Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Kötü Büyüler Hemen Tutar mı ? Papaz Büyüsü olarak adlandırılan, etki mekanizması çok geniş ve gücünün büyük kısmını içeriğinde kullanılan DNA malzemelerine borçlu olan etkiyi verebiliriz. Papaz Büyüsünün zor olduğunu ve çözümlenmesinin zaman aldığını ve çok meşakkatli olduğunu bir çok kereler ifade etmiştik.

kötü büyüler hemen tutar mı? Kötü büyülerin, olumsuz istekleri olduğu için hemen tutma olasılıkları çok yüksektir. Çünkü olumsuz olan istek ve arzular, bunların gerçekleşmesine yardımcı olan olumsuz enerjiler ile beslenir. Olumsuz olan enerjiler, kötü olarak adlandırılan ve kişilere zarar vermesi amaçlanan büyü ve etkilerin oluşması için çalışırlar. Onların amacı da büyü ile aynıdır; zarar vermek…

Yaratılışın en başından beri kötülük, hemen iyiliğin yanı başındadır; her iyiliğin içinde olduğu gibidir. Kötü bir amaç ise, çoğunlukla arada hiçbir aracıya gereksinim duymaz. Büyüler yapılırken bazı enerjilerden faydalanıldığını söylemiştik ve bu enerjilerin de cinlerden bir grup olduğunu belirtmiştik daha önce. Cinlerin bu bağlamda yeri çok geniştir.

Cinler, büyünün oluşmasında ve oluşturulmasında büyük rol oynarlar. Kötülük amacı ile yapılan büyülerde ise, cinlerin en azılı olanları, ifrit ve musallat olanları kullanılır. Bunlar Cinler Aleminde, olumsuz olarak bilinir ve şerlerinden cinler bile korkarlar. İnsanoğluna ise bir yere kadar zararları dokunur. İfrit ya da Musallat adı verilen bu varlıklar durduk yere bir insana zarar vermezler; onlar insanlardan ya çok büyük bir zarar görmeleri durumunda ya da büyü yoluyla yönlendirildiklerinde zarar verirler.

Bir önceki yazımız olan Büyünün Neden Yapıldığı Belirlenmelimidir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.