Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyünün Neden Yapıldığı Belirlenmelimidir ? Kişi hayatı boyunca bazı zorluklarla imtihan edileceği bir hayatı yaşar, büyü de bunlardan biridir. Elbette zordur ancak, yine babam Hüseyin Hoca sayesinde öğrendim ki, bozulmayacak hiçbir büyü, çözülmeyecek hiçbir düğüm yoktur. Bu güne kadar sayamayacağım kadar derde derman olmaya çalıştım, elimden geldiğince insanların üzerinde var olan etkileri def ettim. Ancak, bazı büyülerin yapılış amaçlarının gerçekten zor ve bozuluşlarının da aynı derece de meşakkatli olduğunun altını çizmek isterim. Büyü varsa, çözümü de vardır. Dünya üzerinde dermansız dert yoktur ve yüce yaratıcının isteği doğrultusunda her şey şekillenir.

Büyü bozmak için, öncelikle büyünün neden yapıldığı, neyi amaçladığı, neyi hedeflendiğinin net bir şekilde ortaya çıkarılması gerekir. Bu da iyi bir bakım-analiz ile mümkün olur. Kişiye veya kişilere özel yapılacak bir bakım neticesinde, büyünün neden yapıldığı, neyi amaçladığı, hangi malzemeler kullanıldığı, nasıl gerçekleştirildiği ve hatta ne zaman ve nerede yapıldığı ortaya çıkar.

Ortaya çıkan bu bilgiler ile büyüde görevlendirilen varlıkların durumu ve büyünün şu an nerede ve nasıl bir konumda olduğu belirlenerek en kısa zamanda bu etkinin giderilmesi yoluna gidilir. Büyü bozma işlemi, maalesef büyü yapılması kadar kolay değildir. çünkü, ortada bir etki vardır ve bu etkinin kirlettiği her şeyin tertemiz ve önceki halini alması hedeflenir. Bunun için, öncelikli olarak büyünün verdiği etkiyi temizlemeye yönelik çok özel çalışmalar yapılır.

Büyü bozma işlemi kişiye ve yapılan büyünün türüne göre değişkenlik kazanır. Yapılan büyü nasıl yapıldıysa, bazı zamanlar aynı yolla bozulması icap ettiği gibi, kimi zaman ise farklı yolar da izlenebilir. Bu tamamen yapılan bakım sonucunda ortaya çıkan bilgiler ile şekillenebilecek bir durumdur.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.