilir. Sağlığınızla ilgili hassasiyetler yaşayabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri ikili ilişkiler gündeminize gelebilir. Ortak yapılan işler ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Cumartesi günü meydana gelecek Dolunay sizin 8. evinizde gerçekleşecektir. Hayatınızda yeni bir sayfa açmak için gitmesi gereken ne varsa bunlar hayatınızdan çıkabilir. Alacaklarınız ve ödemeler ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Pazar günü harcamalarınızla ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Sağlığınızda hassasiyet yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi günü eviniz ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Salı ve çarşamba günleri partneriniz ve varsa çocuklarınız ile eğlenceli güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Hobilerinizle ve sanatla uğraşabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri günlük rutin işlerinizle ilgili yoğunluk yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili hassasiyet yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü meydana gelecek Dolunay sizin 7. evinizde gerçekleşecektir. İkili ilişkiler ile ilgili konular gündeme gelebilir. Ortak yapılan işler gündeme gelebilir. Pazar günü ikili ilişkilerinizle daha yakından ilgilenebilirsiniz.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi günü yakın çevrenizle zaman geçirebilirsiniz. Seyahat edebilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişiminiz artabilir. Salı ve çarşamba günleri ailevi konular gündeme gelebilir. Aile bireylerinizle daha çok zaman geçirebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri partnerinizle ve varsa çocuklarınızla eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Yatırım konuları gündeme gelebilir. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Cumartesi günü meydana gelecek Dolunay sizin 6. evinizde gerçekleşecektir. Rutin işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili sıkıntılarınız varsa bununla ilgili tedavi süreci bitebilir. Evcil hayvanlarınızın sağlık problemleri ile ilgilenebilirsiniz. Pazar günü rutin işlerinizi planlayabilirsiniz.

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi günü finansal konular ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Bütçe planlaması yapabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri yakın çevrenizle zaman geçirebilirsiniz. Seyahat edebilirsiniz. İletişimle ilgili yoğunluk yaşayabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri ailevi konular gündeme gelebilir. Aile içi aktivitelerde bulunabilirsiniz. Evinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Cumartesi günü meydana gelecek Dolunay sizin 5. evinizde gerçekleşecektir. Çocuklarla ilgili konular gündeme gelebilir. Aşk ilişkilerinde partnerinizle olan ilişkinizde bazılarınız ilişkisini farklı boyuta taşırken bazılarınız ilişkinizi bitirebilirsiniz. Pazar günü partnerinizle ilgili konular gündemini korurken gün içerisinde hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yatırımlarla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir.

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları
 
 

Pazartesi günü dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konuları ön plana getirebilirsiniz. Benmerkezci olabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri finansal konular gündeminize gelebilir. Bütçe planlaması yapabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri yakın çevrenizle ilgilenebilirsiniz. İletişim yoğunluğu yaşayabilirsiniz. Seyahate çıkabilirsiniz. Aracınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Cumartesi günü meydana gelecek Dolunay sizin 4. evinizde gerçekleşecektir. Ailevi konular gündeminize gelebilir. Aile içi gündemde olan bir konu bitebilir. Pazar günü ailenizle daha çok zaman geçirebilirsiniz. Evinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz.

Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi günü sağlıkla ilgili konular gündeminize gelebilir. İçinize kapanabilirsiniz. Yoga ve meditasyon gibi çalışmalar yapabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri fiziksel sağlığınızla ve dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Benmerkezci davranabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri maddi ve manevi değerler gündeminize gelebilir. Bütçe planlaması yapabilirsiniz. Cumartesi günü meydana gelecek Dolunay sizin 3. evinizde gerçekleşecektir. Yakın çevrenizle iletişim konuları gündeme gelebilir. Yakın çevrenizden görüştüğünüz kişilerle yollarınızı ayırabilirsiniz. Seyahat konuları gündeme gelebilir. Pazar günü sosyal medya ve iletişim konuları ön planda olabilir.

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU7 Aralık – 13 Aralık 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi günü sosyal çevrenizle olan iletişiminiz artabilir. Aktivitelere katılabilirsiniz. Toplantı gibi organizasyonlara katılabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri sağlıkla ilgili konular gündeminize gelebilir. Yoga ve meditasyon yapabilirsiniz. İç dünyanıza yönelebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri fiziksel görünüşünüz ve fiziksel sağlığınız ile yakından ilgilenebilirsiniz. Kendinizi ikili ilişkilerde ön planda tutmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü meydana gelecek Dolunay sizin 2. evinizde gerçekleşecektir. Maddi ve manevi değerlerle ilgili konularda tamamlanma yaşanabilir. Pazar günü finansal konularda bütçe hesabı yapabilirsiniz. Harcamalarınızı ve kazançlarınızı değerlendirebilirsiniz. Size değer veren kişileri görüp değer vermeyenlerle yolunuzu ayırabilirsiniz.

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi günü işinizle ilgili konuları halledebilirsiniz. Yoğun bir tempo geçirebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Grup olarak planlar yapabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri sağlıkla ilgili konular gündeminize gelebilir. Cumartesi günü meydana gelecek Dolunay sizin 1. evinizde gerçekleşecektir. Fiziksel sağlığınızı ilgilendiren olumsuz koşulları bırakabilirsiniz. İkili ilişkilerde kendinizi ön planda tutmak isteyebilirsiniz. Pazar günü kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgili değişiklik yapmak isteyebilirsiniz.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi günü inançlarınızla ilgili konular gündeminize gelebilir. Yurt dışı ile ilişkide bulunduğunuz kişilerle iletişiminiz artabilir. Salı ve çarşamba günü işinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Kariyerinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri sosyal çevrenizle daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Cumartesi günü meydana gelecek Dolunay sizin 12. evinizde gerçekleşecektir. İçinize kapanabilirsiniz. Meditasyon ve yoga çalışmaları yapmak isteyebilirsiniz. Pazar günü içsel yolculuğunuza devam edebilirsiniz. İç dünyanızdaki gizlide kalmış taraflarınızı ortaya çıkartabilirsiniz.

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


19 Temmuz – 25  Temmuz  2021 Haftalık  Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan Temmuz 2021 Aylık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.