Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon
Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (Geçtiğimiz Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

3 Mayıs – 9 Mayıs  Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

koç burcu haftalık burç yorumları
3-9 Mayıs hafta başında yeteneklerinizle ilgili konular daha fazla ön planda olacak. Yeteneklerinizin üzerinden para kazanmak isteyebilir. Bunlara ilgili hazırlık içinde olabilirsiniz. Bununla birlikte gerçekçi seçimler yapmak isteyeceksiniz. 3 Mayıs’ta Merkür’ün, 9 Mayıs’ta Venüs’ün İkizler burcuna geçmesiyle eğitim, yazışmalar veya yaptığınız çizim işleri veya sizin için hız kazanmasını istediğiniz işlerinizde yoğunluk ve bir hareket olacaktır. Ticari ve teknik işlerinizde de gaza basabilirsiniz. Aile içinde veya ev hayatınızda yoğun ve keyifli bir alana dâhil olduğunuzu söylemeliyim. Endişeli olduğunuz konulara yoğunlaşabilirsiniz. Duygusal konuların odağında olabilirsiniz. Ev içindeki hassas konular ön planda olabilir, geçmiş konular açılabilir. Mücadele ettiğiniz konuları evin içinde yürütmekten sıkılmış olabilirsiniz.

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları
3-9 Mayıs hafta başında kişisel konular ön planda olacaktır. Gündelik olaylarınıza daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. 3 Mayıs’ta Merkür’ün, 9 Mayıs’ta Venüs’ün İkizler burcuna geçmesiyle yetenekleriniz ve finansal konularla ilgili çok fazla görüşme içinde olabilirsiniz. Ticari konularda harekete geçeceğiniz bir süreç içindesiniz. Teknik konulara veya eğitime, beceri gerektiren işlere hız verebilirsiniz. İlişkiler ve duygusal konularda daha fazla düşünüyor ve konuşuyor olabilirsiniz. Ailenizle ilgili konularla uğraşıyor olabilirsiniz. Çizim yapıyor, yazıyor veya müzikle uğraşıyorsanız bu dönem bu konularla ilgili daha fazla uğraşı içinde olabilirsiniz. Kısa yolculuklar, yakın çevrenizle ilgili konular veya kardeşlerinizle ilgili konular ön plana çıkabilir.

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları
3-9 Mayıs hafta başında yönetmekte zorlandığınız konular olabilir. Gidişattan sıkılabilirsiniz, enerjiniz çekilmiş gibi hissetseniz de 4 Mayıs’tan sonra koşulları kendinize çevirecek bir şeyler bulabilirsiniz. 9 Mayıs’ta Venüs’ün de İkizler burcuna geçmesiyle koşullar sizin için daha fazla rahatlayacak gibi duruyor. İlişkiler, iletişim, eğitim, ticari ve teknik konularda harekete geçebilecek yeni konular gündeminize gelmeye başlayabilir. Bu hafta yetenekleriniz ve kaynaklarınızla ilgili konularda hareketli olabilirsiniz. Yapmak istediğiniz veya almak istediğiniz şeyler için biraz endişe duyabilirsiniz. Duygusal olarak tatmin olmadığınız bir dönemse kendinizi alışverişe vurabilirsiniz. Harcamalarınıza özen gösterin. Ailenizle ilgili konularda ön plana gelebilir.

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları
3-9 Mayıs hafta başında gelecek planlarınızla ilgili konulara daha gerçekçi yaklaşabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranabilirsiniz. 3 Mayıs’ta Merkür’ün, 9 Mayıs’ta Venüs’ün İkizler burcuna geçmesiyle koşullar sizin için biraz daha öngörülemez olabilir. İletişim de olduğunuz kişilere özen göstermelisiniz. Bu dönem bazı krizler başınızı ağrıtabilir. Konuştuğunuz insanlar, imzaladığınız evraklara özen göstermelisiniz. İnandığınız şeylerle ilgili kafa karışıklıkları olabilir. Bu hafta kişisel konularda ve ailenizi ilgilendiren meselelerde hareketlenmeler olabilir. İlişkileriniz, mücadele ettiğiniz konularda kendinizi daha güçlü hissediyor olabilirsiniz. Zihinsel olarak sizi yoran konular olsa da güçlü bir hafta içindesiniz. Endişe duyduğunuz konularda hassasiyetler oluşabilir.

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları
3-9 Mayıs hafta başında toplum önündeki yerinize veya çalışıyorsanız iş hayatınıza yoğunlaşabilirsiniz. Yavaş ilerleyen konular olabilir bu durum 4 Mayıs’tan sonra değişecektir. 3 Mayıs’ta Merkür’ün, 9 Mayıs’ta Venüs’ün İkizler burcuna geçmesiyle umut ettiğiniz şeyler için harekete geçebileceksiniz. İletişim ve eğitim ile ilgili konularda fikirleriniz var ise gelişmeye açıksınız. Ticari ve teknik işleriniz de de hareketli bir hafta sizi bekliyor. Geleceğinizle ilgili planlamalar yaparken bir çok kişiden fikrini alabilir bir çok görüşme yapabilirsiniz. Kafanızın arkasında sizi meşgul eden ve endişelendiren konulardan pek kaçamayacaksınız. Ailevi konular veya duygusal konularda mücadele etseniz de yetmediğini hissetmek sizi biraz üzebilir. 11 Haziran’dan sonra bu durum rahatlayacaktır.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 başak burcu haftalık burç yorumları
3-9 Mayıs hafta başında onaylanmak istediğiniz konular veya işlerinize yoğunlaşabilirsiniz. 3 Mayıs’ta Merkür’ün, 9 Mayıs’ta Venüs’ün İkizler burcuna geçmesiyle işlerinizdeki hız artacaktır. Keyif aldığınız kişilerle olan iletişiminiz artabilir. Kendinizi toplum önünde veya iş hayatınızda daha iyi ifade edeceğiniz bir hafta içindesiniz. Yöneticilerinizle olan ilişkileriniz iyileşebilir. İş arayanlar için güzel geri dönüşler alabilirsiniz. Eğitim, iletişim konularında daha aktif bir dönem sizi bekliyor. Teknik işler veya ticaret ile ilgileniyorsanız bu konularda yeni fikirler ve hızlı karar değişiklikleri içinde olabilirsiniz. Gelecek ile ilgili planlarınızda endişeler hüküm sürüyor olabilir. Duygusal hassasiyetler ve aile içindeki konularla ilgileniyor olabilirsiniz. İlişkide olduğunuz kişi ile gelecek planları yapıyor olabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili kararlar sizi endişelendiriyor olabilir.

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları
3-9 Mayıs hafta başında finansal konularla ilgilenebilirsiniz. 3 Mayıs’ta Merkür’ün, 9 Mayıs’ta Venüs’ün İkizler burcuna geçmesiyle iletişim eğitim konularında hız kazanacağınız durumlar söz konusu. Uluslararası işler, yayıncılık, medya veya akademik konularda işler yapıyorsanız buralarda keyifli gelişmeler olabilir. Hayatınızda önem verdiğiniz mevzularda kararlar alabilirsiniz. İlişkinizle ilgili gelişmeler sizi rahatlatacak bir hafta içindesiniz. Topum önündeki yeriniz ve iş hayatınızda mücadele verebilirsiniz. Özellikle duygusal konularda yorucu koşullar içinde olabilirsiniz. Ev aile hayatınızla iş hayatınızı dengelemeniz gereken şeyler yaşayabilirsiniz, bir çok şeyi herkes ile paylaşıyor çok göz önünde yaşıyor olabilirsiniz. Ebeveynlerinizle ilişkinize özen gösterin.

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları 3-9 Mayıs hafta başında eşiniz veya ortağınızla ilgili konular ön planda. 3 Mayıs’ta Merkür’ün, 9 Mayıs’ta Venüs’ün İkizler burcuna geçmesiyle finansal konular, eşin ortağın parası, miras borçlanmalar gibi konularda keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. İletişim, eğitim ve teknik işlerinizde hareketlenmeler olacaktır. Ticaret ile uğraşıyorsanız gelişmelerin olacağı bir döneme girdiğinizi söylemeliyim.
Yaptığınız işlerle veya aldığınız kararlarda onaylanma arzunuz yüksek özellikle ailenizle ilgili konular daha fazla gündeminizi meşgul edebilir. Duygusal olarak endişeli bir dönem de olabilirsiniz. Kaygılarınız artmış olabilir. Uluslararası konular, yayıncılık, medya, akademik konularla ilgili işlerde vereceğiniz mücadeleler var.

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yay burcu haftalık burç yorumları
3-9 Mayıs hafta başında iş hayatınız, çalışma koşullarınız ve iş arkadaşlarınızla ilgili konular ön planda. Yoğun ve istikrarlı bir çalışma hayatı içinde olabilirsiniz. 3 Mayıs’ta Merkür’ün, 9 Mayıs’ta Venüs’ün İkizler burcuna geçmesiyle eşiniz veya ortağınızla ilişkiler önem kazanmaya başlayacak. Koşulları iyi değerlendirmeye bakın keyifli bir hafta sizi bekliyor. Bu hafta dan sonra krizli konuların yavaş yavaş hayatınızdan çıktığını fark edeceksiniz. Bu hafta finansal konularda endişeli bir yapıya bürünebilirsiniz. Ailevi konularda veya duygusal hayatınızda stresler yaşayabilirsiniz. Bu dönem de yatırımlarınızı dikkatli yapmanızı gerekmedikçe büyük girişimlerde bulunmamanızı tavsiye ederim. Eğitim, yazışmalar, ticari konuların daha aktif olarak hayatınızda yoğun bir temposu olacaktır.

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU7 Aralık – 13 Aralık 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

3 – 9 Mayıs hafta başında aşk hayatınız veya çocuklarınızla ilgili konular ön planda olacaktır. Olaylara daha gerçekçi bakmak isteyebilirsiniz. 3 Mayıs’ta Merkür’ün, 9 Mayıs’ta Venüs’ün İkizler burcuna geçmesiyle konular yavaş yavaş iş ile ilgili konulara kaymaya başlayacak. İş arkadaşlarınız, çalışma hayatınızla ilgili keyifli ama bir yandan da hareketli bir sürece girebilirsiniz. İletişim, eğitim özellikle teknik konularda önemli gelişmeler sizi bekliyor. Bu yoğunluk içinde sağlığınıza özen gösterin ve kendinize zaman ayırın. Bu dönem iş arayan oğlak burçları içinde verimli olacaktır. Bu hafta eşinizle ilgili konularda endişe duyacağınız durumlar ortaya çıkabilir. Duygusal olarak size daha fazla ihtiyacı olabilir. Siz de bu hafta ailevi konularla ilgilenebilirsiniz.

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 kova burcu haftalık burç yorumları
3-9 Mayıs hafta başında eviniz ve ailenizle ilgili konular ön planda. Huzur duyduğunuz bir ortam yaratmak isteyebilirsiniz. 3 Mayıs’ta Merkür’ün, 9 Mayıs’ta Venüs’ün İkizler burcuna geçmesiyle konular yavaş yavaş aşk hayatınıza geçiyor. Sosyalleşmek için çok büyük bir istek içinde olabilirsiniz, dönem olarak çok mümkün olmasa da bir yolunu bulacaksınız, kendinizi göstermenin. Rahatlayacağınız ve hoş zaman geçireceğiniz ortamları tercih edebilirsiniz. Çocuklarınıza destek vereceğiniz mevzularla ilgilenebilirsiniz. İletişim, eğitim, hobileriniz hayatınızda daha fazla yer almaya başlayacak. Kendinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. İş hayatınız veya çalışma konularınızla ilgili endişe içinde olabilirsiniz. Sağlık konusunda endişeleriniz de artabilir. Duygusal olarak yorulduğunuzu fark ettiğiniz konuları fazla irdelemeyin derim.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 balık burcu haftalık burç yorumları
3-9 Mayıs hafta başında iletişim, eğitim, ticaret ve teknik konularda daha ağır ilerleyen koşullar içinde olabilirsiniz. 3 Mayıs’ta Merkür’ün, 9 Mayıs’ta Venüs’ün İkizler burcuna geçmesiyle konular hızlanmaya başlayabilir. Bununla birlikte evinizle ailenizle ilgili konular önemini sürdürmeye devam ediyor. İç dünyanızda rahatlık ve huzur arayışı içinde bir beklenti oluşturduğunu söylemeliyim. Ebeveynlerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Bu hafta aşk hayatınızda hareketlenmeler olabilir. İlişkisi olanlar duygusal yönlerinizi daha fazla göstermek isteyebilirsiniz. Sevilmek için ve ilgi almak için çabalayabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla daha fazla zaman geçireceğiniz bir dönem içindesiniz. Hayatınızın kısıtlanmış hissettiğiniz yönlerinde endişe duyabilirsiniz.

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


3 Mayıs – 9 Mayıs 2021 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan 26 Nisan - 2 Mayıs 2021 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.