Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

1964 Yılında Tokat’ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.

Mesleğine babası Hüseyin Eroğlu’nun yanında çıraklık yaparak başlayan Zeynel Eroğlu, edinmiş olduğu tüm bilgi ve birikimlerini kendisine başvuran kişilerle paylaşarak, çalışmalarını kişi ve kişilere karşı bir saygı çerçevesinde devam ettirmektedir.

Çalışma ve meslek hayatı boyunca kendisine başvuran kimselerin özel hayat gizliliğine tam bir saygı ve uyumla yaklaşan Zeynel Eroğlu, yine aynı disiplin ve kuraldan hareket ederek misyon ve vizyonunu bu değerde taşımaya özen göstermektedir.

Metafizik Uzmanlığının yanı sıra kişilere özel astroloji ve kozmolojik bilimler dersleri veren Eroğlu, seminer ve kısa workshoplarla çalışmalarını sürdürmektedir.

Yıldızname ve Havas Bilimleri konusunda Ülkemizin sayılı Metafizik Uzmanlarından biri olan Zeynel Eroğlu, katıldığı Tv Programları ve Röportajlarında sık sık kendisine soru yöneltilen isimlerden biridir.

İstanbul – İstinye’de çalışma ofisi bulunan Zeynel Eroğlu, kendisine başvuran bir çok insanın takdirini kazanmış, kendisine maddi ya da manevi sorunlarla gelen kimselere güven ve saygı dolu yaklaşımlarda bulunmuştur.

Şu an hem kendisine başvuran kimselerin problem ve sorunları ile ilgili çalışmalarını devam ettiren Eroğlu, önümüzdeki sene piyasaya çıkması beklenen kitabının düzenlemeleri ile ilgilenmektedir.

Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu, evli ve üç çocuk babasıdır…

Bir önceki yazımız olan Zeynel Eroğlu Kimdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum

  • Davut

    06-11-2019 17:05

    Hocam selamlar aylar once bir bayanla tanistim biraz sohbetimiz oldu fakat kalbimi kaptirdim iyice asik oldum soyleyemedim bu aciyla kederle yasiyorum onu cok seviyorum sizden bu konuda yardim istiyorum saygilarimla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir