Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı bu ay ki yazımızı (Geçtiğimiz Ayın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

30 Ağustos – 5 Eylül  2021 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

koç burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Koç burçları yükselen burcu Koç olanlar, 30 Ağustos haftasına Ay İkizler burcunda ilerliyorken başlıyoruz. Merkür pazartesi günü karşıt burcunuz olan Terazi burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkilerinizle ilgili konulara daha fazla odaklanıyor olacaksınız. Hafta ortasında Ay’ın Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte ailenizle ilgili temalar öne çıkıyor olacak. Perşembe günü gökyüzünde gerginlik yaratabilecek enerjiler hâkim olabilir. Bu anlamda dikkatli olmanızda yarar var. Cuma günü hem ikili ilişkileriniz adına hem de iş görüşmeleriniz adına çok uygun enerjiler yok. Bugünlere önemli işlerinizi denk getirmemeye dikkat etmenizde yarar var. Hafta sonu Ay Aslan burcunda ilerliyorken çocuklarınızla ilgili konulara daha fazla odaklanıyor olacaksınız. Harika bir hafta geçirmenizi dilerim.

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Boğa burçları ve yükselen Boğa burcu olanlar, ağustos ayının son haftasına Ay İkizler burcundayken başlıyor olacağız. Parasal konular haftanın ilk günlerinde önemli hale gelebilir. Hafta ortasında yakın çevrenizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. İlişkilerinizde sorunlar yaşıyorsanız bugünlerde çok üstüne gitmemeniz iyi olacaktır. Perşembe günü Mars ile Neptün’ün zorlayıcı açısı hedeflerinizi belirlemenizde zorlanabileceğinizi gösteriyor. Cuma akşamı Ay Aslan burcuna geçiş yapıyor olacak. Evinizle ilgili konularda otoritenizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Tüm işlerinizin yolunda gideceği harika bir hafta geçirmenizi dilerim.

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, 30 Ağustos haftasına girerken haftanın ilk iki günü bireysel konularınız çok daha fazla dikkat çekiyor olacak. Hafta başında Ay Son dördün fazında aklınıza takılan birtakım konuları yeniden değerlendirmeniz iyi olabilir. Hafta ortasında mevcut paranızı koruma altına almak adına belirli yatırımlar yapmak istiyorsanız perşembe gününü değerlendirebilirsiniz ancak hedeflerinizle ilgili dağılmamaya dikkat etmelisiniz. Cuma günü Ay Aslan burcuna geçmeden önce içsel anlamda birtakım zorlanmalarınız olabilir. Hafta sonu yakın çevrenize daha odaklı olacağınız durumlar yaşayabilirsiniz. Pazar günü daha Merkür Satürn uyumlu açısı organize olmanız adına destekleyici olacaktır. Güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanlar, Hafta başında Ay arka alanınızda ilerliyorken geri planda kalmış olan konularınızla ilgili olarak yoğun bir iletişimde olabilirsiniz. Çarşamba sabahı saat 08.26’da Ay sizlerin burcuna geçecek. Haliyle bireysel konularınız ve sağlığınızla ilgili konular hafta başında önem kazanıyor olacak. Perşembe günü gündüz saatlerinde ilişkilerinizle ilgili isteklerinizi karşı tarafla konuşabilirsiniz. Cuma günü sabah saatlerini sportif faaliyetlere ayırmak içsel anlamdaki zorlayıcı enerjileri dağıtmak adına iyi olabilir. Saat 08.37 ile 18.58 arasında yeni bir iş başlatmamanız Ay boşlukta olacağı için önem kazanıyor. Cumartesi günü sizler için kısıtlayıcı enerjiler söz konusu olabilir. Hafta sonu parasal konularınız öne çıkabilir. Hepinize iyi haftalar dilerim.

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar, 30 Ağustos haftasına temkinli enerjilerle giriyor olacaksınız. Bilhassa hafta başında sosyal çevrenizle olan ilişkileriniz açısından gergin enerjiler var. Çarşamba günü Ay Yengeç burcuna geçiş yapacak. Hafta ortasındaki iki gün boyunca sosyal çevre konularınız çok daha önem kazanıyor olacak. Hafta sonuna doğru yoğun ve zorlayıcı enerjiler söz konusu olacak gözüküyor. Bilhassa cuma akşamı ikili ilişkilerinizde, partnerinizle fazla çekişmeli ve hararetli konuşmalarınız söz konusu olabilir. Cuma ve cumartesi günleri Ay’ın sizin burcunuza geçmesiyle beraber bireysel konularınızla ilgili önemli kararlar almaya yatkın bir zaman diliminde olabilirsiniz. Hepinize güzelliklerle dolu bir hafta dilerim.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Başak burçları ve yükselen burcu Başak olanlar, kariyerinizle ilgili konuların ön planda olacağı Pazartesi ve salı günlerini önemli ve aktif bağlantılar kurmak adına değerlendirebilirsiniz. Çarşamba günü bilhassa günün ilk yarısında daha kendi halinizde kalmanızda yarar zira gökyüzü arkadaşlarınızla ilişkilerinizde fazla tepkisellik nedeniyle yaşanabilecek gerilimlere işaret ediyor. Hafta sonuna doğru çevrenizle birtakım gerilimler içerisinde olabilir ve kısıtlayıcı enerjiler sizi sarabilir. Hepinize güzel ve sağlıklı bir hafta dilerim.

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar, 30 Ağustos haftasına Ay İkizler burcunda ilerliyorken başlıyoruz. Merkür pazartesi günü sizin burcunuza geçiş yapacak. Bireysel konularınızla ilgili konulara daha fazla odaklanıyor olacaksınız. Hafta ortasında Ay’ın Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte kariyerinizle ilgili temalar öne çıkıyor olacak. Perşembe günü gökyüzünde gerginlik yaratabilecek enerjiler hâkim olabilir. Bu anlamda dikkatli olmanızda yarar var. Cuma günü hem ikili ilişkileriniz adına hem de iş görüşmeleriniz adına çok uygun enerjiler yok. Bugünlere önemli işlerinizi denk getirmemeye dikkat etmenizde yarar var. Hafta sonu Ay Aslan burcunda ilerliyorken sosyal çevrenizle ilgili konulara daha fazla odaklanıyor olacaksınız. Hepinize güzel enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları
 
 

Sevgili Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar, ağustos ayının son haftasına Ay İkizler burcundayken başlıyor olacağız. Ortak paylaşımlarınızla ilgili konular haftanın ilk günlerinde önemli hale gelebilir. Hafta ortasında uzak çevrenizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Uzak çevrenizle ilişkinizde sorunlar yaşıyorsanız bugünlerde çok üstüne gitmemeniz iyi olacaktır. Perşembe günü Mars ile Neptün’ün zorlayıcı açısı hedeflerinizi belirlemenizde zorlanabileceğinizi gösteriyor. Cuma akşamı Ay Aslan burcuna geçiş yapıyor olacak. Kariyerinizle ilgili konularda otoritenizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Hepinize iyi haftalar dilerim.

Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar, 30 Ağustos haftasına girerken haftanın ilk iki günü ikili ilişkilerinizle ilgili konularınız çok daha fazla dikkat çekiyor olacak. Hafta başında Ay Son dördün fazında aklınıza takılan birtakım konuları yeniden değerlendirmeniz iyi olabilir. Hafta ortasında ortak kazanımlarınızı koruma altına almak adına belirli yatırımlar yapmak istiyorsanız perşembe gününü değerlendirebilirsiniz ancak hedeflerinizle ilgili dağılmamaya dikkat etmelisiniz. Cuma günü Ay Aslan burcuna geçmeden önce içsel anlamda birtakım zorlanmalarınız olabilir. Hafta sonu uzak akrabalarınızla ilgili konulara daha odaklı olacağınız durumlar yaşayabilirsiniz. Pazar günü daha Merkür Satürn uyumlu açısı organize olmanız adına destekleyici olacaktır. Hepinize iyi ve bol bereketli bir hafta dilerim.

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU7 Aralık – 13 Aralık 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar, Hafta başında Ay İkizler burcunda ilerliyorken işlerinizle ilgili konularınızda yoğun bir iletişimde olabilirsiniz. Çarşamba sabahı saat 08.26’da Ay karşıt burcunuza geçecek. Hâliyle ikili ilişkilerinizle ilgili konularınız hafta başında önem kazanıyor olacak. Perşembe günü gündüz saatlerinde ilişkilerinizle ilgili isteklerinizi karşı tarafla konuşabilirsiniz. Cuma günü sabah saatlerini sportif faaliyetlere ayırmak içsel anlamdaki zorlayıcı enerjileri dağıtmak adına iyi olabilir. Saat 08.37 ile 18.58 arasında yeni bir iş başlatmamanız Ay boşlukta olacağı için önem kazanıyor. Cumartesi günü sizler için kısıtlayıcı enerjiler söz konusu olabilir. Hafta sonu ortak kazanımlarınızla ilgili konularınız öne çıkabilir. Hepinize güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar, 30 Ağustos haftasına temkinli enerjilerle giriyor olacaksınız. Bilhassa hafta başında çocuklarınızla olan ilişkileriniz açısından gergin enerjiler var. Çarşamba günü Ay Yengeç burcuna geçiş yapacak. Hafta ortasındaki iki gün boyunca işinizle ilgili konularınız çok daha önem kazanıyor olacak. Hafta sonuna doğru yoğun ve zorlayıcı enerjiler söz konusu olacak gözüküyor. Bilhassa cuma akşamı ikili ilişkilerinizde, partnerinizle fazla çekişmeli ve hararetli konuşmalarınız söz konusu olabilir. Cuma ve cumartesi günleri Ay’ın karşıt burcunuza geçmesiyle beraber ikili ilişkilerinizle ilgili konularınızda önemli kararlar almaya yatkın bir zaman diliminde olabilirsiniz. Hepinize güzel enerjilerin etkili olacağı güzel bir hafta dilerim.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar, evinizle ilgili konuların ön planda olacağı pazartesi ve salı günlerini önemli ve aktif bağlantılar kurmak adına değerlendirebilirsiniz. Çarşamba günü bilhassa günün ilk yarısında daha kendi halinizde kalmanızda yarar zira gökyüzü arkadaşlarınızla ilişkilerinizde fazla tepkisellik nedeniyle yaşanabilecek gerilimlere işaret ediyor. Hafta sonuna doğru sosyal çevrenizle birtakım gerilimler içerisinde olabilir ve kısıtlayıcı enerjiler sizi sarabilir. Hepinize güzel enerjilerin aktif olduğu bir hafta dilerim.


30 Ağustos – 5 Eylül 2021 Haftalık  Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan 23 Ağustos - 29 Ağustos Haftalık Burç Yorumu başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.