Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (Geçtiğimiz Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

 10-16 Mayıs 2021 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

koç burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Koçlar, 10 Mayıs ve 16 Mayıs haftasına girişte Ay Koç burcundan ayrılıp Boğa burcuna geçiş yaparak başlıyoruz. Salı günü Boğa burcunda bir yeniay meydana gelecek. Parasal konularınız açısından önemli etkileri ve başlangıçları hayatınıza getiriyor. Çarşamba günü Ay İkizler burcunda ve iletişimi yoğun günler geçireceğinizi gösteriyor. Cuma günü Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak. Cumartesi günü babanız ya da aile büyüklerinizle aranızda aile içindeki sorumluluklarınızla alakalı birtakım önemli görüşmeler geçebilir. Harika bir hafta geçirmenizi dilerim.

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Boğalar, 10 Mayıs haftasına girerken pazartesi gecesi saat 02.46’da Koç burcundan ayrılarak Boğa burcuna geçecek. Bireysel konularınız hafta başında öne çıkıyor. Salı günü burcunuzda meydana gelecek olan Yeni ay beklenmedik konuları hayatınıza getirebilir ve önemli kararlar almanızı sağlayabilir. Çarşamba günü Mars ile Uranüs arasındaki sekstil açı özgürlükçü düşüncelerinizi yerine getirmek adına harekete geçmenize neden olabilir. Cuma günü Jüpiter’in Balık burcuna geçmesiyle birlikte sosyal çevre ilişkilerinizde ve kariyerden elde ettiğiniz kazancınızda iyileştirmeler meydana gelecektir. Tüm işlerinizin yolunda gideceği harika bir hafta geçirmenizi dilerim.

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

Sevgili İkizler, 10 Mayıs haftasında Ay Boğa burcuna geçerken başlıyor olacağız. Pazartesi sabahı rüyalarınız dikkat çekebilir. Salı günü Boğa burcunda meydana gelecek olan yeniay arka plandaki işleriniz açısından beklenmedik başlangıçları hayatınıza getirebilir. Çarşamba günü Ay saat 15.43’te sizin burcunuza geçecek. Perşembe günü Merkür ile Satürn arasındaki etkileşim işlerinizi halletmek adına hayli organize hareket edeceğinizi anlatıyor. Cuma günü Jüpiter’in iyicil ve şanslı etkilerini kariyerinizle ilgili alanlarınızda yaşıyor olacaksınız. Pazar günü hareketli bir enerjide olacaksınız. Sportif faaliyetler açısından güzel bir gün. Güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Yengeçler, 10 Mayıs haftasında sosyal çevrenizden kişilerle ilgili konular sizler için hafta başında dikkat çekiyor olacak. Arkadaşlarınızla olan görüşmeleriniz daha çok hedeflerinizle ilgili bir yön belirlemek adına önem kazanabilir. Salı günü Boğa burcunda meydana gelecek olan Yeni ay sizler açısından yeni bir sosyal çevreye girmeniz açısından önemli olabilir. Perşembe günü Güneş ile Neptün arasındaki sekstil açı hassas bir enerjide olacağınızı anlatıyor. Cuma günü Ay ile Neptün arasında kare açı var. Dolayısıyla bugünlerde görüştüğünüz kişilere dikkat etmenizde yarar var. Aynı zamanda Cuma günü Jüpiter Balık burcuna geçecek. Hukuksal alanlarda ve yurt dışı ile olan işlerinizde güzel fırsatlar önümüzdeki 1 yıllık süreç boyunca çok fazla önünüze gelebilir. Hafta sonu Ay sizin burcunuzda ilerliyorken kendinizle ilgili konulara odaklanmak ve işlerinizi halletmek isteyebilirsiniz. Hepinize iyi haftalar dilerim.

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Aslanlar, 10 ve 16 Mayıs haftasına girişte Ay kariyer konularınıza dikkat çekiyor olacak. Salı günü meydana gelecek Boğa yeniayı ile birlikte kariyerinizle ilgili önemli yenilikler beklenmedik şekilde önümüzdeki 15 günlük süreçte kendini gösterebilir. Çarşamba günü itibariyle parasal konularınız gündeminizi meşgul edebilir. Sorumluluklarınız hafta ortasında artıyor. 14 Mayıs Cuma günü Jüpiter Balık burcuna geçecek ve sizlerin ortak paylaşımlarınızdan gelen kazançlarınızda artışlar ve iyicil etkilerin söz konusu olduğu bir döneme giriyor olacaksınız. Cumartesi günü bir kadından alacağınız destekle önemli bir işinizi halledebilirsiniz. Güzelliklerle dolu bir hafta dilerim.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Başaklar, 10 Mayıs haftasına Boğa burcunda başlıyoruz. Salı günü Boğa burcunda meydana gelecek olan Yeniay ile birlikte yurtdışı ve yabancılarla ilgili konularınızda aklınızda olmayan başlangıçlar yapmak adına harekete geçebilirsiniz. Hafta ortasında kariyerinizle ilgili konularda yoğun görüşmeleriniz olabilir. Özgürlük alanlarınızı aktive etmek adına bilhassa çarşamba günü harekete geçebilirsiniz. Cuma günü görüştüğünüz kişilere dikkat etmenizde yarar var. Sizleri yanıltmaya çalışan insanlar hayatınıza girebilir. Cuma günü aynı zamanda Jüpiter karşıt burcunuz Balık burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda şans ve fırsatların söz konusu olduğunu deneyimleyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Pazar sabah saatlerinde enerjiniz yerinde bir şekilde uyanabilirsiniz. Hepinize güzel ve sağlıklı bir hafta dilerim.

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Teraziler, Hafta başında Ay burç değiştirerek Koç burcundan ayrılıp Boğa burcuna geçecek. Dolayısıyla hafta başında ikili ilişkilerinizle olan ortak kazançlarınız önem kazanacak diyebiliriz. Salı günü Boğa burcunda meydana gelecek olan yeniay sizlerin eşinizden gelecek olan kazançlarınızla ilgili yeni başlangıçların söz konusu olacağı bir döneme gireceğinizi anlatıyor. Çarşamba günü Ay İkizler burcuna geçiyor ve hukuksal konularınızla ilgili olarak görüşmeleriniz artabilir. Cuma günü Jüpiter Balık burcuna geçiyor. İş ve çalışma koşullarınızı rahatlatacak ve güzel fırsatların meydana geleceği bir döneme giriyor olacaksınız. Hafta sonu annenizle olan görüşmeleriniz yoğunlaşabilir. Hepinize güzel enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları
 
 

Sevgili Akrepler, 10 Mayıs haftasına Ay Boğa burcuna geçerken başlıyor olacağız. Sizler için bu haftanın ana konusu ikili ilişkileriniz ve eşinizle ilgili konular olacak. Salı günü ikili ilişkilerinizde önemli başlangıçları hayatınıza getirecek bir yeniay karşıt burcunuz Boğa burcunda meydana geliyor olacak. Çarşamba günü itibariyle Ay İkizler burcunda ilerliyorken partnerinizle ortak kazancınızla ilgili yoğun görüşmeler içerisinde olabilirsiniz. Hafta ortasında Merkür Satürn uyumlu açısının etkisiyle kararlarınızı yerine getirmek adına harekete geçebilirsiniz. Bunun için Ay’ın ışığının iyice görünmeye başlayacağı cuma gününü beklemeniz yerinde olacaktır. Cuma günü Jüpiter aşk ve çocuklar evinize girecek. Jüpiter bu alanlarda güzel gelişmeleri önümüzdeki ortalama 1 yıllık süre boyunca hayatınıza getirecektir. Hepinize iyi haftalar dilerim.

Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Yaylar, 10 Mayıs haftasına girişte işinizle ilgili konular öne çıkıyor. Salı günü mesleğinizle ilgili konularda önemli başlangıçlar ve beklenmedik gelişmelerin meydana geleceği önemli bir yeniay Boğa burcunda meydana gelecek. Çarşamba günü beklenmedik gelişmeler sizin hareket enerjilerinizi aktive edebilir. Ay hafta ortasında İkizler burcunda ilerliyorken ikili ilişkileriniz öne çıkıyor olacak. 14 Mayıs Cuma günü Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak. Ev, yuva, aile konularınızda güzel fırsatlar ve şanslar Jüpiter Balık seyrinde hayatınıza gelebilir. Hafta sonu Ay Yengeç burcunda ilerliyor olacak. Partnerinizle olan ilişkilerinizde ortak paylaşım konularınız gündemde olabilir. Hepinize iyi ve bol bereketli bir hafta dilerim.

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU7 Aralık – 13 Aralık 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Oğlaklar, 10 Mayıs haftasında önemli bir yeniay Salı günü meydana gelecek. Boğa yeniayı sizlerin aşk ve çocuklarınızla ilgili konularınızda önemli başlangıçları meydana getirecek ve önümüzdeki 15 günlük süreçte etkisini hissettirecek. Hafta ortasında günlük rutin işleriniz ve koşturmacalarınızın yoğun olacağı bir zaman diliminde olabilirsiniz. Cuma günü Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Sizlerin kardeşler ve iletişim alanlarınızla ilgili konularınızda güzel gelişmeleri ve fırsatları hayatınıza getiriyor olacak. Hafta sonu Ay karşıt burcunuz olan Yengeç burcunda iken eşinizle ilgili konular sizin için önem kazanabilir. Ay Mars kavuşumu Pazar günü hareket enerjilerinizi aktive edebilir. Hepinize güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Kovalar, 10 Mayıs 16 Mayıs haftasında Ay Koç burcundan ayrılıp Boğa burcuna geçerken giriyor olacağız. Salı günü Boğa burcunda meydana gelecek olan yeniay ile birlikte ev ve yuva alanlarınızda yeni birtakım gelişmeleri meydana getirecektir. Evinizi satmak ya da yeni bir ev almak gibi önemli kararlar alabilirsiniz. Çarşamba günü ani kararlar almaktan uzak durmalısınız zira hem enerjiler çok yoğun hem de Ay’ın ışığı yeniayın hemen sonrasında henüz görünmez durumda olacak. Hafta ortasında Ay İkizler burcunda ve çocuklarınızla yoğun iletişim içerisinde olacağınız bir zaman diliminde olacaksınız. Jüpiter cuma günü Balık burcuna geçiş yapacak. Parasal konularda güzel şans ve fırsatlar Jüpiter Balık seyrinde önem kazanıyor olacak. Hepinize güzel enerjilerin etkili olacağı güzel bir hafta dilerim.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Balıklar, Pazartesi sabahı Ay Koç burcundan ayrılarak Boğa burcuna geçiş yapacak ve hafta başında aldığınız eğitimleriniz varsa onlarla ilgili olarak birtakım hızlı enerjileri çalıştırıyor olacak. Salı günü Boğa burcunda meydana gelecek olan yeniay sizlerin hem eğitim hem de yakın çevre akrabalarınızla olan ilişkilerinizde yeni ve beklemediğiniz gelişmeleri meydana getirebilir. Hafta ortasında yoğun enerjiler var. Önemli başlangıçlar yapmak adına cuma gününü beklemenizde yarar var. Cuma günü aynı zamanda Jüpiter sizin burcuna geçiş yapacak. Bireysel konular, sağlığınız ve sizi ilgilendiren her türlü konunuzda önemli ve güzel bir dönem Jüpiter’in ortalama 1 yıllık Balık seyri boyunca meydana gelecek gözüküyor. Hepinize güzel enerjilerin aktif olduğu bir hafta dilerim.

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


10-16 Mayıs 2021 Haftalık  Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumları başlıklı makalemizde başakburcu, boğa ve boğaburcu hakkında bilgiler verilmektedir.